Elrond Bir Ortaklık Daha Açıkladı

Son günlerde sürekli bu platformda da haberlerini yayınladığımız Elrond, çok önemli bir ortaklık daha açıkladı.

Elrond ekibinden COO Lucian Todea’nın yaptığı açıklamada; Bithumb, Korbit, GOPAX ve CPDAX gibi özellikle Uzakdoğu piyasasında önde gelen borsalarla birlikte çalışmalarını sürdüren Xangle platformu ile yapılan görüşmeler sonucunda bir ortaklık sözleşmesi yapmaya karar verdik. 

COO Lucian Todea

Elrond, yatırımcıları korumak ve kripto varlık pazarının bugünün spekülatif yatırım ortamından daha rasyonel ve meşru bir ortama geçiş yapmanın çok önemli olduğuna inanıyor. Elrond Ekibi, Xangle’ın beraber çalıştığı borsalara sunulacak bir Durum Tespiti Raporu yayınlamak için Xangle tarafından sıkı bir durum tespiti sürecinden geçti. Borsalar, bu kurumsal not raporunu projelerin sürekli değerlendirmesini yapmak için kullanacaklar. 

Bireysel yatırımcılar için merak ettikleri projeler ile ilgili kapsamlı bir çok bilginin de mevcut olduğunu belirten Todea, Elrond hakkında Xangle tarafından hazırlanan tanıtım linkini de paylaştı, https://xangle.io/project/home/ERD linkinden Elrond raporunu da inceleyebilirsiniz. Bilindiği gibi Xangle bir çok kripto para projesi ile ilgili detaylı raporlar hazırlayarak bu raporları dünya üzerinde ön sıralarda yer alan borsalarla paylaşıyor.

Xangle platformundan da kısaca bahsetmek gerekirse, kripto yatırımcılarının ve borsalarının daha iyi yatırım veya listeleme kararları verebilmeleri için en doğru, detaylı ve güncel token bilgilerini inceleyen xangle, bunun yanında blockchain alanında hizmet veren şirket bilgilerinin de doğruluğunu teyit eden dünyanın bilinen platformlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Xangle platformuyla yapılan anlaşmalardan yola çıkarsak, Elrond’un kısa süre içerisinde bir çok borsada listelenmeye başlayacağını düşünüyoruz. Fiyat olarak bu ortaklığın duyurulmasından sonra Binance borsalarında Elrond Fiyatı yaklaşık %25 artış sağladı.

Kısaca Elrond’u özetlemek gerekirse; 1000 kat daha hızlı bir blockchain sistemini kurmayı hedefleyen Elrond, bunu çeşitli testlerle de sağlamış görünüyor. Özellikle testlerde >65k TPS with 20 shards gibi bir sonuç almaları projenin bir benzerinin olmadığı ve projenin ilerde adından daha da sık söz ettireceği anlamı taşıyor.

Aşağıdaki linklerden de proje ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Token Metrics: https://elrond.com/files/Elrond_Token_Metrics_EN.pdf

One Pager: https://elrond.com/files/Elrond_Onepager_EN.jpg

Dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance tarafından hazırlanan inceleme raporuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Projeye Binance Labs tarafından da yatırım alındığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Kripto para piyasalarının iddialı haber kanallarından Coinspeaker platformu tarafından Elrond ile ilgili yazılan makaleyi de sizlere link olarak paylaşmak istiyoruz. https://www.coinspeaker.com/scaling-up-to-better-blockchain/ linkinden de anlayacağınız gibi blockchain teknolojisiyle ilgili bir devrim niteliği taşıyabilecek bir proje olan Elrond IEO sürecinde 32 kat gibi yüksek bir değerden açılarak kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Proje ekibi gerek eventlarda gerekse katıldıkları online buluşmalarda kripto yatırımcılarına hediye olarak bir miktar token de dağıtıyor.

ELROND PROJESİ İLE İLGİLİ DİĞER KAYNAK LİNKLERİ

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz