Bitdepository ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere Bitdepository ile ilgili bilgiler vermeye çalıaşacağız.

ICO yatırımı en iyi seçimdir. Fakat, ICO’nun deneyimlerini izleyerek, ICO’yu takip edebiliriyoruz. Scam ICO’ları, yatırım gerçekleştirdikleri fonlar geri dönmediği için deneyim zarara çalıştıyan insanlar oluşturuluyor. Artık ICO aldatmacası ile ilgili veri yok. Proje bilişimi, daha güvenilir ve daha basit bir birleşik ödeme çözümüdür.

 

Bitdepository Hakkında

Bit Deposu büyük küme yatırımcıları ve proje yöneticileri için vasıta ve ödeme platformuyla hareket sağlar. Bit depozito, ICO Yatırımları ile daha güvenilir duruma getirilmiş. Sorumluluk, tecrübeli TeamBit ve kendi eksperleri ile yönetilmektedir. ICO’yu seçebilmeniz için ICO’daki hırsızlık, dolandırıcılık ve yatırım kararlarına karşı koruma.

 

Bitdepository çözümü

BİTKİSEL ÖNERİ, BİR İNCELEME GÜVENLİĞİ, GÜVENİLİR VE DAHA FAZLASI İÇİN ICO’lara yatırım yapma konusu ile ilgili daha güvenilirdir.

Dolandırıcılık / SCAM Koruması — Sahte ICO ya da SCAM’den korunmayı garanti edildisiniz. Bit riski, vergi danışmanlarının, avukatların, eksprlerin ve Bitseposi’nin varilerinin topluluğunun gerçekleştirilmesidir. Proje yöneticisi, KYC protokolünü manaya başka grupı doğru uygudır.

Token Hırsızlığı’nın üstesinden gelmek — Tokenun çalınması riskine, dokumanın taklit edilmesini tanımlamak için yüksek puanlar, Bit Deposu’ndan karşılanacaktır.

Yanlış Karar Sürecinin Önlenmesi — TimBit’in yatırımını gerçekleştirmek ICO ile ilgili doğru kararı aldım yardım edeceksiniz. Kullanıcıları, itimat edilir ve güvenilir ICO’lar için bir oylama düzeneğinin açarak yatırım kararı aldı.

 

Bitdepository’nun Temel Genellikleri

Bit deposunun güvenilirği ve ico’ya yatırım yapma basitliği gerçekleştiren esas özellikleri bulunmaktadır.

e-Ödeme — Bitdepository, Bitdepository platformunda değişik para birimleriyle ödeme yapabilmenizi ya da paradan tasarruf etmenizi gerçekleştiren kullananlara e-Ödeme hizmetleri verir. Bitsepository platformunda kripto ve Fiat para birimlerini yönetebilir ve kullanıcılar BDT’yi kullanabilir ya da gizleyebilir Bitdepository platformunda yatırımlar ve ödemeler gerçekleştirmek ve şunları başka para birimleriyle değiştirebilir.

Akıllı Sözleşmeler — Bit depozitosu, toplumun kendi tecrübelerine ve ICO yatırım portföyüne göre en iyi ICO projelerini tariflamasına imkan tanıyacak akıllı sözleşmeler kullanmaktadır. Komutan, istihbarat yolu ile Bit Deposu platformunu kullanarak ICO projesine oy verebilir.

Koruma Algoritması — Bitdepository, yatırımcıların daha özgüvenilir olması ve düzmecekarlıktan kaçınmaları için ICO ile ilgili veri edinin ve yatırım gerçekleştirmek için “satış kuvveti” koruma hedefli bir blokchtırın platformudur.

Bit Deposu, yatırımcılara yönelik ICO projesine bir oylama sistemi yapmaktadır. Oysa şirket ya da proje, proje koşullarının softcap amacıne ulaşmasıy ile ilgili ya da destekçiler için bir nokta mevcuttur. Onlar için Bitdepository yutmak için token alacaksınız, ne kadar çok puan varsa, daha çok token çalışırsınız.

 

Bitdepostiory Token Hakkında

BitOluşturucu, ICO hakk platformuudur. Müşteriler, Fiat para birimleri ile kripto para birliğini değiştirerek prosedür yaparlar. Bitcoin, ETH, LTC ve Zcash gibi kripto baskılar ile başlayacaktır.

Bitsepository ya da BDT tokenleri hakkındaki yararlar ve basitlikler için, anatomi:

ICO’lardan çok cüzdanlar ve tokenlar bulunmakta.

Kredi Kartı ile birleşik edilmiş ödeme çözümleri.

Seçimler üreterler.

Yatırım prosesi direkt olarak Bitsepository cüzdanı zinciri.

Satış bayramına.

Uygulanan maliyet ya da ücret, 10.000 Avro / güne kadar para para çekme ile% 1.2’dir.

 

 

Bitdepository Token Bilgileri;

Sembol Simgesi: BDT Tokenu

Tedarik: 1.000.000.000 BDT

Token Fiyatı: 0,05 USD

Plat: Ethereum ERC20

Ödeme: Bitcoin, ETH, LTC, DASH, EOS, Paypal

Soft Cap: 1.000.000 USD

Hard Cap: 50.000.000 USD

 

Bitdepositary ile ilgili daha çok veri edinebilirsiniz:

Web sitesi: https://bitdepositary.io/

Teknik İnceleme: https://bitdepositary.io/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/bitdepositary/

Twitter: https://twitter.com/Bitdepositary

Telegram: https://t.me/BitdepositaryCommunity

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Herkese bol kazançlar dileriz.

 

Not: Yapmış olduğumuz bilgilendirmeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz