Bithemoth ICO İnceleme

Blockchain dünyasına kalıcı bir çözüm sunmak bizim amacımizdir. En büyük varlık platformlarından biridir.

Blockchain, çağdaş inovasyonun esas taşı durumuna geliyor ve dünyayı devrim yapma potansiyeline sahip. Bithemoth, bu potansiyeli göz önünde bulundurarak, tümşeyleri içine alan bir blockchain ticaret platformu meydana getirmek için profesyonel bir tomurcuklanan girişimciler ekibini ve yatırımcıları bir araya getirdi. Cryptocurrency ana akım benimsenmesi için tasarlandığından, platformumuz yatırımda büyük getiri elde etmek isteyen müşteriler için bir stop-shop olacaktır. Hem geleneksel piyasaları hatta blockchain esaslı varlıkları sahibi olan kullanıcı arkadaşı bir sistem oluşturacağız.

 

HAKKINDA

Tomurcuklanan girişimcilerin ve deneyimli yatırımcıların bir karışımı doğrulusunda yaratılan Bithemoth, ekibinin tecrübesini, kripto para birimlerinin nasıl prosedür göreceğini titizlaştıracak, tümşeyleri içine alan bir kripto değişimi meydana getirmek için birleştirir. Platformumuz, kendisini sahip olunan borsalardan ayırt etmek ve kripto sektöründe kendini pekiştirmek için çoğu yeni özellik içerecektir. Ekibimizin detaylılığıni kullanarak, yalnızca geleneksel hisse yıldi yatırımcılarının greksinimlerini karşılamakla kalmayacak, bunun yanı sıra teknoloji konusu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin bile ticarete başlamasını olası kılacak prosesi kolaylaştıracak kuvvetli ve kuvvetli bir değişim yaratıyoruz.

Bithemoth Ekosistemi alttakileri sunacaktır:

Hızlı ve sezgisel değişim.

Dijital varlık yatırım fırsatları ile dolu varlıklı bir ticaret platformu.Bir anahtar teslimi ICO İnkübatörü.

 

Hizmetlerimize blockchain teknolojisine yerleştirilmiş aerohareketli bir platform üstünden erişilebilir. Yeni gelen yatırımcıların kripto sektöründen faydalanmadan evvel zAhmetli bir müddetçten geçmeleri gerekmediğine inanıyoruz. Bithemoth’teki vizyonumuz, destekleyici, kolay ve kullanıcı arkadaşı platformumuz vasıtasıyla kripto bölümünde kabiliyetli olmaları için yeni yatırımcılara danışmanlık yapmaktır. Öte yandan, tecrübeli tüccarlar, tanıdık özelliklerle natural olarak yüklü son derece elastik, süratli ve güvenilir bir etrafa sahip olmalarına imkan tanıyor. Bithemoth, yatırımcılara kullanıcı arkadaşı bir platform dayanıklıada durmayacak; Hem de, kullanıcılarımıza kriptolarını kullanma ya da yeni ilerlemelerin üstünlüklerindan faydalanmaları için daha çok fırsat sunacak birleşik bir piyasa ve ICO İnkübatör sunacağız.

Bithemoth, kripto-para birimlerinin prosedür yapma biçimini geliştirecek ve bu sektörde mühim bir lider olacak. Bu platform, kendisini, kripto küresinde katılaştırarak sahip olunan platformlardan ayırmak için çoğu yeni özellik içerecektir. Ekibimizin detaylılığıni kullanarak, yalnızca geleneksel hisse yıldi yatırımcılarının greksinimlerini karşılamakla kalmayacak, bunun yanı sıra herhangi bir bireyin bu teknolojik rönesansın bir parçası olmasına izin verecek ticaret prosesini basitleştirecek kuvvetli ve kuvvetli bir değişim yaratıyoruz.

 

Takım Tecrübeleri

Bithemoth platformu üyeleri finans pazarında ve alakalı alanlarda birinci sınıf eksperlerdır. Vizyonumuz bu alanda etkin bir iş kurmak ve dijital varlık ekodüzenini sahip olunan kurumlara bağlayacak dayanıklı bir köprü meydana getirmektır. Blockchain teknolojisi hiç kuşkusuz, işletmelerin nasıl yürütüldüğüne dair bir paradigma kayması meydana koyacaktır, yalnız kullanıcıların programlarını ilerletmek için esas iş etiği kurallarını uygularken blok zinciri bölümünde geri çevrilmemiş bir taş bırakmayacağız. Garrick Hileman’a göre, 2017 senesinde Cambridge Üniversitesi’nde küresel bir kripto-para birimi karşılaştırma çalışması esnasında “Cryptocurrency, yakın bir vakumdayken kullanışlı olmayacaktır, yalnız köprüleri bağlama çabasıyla, ekonomiyi tedavi etmek için kullanmak mümkün. ”. Kendimizi Dr. Garrick bu yüzden üst seviye profesyonelleri bu bağlantı köprülerini inşa etmeye geçiyoruz. Bithemoth, geleneksel aracılık hizmetlerini büyüyen dijital varlık ekonomisine ve ispatlanmış blockchain platformlarına problemsiz bir biçimde birleşik etmek hedefiyle sıfırdan başlamak yerine sahip olunan fintech uzayını geliştirmeyi sistemliyor.

 

NİÇİN YATIRIM?

Hepsi birlikte Blockchain Asset çözümüyiz.

Kalıcılık, uğraştığımız şeydir.

Hem kısa vadeli hatta uzun vadeli bir yatırım olarak yararlıdır.

Bithemoth değişimi 3 ana esas sütun kullanılarak meydana getirildi; Erişilebilirlik, Kullanılabilirlik ve Kârlılık.

Ulaşılabilirlik

Bithemoth, bu ilerlemeye ayak uydurmak ve bu geçiş devresininde kripto sanayisinde devrim yaratacak biçimde geliştirilmiştır.

Genel halk doğrulusunda kitle kabulü için erişilebilir

Doğrudan fiat-to-kripto ve tersi alternatifleri

Değişimimizin her bir özelliğini ve ilgi seviyesinin başka bütün esas özelliklerini aktaran videolar

 

Tuğla ve harç yerleri — Eğitim merkezleri

Kullanılabilirlik

Gelişmiş kullanıcı tecrübesi

Kullanıcı arkadaşı

Hem yeni yatırımcılar hatta deneyimli yatırımcılar için tasarlandı

Karlılık

Düşük prosedür ücretleri

Piyasayeri

ICO inkübatörü

Entegre donanım cüzdanları

Borç banka kartları

YÜKSEK İADE İLE KISA SÜRELİ YATIRIM

Saygın kısa vadeli kazançlar

Ön satışlarımız esnasında yüksek iskontolu jeton fiyatları

ICO bütün yatırımcılara açık ve satın alabilmek için herhangi bir koşul olmayacak

 

Proje Vizyonu (Eylül 2017)

Yaratılış Ekibi (Ekim 2017)

İnşaat başladı (Aralık 2017)

Ön satış (Q3 2018)

ICO (Q3 2018)

Beta lansmanı (Q3 2018)

Tam Değişim Sürümü (Q4 2018)

Küresel Piyasalama Kampanyası (Q3 2018)

Hücresel Uygulamanın Başlatılması (Q4 2018)

Patent ve Ürün Ruhsatı (Q4 2018)

Pazar Uygulaması (Tahmini Q1 2019)

Donanım Cüzdan Entegrasyonu (Tahmini Q4 2019)

Tuğla ve Harç Mağazaları (Tahmini Q4 2019)

KOMPLE SIK BREAKDOWN

Kripto sektöründe yatırımcıların karşılaştığı en büyük zorluk, müşteri hizmetleri ve desteği problemidir. Zorluklar reaksiyonsiz destek ekiplerinden kaba personele kadar uzanmaktadır. Görünürlük çalışmamızdan, dünya standartlarında bir destek ekibi ile hiçbir vakit bir değişim olmadığını teşhis ettik.

Bithemoth’ta yatırımcı alım ve satım tecrübesine değer sağlıyoruz, bu yüzden hoş bir ticaret bölgeı sağlıyoruz. Dünya standartlarında bir destek ekibine sahip olmanın üstünde durulmayacağını biliyoruz.

Bu zorlukla yüzleşmek için, müşteri hizmetleri birimlerimizde çalışmak üzere birinci sınıf müşteri hizmetleri eksprlerinı kullanacağız. Bu eksperler, müşteri sorularını ve şikayetleri ele alacak biçimde yeterli eğitime ve sertifikaya sahip olacaklar. Müşteri hizmetleri ekibimizi eğitmek ve sürdürmek için bir vazifelendirme gerçekleştireceğiz ve masraflar Bithemoth doğrulusunda karşılanacaktır. Bu eğitim, mübadelemizin üstün standartlarını personelimizin şahıslararası yetenekleri ile uyumlu duruma getirecektir. Hepsi bu kadar değil, sadece kullanıcıların bize bir cevap alacağı bekleme zamanını kısaltmak için en iyi adayları seçeceğiz. Kullanıcı bir sorun bildirdikten sonra, müşteri hizmetlerimiz şikâyete olası olan en kısa vakitte insani biçimde yanıt verecektir. Ticaret tecrübesi Bithemoth ekibinin evvelliğidir ve en iyi destek ekibini toplamaya motive oluruz.

 

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklerden projeyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Web sitesi: https://bithemoth.com/

Whitepaper: https://bithemoth.com/

Telegram: https://t.me/joinchat/H9BMmlFz_8LWfLq2CgLniA

Facebook: https://www.facebook.com/bithemoth/

Twitter: https://www.facebook.com/bithemoth/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3311741.0

Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4795834.0

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Herkese bol kazançlar dileriz.

 

Not: Yapmış olduğumuz incelemeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz