Bitpay, Apple Pay Desteğini Ekliyor! Sırada Google Pay, Samsung Pay var!

Bitcoin ödeme hizmeti sağlayıcısı olan Bitpay, Apple Pay için sistemine destek ekledi. ABD’de Bitpay ön ödemeli Mastercard sahipleri artık mal ve hizmet alımlarını Apple Pay uygulaması üzerinden gerçekleştirebilecekler. Bitpay, Google Pay ve Samsung Pay’in de yakın gelecekte sistem dahil edileceği konuşuluyor.

Bitpay Kart Sahipleri Artık Apple Pay’i Kullanabilir

Bitpay Cuma günü Apple Pay’e desteğini resmen açıkladı. ABD merkezli Bitpay banka kartı kullanıcıları artık Bitpay kartlarını Apple Pay uygulamalarına bir fon kaynağı olarak kullanabilecekler. Apple Pay’in kabul edildiği her yerde kripto para birimleriyle çevrimiçi ve mağaza içi alışveriş artık mümkün.

Bitpay ön ödemeli Mastercard’ın ABD’li kart sahipleri, kartlarını Apple Wallet’a ekleyebilir ve Apple Pay ile harcayabilir. Apple Pay ile Bitpay kart sahipleri mağazalarda, uygulamalarda ve çevrimiçi olarak güvenli alışveriş yapabilirler.

Yeni Bitpay müşterileri plastik kartlarının gelmesini beklerken, Apple Pay’i hemen kullanmaya başlamak için Bitpay Wallet uygulaması aracılığıyla Apple Wallet’a sanal kartlar ekleyebileceklerini açıkladılar.

Ayrıca Bitpay, “Google Pay ve Samsung Pay için desteğin bu çeyreğin sonlarına doğru planlandığını” duyurdu. CEO Stephen Pair, “Bitpay kartını kullanan ve her zaman yeni yerler ve kriptolarını harcamak için yollar arayan binlerce Bitpay Cüzdan uygulaması müşterimiz var.” Dedi.

Apple Pay’DEN SONRA yakında Google ve Samsung Pay’i eklemek, Bitpay kartını günlük ürünlerden, lüks alışverişlere kadar daha fazla yerde kullanmayı DAHA kolay ve rahat hale getirECEK.

Bitpay Cüzdan uygulaması, bitcoin, bitcoin cash ve ether ile dört dolara sabitlenmiş sabit coin, USDC, GUSD, PAX ve BUSD fonlarınıda destekler. Bitpay kredi kartı, kripto para birimini satın alımlar için kullanılabilecek itibari para birimine dönüştürür.

Kaynak: www.bitcoin.com

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz