Blockchain ve Kripto Para Borsaları Eğitim Programı: Extra Credit ICO

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda Blockchain ve Kripto para teknolojisinde duyumlara, yanlış bilgilere, arama motorlarına göre yatırım yapmanın önüne geçecek, yüksek okul görevi görecek bir eğitim programını sizin için incelemeye çalışacağım. Projemizin adı EXTRA CREDIT. Bu piyasanın Harward’ı olmayı amaçlayarak yola çıkmış bir ekip tarafından planlanmış çok beğendiğim bir proje. Bakalım nasıl bir sistemle eğitim verecek Extracredit, incelemeye başlayalım.

Bu piyasada yaklaşık 1.5 yıldır aktif olarak ICO ve Kripto Para alım satımı yapan bir yatırımcıyım. Borsalara girdiğim ilk zamanlarda sürekli arama motorlarından kripto paralarla ilgili yorum arar, facebookta çeşitli gruplara üye olur, twitter vb. gibi platformlardan yararlanmaya çalışırdım. Fakat her defasında işin özünü bilmediğim ve başkalarının aklına göre hareket ettiğim için genelde yaptığım yatırımların sonu hüsranla sonuçlandı. Daha sonra uzun araştırmalar sonucu bu piyasaların nasıl çalıştığını yavaş yavaş öğrenmeye başladım, bugün kendimi hala acemi olarak gördüğümü söylemekten de çekinmiyorum. İşte Extra Credit size bu borsalarda ayağınızı yere sağlam basmanız için projelendirilmiş bir eğitim programı.

Extra Credit Resmi Web Adresi: https://extracredit.io/

 

Gencinden yaşlısına herkesin finans sektörüyle ilişkisi var, artık insanlar Blockchain teknolojisinin ne kadar önemli bir şifreleme teknolojisinin olduğunun da farkında. Bu sebeple özellikle geleneksel finans sektör temsilcilerinin de bu eğitim programına yoğun katılım gösteriyorlar. Tabi bu sektörün birde çalışan personel kesimi var. Olaya sadece yatırım olarak bakmadan Blockchain teknolojisinde görev yapanlar açısından bakarsak, bir mühendisin kazandığı paralar inanılmaz boyutlarda. Örnek verecek olursak bu işin acemisi bile bir ilin valisinden 5 kat daha fazla kazanıyor, hele uzman olursa yaklaşık 15 kat daha fazla paralar kazanabiliyor. Extra Credit bu sektördeki açığı kapatacak bir platformu hayata geçirmişti aslında daha önce. Artık bu sistemde eğitim bedeli tokenlerle alınacak. Kimbilir belki bizim ülkemizden de çok başarılı uzmanlar yetişir Extra Credit eğitim programına katılarak.

Projede çok dikkat ettiğim başka bir özellikte şu: Bitcointalk Home ve Extra Credit’in beraber gerçekleştireceği sanal tecrübe paylaşım odaları. Bu sohbet odalarında insanlar birbirleriyle tecrübelerini paylaşacak, bu paylaşım da doğru bir platformda gerçekleşeceğinden çok başarılı fikirler ortaya çıkacaktır. Ben bu konuyu da çok önemsiyorum, insanlar kendilerini bu platform sayesinde yetiştirecek. Ayrıca Extra Credit bir mobil uygulamasına da sahip.

 

Şu ana kadar Extra Credit’in 1500 öğrencisi bu programı başarıyla tamamlamış. Ayrıca proje hayata geçtiğinde programa katılan öğrenciler Extra Credit sayesinde ödüller kazanabilecek, bu sayede programın ileri aşamaları için indirim kampanyalarından faydalanacak. Kısacası kurulu bir şirket ve bu işi profesyonel olarak yapıyorlar, bu da zamanla ICO değerinin muhtemelen kıymetleneceği anlamı taşıyor.

 

Şimdi de projenin para birimini inceleyelim. Extra Credit’in kripto para birimi XTRA olacak. 1 XTRA =0,1 Dolar olarak belirlenmiş. Ethereum Platformlu olan bu token için minimum 100 Dolar yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde %20 oranında bonus imkanı tanıyor yatırımcısına.

Extra Credit ABD menşeli bir proje ve Blockchain teknolojisine meraklı ve bu sektöre girmek isteyen insanlara eğitim vereceğinden bu aralar gördüğüm en iyi eğitim programı. Projenin ekibini de incelemek istiyorum biraz. Bu tip projelerde ekip üyeleri başarıyı getiren en önemli faktörlerin başında gelir. Projenin CEO’su G. Curtis kripto para teknolojisi ve blockchain eğitim programları konusunda çok başarılı işler yapmış. Ekibin diğer üyelerini de inceledim ve projenin ekip olarak başarılı olduğu kanısına vardım.

 

Son olarak projenin yol haritasını incelediğimde projenin ön satışının sona erdiğini ve şuanda normal token satışı olduğunu görüyoruz. Çeşitli bonus fırsatları sunan satış kampanyasının başarılı olacağını düşünüyorum. Yetenekli bir ekip işin başında ve bu proje gelecekte hayatımızın her alanında bizimle olacak bir teknolojiye hazırlık için insanları eğitiyor. Extra Credite bir miktar yatırım yapmaya karar verdim, çok başarılı olacağını düşünüyorum. Eğer yatırımım gerekli yükselişi gösterirse ben de bu kursa katılıp kendimi geliştirmeye çalışacağım. Proje 2019 yılının başında tam kapasite çalışmaya başlayacak.

Extracredit ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Web Adresi: https://extracredit.io/

Whitepaper : https://extracredit.io/PDF-Files/Extra-Credit-WP.pdf

Twitter: https://twitter.com/BitcoinHomework

Facebook: https://www.facebook.com/extracredit.io/

Telegram: https://t.me/BitcoinHomework

Bitcointalk Profilim: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Hepinize bol kazançlar dilerim.

Not: Yapmış olduğum yorumlar tamamen kendi incelemeler sonucu ortaya çıkmış fikirlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımızı takip etmek için tıklayın.