Buying.com ICO Satışlarına Hazırlanıyor

 

 

Merhaba, bu makalede sizleri, reklam dünyasını blockchain ve yapay zeka gibi yenilikçi teknolojilere tanıtarak dijital reklam endüstrisine yeni bir boyut kazandıracak olan Buying.com projesinin Satın Alma projesi ve ico sürecini tanıtacağım.

Buying.com Crypto Platform nedir?

Buying.com, Blockchain Powered Environment’da E-ticaretin Geleceğini Keşfetiyor

Buying.com, ürün üreticileri ve müşteriler arasında doğrudan bir bağlantı sağlamak amacıyla kullanıcı merkezli e-ticaret platformudur. Blockchain teknolojisinin kullanımıyla, Buying.com, dağıtılmış defter teknolojisinin gücünü kullanarak ürünler için tedarik zinciri sürecini desantralize etmeyi umuyor.

Toplu fiyatlandırma, e-ticaret çözümleri, cryptocurrency ve gerçek zamanlı lojistik gibi diğer yeniliklerin yanı sıra, Buying.com, tüketicilerin minimum Sipariş Miktarı adı verilen ürünlerle doğrudan üreticilerinden, toptancılardan veya distribütörlerden satın almalarını sağlar. Buying.com’un orijinal protokolü (WeBuy) ile birlikte, MOQ, kullanıcıların milyonlarca tüketici ve küçük işletme içinde daha yüksek bir satın alma gücüne sahip olmalarını sağlamak için bir araya geliyor.

Buying.com Özellikleri:

E-ticaret platformu: Buying.com, Blockshipper.com’da blok zincir modelini oluşturmaya başladıkları ilk etapta bir e-ticaret platformu işletmektedir.

DPA Uygulaması: Doğrudan Ürün Erişimi uygulaması, topluluğun satın alma ve ürün deneyimleri hakkında yorum ve geri bildirim sunması için merkezi olmayan bir uygulamadır. Uygulama ayrıca, üreticiler ve müşteriler arasında sosyal etkileşim kurmak için sosyal medya profillerine doğrudan bir bağlantı verecektir.

Token Satın Al

Yerel para, BUY Token Buying.com içinde tüm ödeme ve işlemleri kolaylaştırmak için resmi para birimi olacaktır.

Nasıl çalışır

Gerçekte, Buying.com, müşterilerin ürün göndermeleri için doğrudan DPA Uygulaması aracılığıyla üreticilere bağlantı kurmasını sağlayacaktır. Platformda bir kez, işletmeler veya bireyler toplu fiyatlandırma anlaşmalarına erişebilecekler. Ürünün MOQ miktarı karşılanmazsa, tüketiciler promosyon seçeneğini tercih edebilir. Tüm bunlar, platformun Devrilme Noktası Teknolojisi ile birlikte akıllı sözleşmeler altında çalışacak.

Satış anlaşması başarılı olursa ve ürünün ADEDI uygunsa, akıllı sözleşme satın alma siparişini gerekli depolara otomatik olarak tetikler. Ürünler daha sonra müşterilere çevrimiçi bir mağazadan sipariş vermek durumunda bırakılır.

Buying.com (Token satın al) ÇÖZÜM:

Gerçekte, çiftin 50 aşk koltuğuna ihtiyacı yok. ŞİMDİ tarihte ilk kez, her kişi ellerinin avuç içi milyonlarca satın alma gücüne sahip olacak. Bucking.com’un Devrilme Noktası Teknolojisi ile birleştirilmiş olan blockchain’in gücü, tüketicileri geçmişte ilk kez üreticilere bağlayacak. Tüketiciler, platformumuzu kullanarak işletmelerle birlikte toplu fiyatlandırma elde edebilecekler.

Bir promosyon doğrudan üreticinin Dropshippers.com platformuna yerleştirilebilir. Platformda bir kez, işletmelere toplu fiyatlandırma anlaşmalarına ilk erişim verilecek. Eğer MOQ miktarı karşılanmamışsa, tüketicilere promosyona erişim hakkı verilecektir. Bu, Akıllı Anlaşmaların yanı sıra Buying.com’un Devrilme Noktası Teknolojisi kullanılarak yapılacaktır.

Buying.com’a bir anlaşma yapıldığında ve MOQ karşılandığında, akıllı sözleşme çözümümüz siparişi üreticiden alıp depolarımıza gönderir. Ürünler, her müşteriye, herhangi bir mağazadan çevrimiçi olarak sipariş vermeyi aynı kullanım kolaylığıyla tek tek gönderilir.

Buying.com hakkında:

Buying.com, e-ticaretin peyzajını, son nesil şirketlerin yaptığı gibi yeniden şekillendirmeyi amaçlayan bir şirkettir. Yeni iş modelleri, yeni dağıtım yolları, satın alma gücünü artıran daha etkin yöntemler ve lojistik ve geri dönüş operasyonlarındaki verimliliklerin bir sonraki e-ticaret dalgasına güç sağlayabilecek olduğuna inanıyoruz. E-ticaret, mevcut haliyle, dahil olmak üzere birçok hareketli parça içerir

vitrin oluşturma, backoffice işlemleri, satın alma, yerine getirme, dağıtım ve daha fazlası. Bu soruyu soruyor — e-ticaret ekonomisini geliştiren daha dikey olarak entegre, verimli bir çözüm var mı. Cevap, bir sesli-YES.

Değer önerimiz:

Mikro Dağıtım: Merkezi olmayan ağlar ve dağıtılmış defterler tarafından desteklenen mikro dağıtım kanalları. Satınalma Gücü: Peer to peer ağlarına Doğrudan Tüketici fiyatlandırması sunarak toptan fiyatlandırma avantajından yararlanın. Storefront Creation: E-tailer’in merkezi olmayan ağa sorunsuzca takılmasını sağlayan türden bir e-ticaret platformunun ilkini sağlayın. Parçalanma: Merkezi olmayan ağlarımız, mikro dağıtım ve eşler arası ağlarla birleştirilmiş tam entegre backoffice işlemleri sunarak Amazon ve Walmart gibi büyük perakendecilere ciddi bir tehdit oluşturacak şekilde dikey olarak entegre edilmiş hizmetlere erişimi olmayan küçük perakendecileri etkinleştirin.

Oyunun kurallarını değiştiriyoruz. Bu, Merkezileşmemiş E-Ticaret’in yeni dönemidir.

Token Satın Al * Açıklama:

E-ticaret Yeniden Keşfedildi

Buying.com, Toplu Fiyatlandırma, Gerçek Zamanlı Lojistik, E-Ticaret ve Cryptocurrency’daki yeniliklerle birlikte dağıtılmış defter teknolojisinin gücünü kullanan yeni nesil Dağıtılmış E-Ticaret Platformu’dur.

Protokol

Grup satın alma için e-Ticaret protokolü, hiper yerel mikro dağıtım, uçtan uca talep eşleştirmesi ve son mil teslimatı ile garantili 2 saatlik teslimat garantisi.

Token Kullanım Durumları

Mikro dağıtım merkezlerinin katılabilmesi için tokmaklar için kullanılır.

Teslim operatörlerinin katılabilmesi için sıralı jetonlar için kullanılır

Bir kullanıcı Buying.com’u başka bir hizmete önerdiğinde ödül olarak kullanılır, eski kişi jeton şeklinde yeniden hizmet alır

Buying.com ağında özellikle nakliye için ödeme şekli olarak

Bir hizmet sağlamak için Mikro dağıtım merkezlerine ve Teslimat operatörlerine bir ödeme şekli olarak

Yatırımcıya temettü ödeme şekli olarak

Web Sitesi Alış: https://www.buying.com

Whitepaper: https://www.buying.com/assets/documents/BuyingComWhitePaperLatest.pdf

Yellowpaper: https://www.buying.com/assets/documents/buying_com_yellow_paper.pdf

Buying.com Telegram grubunu takip edin ve Buying.com sosyal medyayı takip edin

Telgraf: https://t.me/buyingcom

Facebook : https://www.facebook.com/buyingcom

Twitter : https://twitter.com/buying_com

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/buying-com/

Reddit : https://www.reddit.com/user/buyingcom

Github: https://github.com/Buying-com

Medium: https://medium.com/buying-com

Bountyhive Username: vipganyan

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz