Buying ICO İnceleme Makalesi

 

 

Buying.com — blockchain teknolojisinin kullanımıyla küresel dikey entegrasyon tabanlı bir e-ticaret sistemi oluşturmak.

Küresel pazardaki E-ticaret varlığı son yıllarda hızla ve hızla artmıştır. Blockchain teknolojisinin ortaya çıkmasıyla birlikte, bu sektörler büyüme hızlarında ve değerlerinde artmış ve yoğunlaşmış ve pazar alanını hakim ve dikte eden daha monolitik şirketlerin bazılarını ortadan kaldırmak için oyun alanını arttırmıştır. Diğerleri arasında Paypal, Shopify, Amazon, BigCommerce ve Magento gibi şirketler, baskın ve önemli figürler olarak ortaya çıkmışlardır ve bunların ardından, başkalarının pazara girmesi için tutarlı ve tutarlı bir yol bulmak için çok az yer bırakırlar.

Buying.com, farklı ve blockchain tabanlı platformları ile bunu devrimden geçirmeye çalışıyor. Blockchain’in merkezi olmayan yapısı kullanılarak, Buying.com, kullanıcılara mikro dağıtımdan yararlanma potansiyeli sunuyor, yani kullanıcıları platformlarında düğümleri satın almaya davet ederek mevcut dağıtım alanlarını genişletme ve genişletme olanağı sunarak üçüncü -party katılımı ve dağıtım potansiyelini yepyeni bir seviyeye yükseltmek. Üreticiler ve tüketiciler, Toplu Fiyatlandırma avantajlarının doğasını — Buying.com’un Minimum Sipariş Miktarı protokolü kullanılarak sağlanabilir.

 

 

Tüm Blockchain teknolojilerinde olduğu gibi, Buying.com gerçek zamanlı lojistik gücünü kullanmıştır — akıllı sözleşme tesisleri, tüketiciyi yüksek düzeyde veri şifreleme seçenekleri ve denetim potansiyeli ile korur. Elbette, Buyuing.com’un, kullanıcılara bir bütün olarak potansiyelini artırmaları, bir yandan da şeffaf, uyumlu, tutarlı ve herkes tarafından denetlenebilmelerini sağlayan, bir çok ödüle ve faydaya sahip olacak, kendi Token’i vardır. Buying.com, müşterilerinin yararına uygun, daha iyi bilgilendirilmiş ve uygulanabilir bir fiyat sistemi ile, zaman etkinliğini, maliyet etkinliğini ve müşteri memnuniyetini artırmak için yaygın olarak tanınan ve şeffaf bir ekosisteme yönelik tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

 

 

Buying.com, platformlarını aşağıdaki gibi listelenen dört ana faktörden oluşan bir model olarak listelemektedir. Öncelikle, bu modelin ‘Çekirdek E-Ticaret Modeline’ baktığını, modelin, Buying.com’un, blok zincir teknolojisinin kullanımıyla geliştirilmiş, kullanıcılara gerçek anlamda kaynak yapabilmelerini sağlayan, dually tabanlı bir platform olarak hareket edebilecektir. Tüketicilere fayda sağlamak için zaman, doğru ve uygun fiyatlı fiyatlandırma sistemleri, bunu gerektiren e-ticaret mağazalarını inaktive ederken, kâr ve genişleme potansiyelini en üst düzeye çıkarır.

 

 

Bunların hepsi düşük bir başlangıç ​​maliyeti ve tedarikçilerin amaçlanan pazarları hakkında bilgi edinmeleri ve karlılıklarını artırmalarına yardımcı oluyor. Bu aynı zamanda tedarikçilere nakit akışı potansiyelinde tanınmış bir artış sağlayacak, envanter yapışması tedarikçilerin zarar görmemesi, stokların toplu siparişler olmaksızın eklenmesi veya azaltılması, tedarikçi sadakatinin geliştirilmesi ve müşterilerin Maliyet indirgemesinden yararlanabilecektir. İkincisi, Buying.com’un “Mikro Dağıtım Modeli” var. Blockchain’in merkezden uzak doğası, Buying.com’un üçüncü taraf katılımını ortadan kaldırma yeteneğine sahip olmasını sağlar; onların sloganı, her garajı bir dağıtım merkezine dönüştürür — sınırsız potansiyeli olan bir şey. Bu aynı zamanda perakendecilere ve tedarikçilere küçük varlık potansiyeline — küçük işletmelere ve küçük yatırımcıların da dahil olmak üzere — yüksek maliyetler nedeniyle daha önce muaf tutuldukları pazara katılabilmelerini de dahil ederek — faydalanabilmelerini mümkün kılmaktadır.

 

AirB & B, Buying.com gibi firmaların, her garajı bir dağıtım merkezine dönüştürdükleri yönündeki eğilimlerinin ardından, her alanın kullanılabilir bir alan olduğu anlamına gelecektir. Şebekenin kendisi, her yerde mevcut olan dağıtım alanları fikri nedeniyle yüksek bir teslimat potansiyeline izin vermektedir. Blockchain’in hız ve Peer to peer notası da mikro dağıtım konseptinin uygulanabilir ve doğru olmasını sağlar. Maliyetlerin azaltılması, dağıtım potansiyelinin artırılması, stok kayıplarının sınırlandırılması ve yatırımların iyileştirilmesi gibi muazzam etkiler görülebilir.

 

 

Buying.com’un üçüncü modeli, “Minimum Sipariş Miktarı” uygulamasının kullanılmasıyla, “Tüketici Fiyatlandırma Modeline Doğrudan Doğrudan Satış” uygulamasıdır, tüketiciler, tedarikçiler ve perakendeciler, üreticilerden veya toptancılardan mümkün olan en iyi fiyattan yararlanabileceklerdir. artan kar ve maliyet etkinliği. Bu, sonuçta tüm E-ticaret mağazalarına aktif olarak fayda sağlayacak ve perakende pazarının potansiyelini artıracaktır. Bu, bir oyun değiştirici, diyebilir ki, platformun kendisi de onların satın alma.com uygulamaları için bir MVP — En Az Canlı Ürün seçeneği olarak adlandırdıkları şeylere sahiptir ve bunların hepsi IOS ve Android’de erişilebilir olacaktır. Son olarak, Buying.com platformunun dördüncü modeli “SnapForce Backoffice Operations modeli” dir. Basitçe söylemek gerekirse, SnapForce, Buying.com’un bir yan kuruluşudur ve büyük ölçüde başarılı bir Müşteri İlişkileri’ne sahiptir.

 

 

Web Sitesi Alış: https://www.buying.com

Whitepaper: https://www.buying.com/assets/documents/BuyingComWhitePaperLatest.pdf

Yellowpaper: https://www.buying.com/assets/documents/buying_com_yellow_paper.pdf

Buying.com Telegram grubunu takip edin ve Buying.com sosyal medyayı takip edin

Telgraf: https://t.me/buyingcom

Facebook : https://www.facebook.com/buyingcom

Twitter : https://twitter.com/buying_com

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/buying-com/

Reddit : https://www.reddit.com/user/buyingcom

Github: https://github.com/Buying-com

Medium: https://medium.com/buying-com

Bountyhive Username: vipganyan

 

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz