Capverto ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere başarılı bir kart projesi olan Capverto ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

CAPVERTO Exchange, P2P’nin güvenilir ve rahat transferi için bir platformdur. Sadece kripto para birimine dayanmak ve bunun değerlendirileceğini ummak yerine, fertler ve kuruluşlar varlıkların sayısal değerinin yarısını sağlayabilir ve faiz toplayabilirler. Yıllık faiz miktarları yüzde 8’dir ve oran kredi verene hemen öadı verilir. Bu arada, borçluların sadece geleneksel finansal kurumlara itimatmemesi faydalıdır.

CAPVERTO Exchange, kripto para biriminin dizayn vasıtasıyla ana üstünlüklerinı mühim ölçüde genişleten ve direkt olarak bankacılıktan dışlanan nüfusun greksinimlerini direkt olarak ele alan evrensel bir hizmet marka kısmına dayanan bir dijital para birimidir. Hızlı ve iyi geliştirilmiş bir internet sitesine girerken kullanışlı bir ön ödemeli kart üstünde kendisini adamış çok yönlü bir bankacılık tecrübesi sağlar.

 

Aynı vakitte, ana CAPVERTO belirteci (CAP) temel olarak nakit geri dönüş sistemi, eşler arası döviz kuru (P2P), dijital para birimleri için ticaret platformu ve kripto para birimi sigortası için yenilikçi bir ürün gibi ilerlemiş özellikleri desteklemektedir. . Normal kullanımda, bütün bu fonksiyonler, bankacılık dışı ve ufak bankalar için benzersiz elastiklikten ayıran CAP’nin esas sayısal değerini tesirler.

CAPVERTO Exchange’in bütün kabiliyetleri, CAP’nin sayısal değerini tesirler, yani fiyatı, üretim etkinliğinin bir yansımasıdır ve spekülasyondan habersiz değildir. CAPVERTO Exchange’deki varlıklar da kripto sigortası ile korunabilir.

Ön Ödemeli Kartlarla Fiat Para ve Cryptocurrency Arasındaki Köprü Oluşturma

Son yirmi sene içerisinde, ön ödemeli kartlar niş ürünlerden, düşük bütçeli ve banka dışı fertler için bilhassa faydalı olan esas finansal vasıtalara dönüşmüştür. Infosys, küresel ön ödemeli kart pazarının bu kümeler arasında normal banka hesaplarına erişilebilir, elastik seçenekler için daimi kuvvetli talep sebebiyle kısmen 3 trilyon dolara 2022’yi geçeceğini öngörüyor.

 

Daha özel olarak, genel hedefli tekrardan yüklenebilen ön ödemeli kartlar, şunlarla sınırlı olmamak üzere, mühim yararlar sebebiyle, birincil denetim hesaplarının ortak ikameleridir:

ABD çapında ön ödemeli kart tüketimiy ile ilgili kapsamlı bir 2012 raporunda, Philadelphia Federal Rezerv Bankası, bu kartlarla temaslı toplam prosedür hacminin kredi ya da banka kartları için olmasından daha süratli büyüdüğünü kayıt etti.

Hem de, Pew Charitable Trusts, senelik gelirleri 50.000 ABD Doları ya da daha düşük olan banka dışı tüketiciler arasında en çok ön ödemeli tüketimi belgelemiştir; Bu grubun %40’ından çoğu da bu kartlar için oluşturulardırılmış direkt olarak depozitlere sahipti.

• Kredisiz ve çek bozdurma gibi etkinlikler için ücret yok ya da en az ücret.

• Kart ortadan kalktığında ya da çalındığında mesuliyet koruması.

• Mobil aygıtlar, mağazalar ve direkt olarak depozito ile basitçe tekrardan yüklenebilir.

• Satış noktası terminalleri ve online mağazalarda kullanmak mümkün.

  • Borca gitme mümkünlülüğü daha az olan harcamaların daha fazlaı denetim edilmesi.

 

CAPVERTO içerisinde Cashback

CAPVERTO’nun esası olan CAP, bir yardımcı semboldir. Token, platformun bütün esas prosedürlerinde bulunur:

Bir üye milletlararası ön ödemeli kart satın aldığında, eşdeğer oranda CAP hesabına transfer edilir. Başlangıç ​​orantısında — mavi için — bu 100 $ sayısal değerinde CAP olacaktır.

Nakit geri mükafatler CAP olarak verilir. Kartla eş güdümlü her bir prosedürün yüzde 2’ye varan bir alanı, renk katmanına bağlı olarak, CAP tokenları biçiminde nakit geri ödeme için müsaitdur; bu, bütün kullanıcı kartı aktivitelerinin CAP varlıklarını ve toplam sayısal değeri defalarca kez tesirlediği manasına gelir.

CAP bunun dışında kopya ticaret düzeneğinin bir parçası şeklinde değıtılmaktadır. Bir tüccarın portföyü kopyalandığında, takipçinin tahakkuk ettireceği toplam kârın bir yüzdesi, kısmen prosedür gören para biriminde gösterilen geri kalan alanı olan CAP olarak, orijinal prosedürcüye verilir.

CAP yardımcı uygulaması belirteci, CAPVERTO’yu güce sahip olmayan, altyapı olmayan ve alt sınırı olan bir kuruluştur.

 

Ön Ödemeli Kart Programı

CAPVERTO ön ödemeli kartlar, fiat para ve kripto para birimi arasındaki köprülerdir. Her bir kart sahibi, satın alınan kartın civarına karşılık gelasli mavi kart için 100 $ ‘dan başlayan bir oranda CAP uygulaması tokenu alır. Düzenli bir ödeme kartı gibi, CAPVERTO kartı da mağaza içi ve online satın alımlar için kullanmak mümkünken, her prosedürün yüzde 2’sine kadarı CAP’e yatırılarak tokenun sayısal değerini tesirler. Hem de, üye işbölgelerinde direkt olarak indirim gerçekleştiren tam teşekküllü bir mükafat sistemi de vardır.

Güvenli Kredi Ödünç Alma ve Ödünç Alma

CAPVERTO Exchange, güvenilir ve kullanımı kolay P2P transferları için bir platformdur. Sadece kripto para birimini tutmak ve takdir edeceğini ummak yerine, fertler ve kuruluşlar varlıklarının güncel değerlerine kadar borç verebilir ve faizlerini toplayabilirler. Yıllık faiz miktarları yüzde 8’dir ve oran kredi verene hemen öadı verilir. Bu arada, borçlular sadece geleneksel finansal kurumlara iltimat etmek mecburiyetinde kalmadan faydalanırlar.

Ticaret Platformunu Kopyala

CAPVERTO, diğerlerinın ticaret ve portföylerini takip etmeyi ve kopyalamayı basitleştirir. Kopya ticareti, yeni davetlilere, CAP tokenunun sayısal değerini de tesirlerken başlamak için basit bir yol sağlar. Her bir kopya ticaretinden elde ettikleri karın% 10’u kendiliğinden mahsup edilir ve orijinal tüccar ile CAPVERTO Borsası arasında bölünür ve bu da CAP’ye tekrardan yatırım yapar. Kart uygulamanındaki prosedürler gibi CAP üstündeki başka tesirlerle eş güdümlü kopya ticareti, tokenun sayısal değerinin CAPVERTO’daki üretkenliği doğru bir biçimde yansıtmasını sağlar.

Cryptocurrency Sigortası

Kendi cinsinin ilk önerilerinden bir tanesi olan CAPVERTO’nun cryptocurrency sigorta ürünü, kıymetli varlıklarınızın hırsızlıktan olası mümkün oldukça güvenilir olmasını sağlar. Mt. Tokyo’da Gox değişimi, bu sigorta RiskPoint ile bir ortaklık yolu ile sunulmaktadır. Çok detaylı siber emniyet tehditlerini ortadan kaldırmak için adres doğruluğunu sağlama, KYC, AML ve 2 etkenlü kimlik doğruluğunu sağlama gibi başka korumaların yanı sıra çalışır.

Genişletilebilir Akıllı Sözleşmeler

CAPVERTO, özel blockchain programları meydana getirmek için açık kaynaklı bir çerçeve verir. Özel ve izin verdiği kamu engellerini meydana getirmek için akıllı sözleşmelerimizden nasıl faydalanabileceğinizi öğrenmek için bugün GitHub veri havuzuna bir göz atın; Akıllı sözleşme teknolojisi, çağdaş kripto para birimlerinin kalbinde bulunur ve en iyi tecrübe için lüzumlu olan şeffaflığı, değişmezliği ve şifreleme güvenliğini verir.

 

ICO Detayları

Token: CAP

Platform: Ethereum

Standart: ERC20

Miktar: 250.000.000 CAP

Fiyat: 1 CAP = 1.82 USD

Ödeme: ETH

Soft Cap: 1,125,000 CAP

Hard Cap: 171,375,000 CAP

KYC: Hayır

ICO

Başlangıç: 9/1/2018

Tamamlama: 10/27/2018

 

Bize Ulaşın:

Website : https://capverto.com/landing/

Whitepaper : https://capverto.com/landing#whitePaper

Bounty Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4973071.0

Facebook : https://www.facebook.com/capverto

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/capverto

Twitter: https://twitter.com/capverto

Telegram : https://t.me/capverto

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz