dClinic ICO İnceleme

 

 

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere son günlerde popüler olan sağlık projelerinden biri olan dClinic projesi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Projenin dikkat çekici bir hypea ulaştığını belirterek yazımıza başlıyoruz. Yatırım olarak an itibariyle 8 milyon dolar üzerinde yatırım almış bir proje olarak dikkatimizi çeken projeyi incelemeye başlayalım.

Genel olarak her insanın soyluluğunda sayılan bişi, ısısın servet bulunduğu gerçeğidir. Kabul edilebilirlik, insan varoluşunda vurgulanamaz, sıhhatsızken, insanın servetinin yaşamı tehlikede bulunduğunda mühim olmadığı önermelerine dayanır. Bireynin sağlığının keyfini çıkarmak için, kişilerin yanı sıra kişilerin toplulukları, sıhhat hallerinın garanti altına alındığından emin olmak için birçok çabayı sarf ederler. Bu çabaların bir alanı derli toplu egzersiz, denge-diyet, mesleki tur, klinikler ve hastane ziyaretlerini içerir.

Bununla eş güdümlü, bu sisteme kadar geride bıraktığımız bir senea kadar, bu sistem sağlayıcıların başka sıhhat hizmeti veren kurumlara danışmasına her vakit basitçe izin vermez ve daha sonra, klinik ve tıbbi merkezlerin fazlalığı bir gün sürdüğü için, tümsel ortak bakım planının bir parçası olarak hastanın gelişmesini izler. Sağlayıcıyı (klinisyen) hastanın bakımının merkezine koyan hasta-sağlayıcı iletişimi üstünde bir model.

6666666.png

Bu yetersizliğin neticesi katıdır ve bu nedenden dolayı olumlu sıhhat hizmeti neticeleri için işbirlikçi çabaları engel olan veri silolarını yaratır. Çeşitli alakalı alanlarda eksper bir küme doğrulusunda oluşturular istişareler ve incelemeler neticesinde, bu mucize olan bu dergi, ‘dClinic’ olarak isimlendirilenblok zinciri platformunda yer alır ve birleştirilir.

dClinic, basitçe paylaşılmayan ya da başka bakım sağlayıcıları doğrulusunda erişilemeyen hasta bilgileri ile ilgili birebir iletişimlerin geleneksel engellerini yıkmak için yapılmış bir sıhhat platformudur. DClinic platformu, hastanın bakımlarının odak noktasında bulunduğu ve bkesintisizların, klinisyenlerin, eksprlerin, organizasyonların ve hem de aile kişilerinin de olabileceği bakım ekibi üyeleri doğrulusunda verdiği bir Paylaşılan Bakım ekranı açar.

dClinic hastayı ilgilerinin odak noktasında tutuyor ve tuğla duvarların girişlerini kısıtlamalarına izin vermiyor. dClinic, tüketicilere onların katılması ve bakım planlarına bağlılıklarını mükafatlendirmek ve mükafatlendirmek için blok zincirini kullanır. Bu biçimde dClinic, sıhhat hizmeti işini, sıhhat hizmetleri neticelerini olumlu yönde tesirlemek için diğer bir sıhhat hizmeti modeli vererek üzmek için hazırdır.

2.png

555555.png

dClinic Platform Mimarisi
Platform, başlangıçtan itibaren özel olarak ifade edildiği gibi, dahil edilen fonksiyonellikler, üretildikleri gibi, sahip olunan ekosistemi bozmadan platforma kaynaşabilirler. Aynı biçimde, hem teşebbüste hatta fertsel düzeylerde kolay bir dağıtım için gelişmiştir, bu da geniş, yerleşik kurumlarda ve bunun dışında ufak, özerk kliniklerde kullanım için müsait duruma gelmiştir.

222222.png

dClinic’in Platformu alttaki dokuz esas özelliği içerecektir:

☆ dClinic Veri eXchange Katman
☆ dClinic Blockchain APIs
☆ dClinic Datalake
☆ dClinic App Store (DAS)
☆ dClinic Panoları
☆ Platform İstihbarat
☆ Analitik Motor
☆ dClinic Ödül Sistemi
☆ dClinic Geri Bildirim Sistemi

DClinic ekibinin sıhhat bölümünde birden fazla uzun süreli katılması bulunmaktadır ve detaylı genel programlarımızda hastanın ilgilerinin odak noktasında olması gerektiği açıktır. Bizim tavsiyemiz, Paylaşılan Bakım’ı tesirleyerek, bir tüketicinin klinik ve klinik olmayan bilgilerine ulaşmak için esas tüketici ve klinisyen ağ geçidini tasarlayacak biçimde dClinic, Bakım Ekibine kapsamlı bir biçimde tarifleyen net ve daimi bilgiler sunarak sıhhat hizmetlerine mühim ölçüde yardım edecektir. Hasta, bu yolla daha iyi sıhhat neticeleri sürüyor.

dClinic’in platformu (V1.0) İki senesi aşkın bir müddetdir geliştirilmektedir. Avustralya, Endonezya, Brezilya, ABD ve Singapur’da gösterilmekte ve bu gösterilmektedir. Asıl nokta, dClinic vizyonunu iletebilen bir platform meydana getirmektır. Bu Token Satış, sahip olunan altyapıyı, hasta merkezli bakım ve tamamıyla ilerlemekte olan bir iş sektörü olan Endonezya’da yetki sahibi olarak sevk etmek için tamamıyla bloke edilmiş bir platform durumuna getirmektir.

4444444.png

5.png

Bu makalenin ufak bir alanı tavsiye ettiği gibi, bu yalnızca bu muazzam platformun dClinic’i. Kısa bir müddet içerisinde dClinic hakkındaki ICO Gözden Geçirme makalem yayınlanacak. Fakat daha evvel, daha çok veri için alttaki linkleri ziyaret edebilirsiniz:

DClinic İletişim Araçları;

Website: https://dclinic.io/

Whitepaper: https://dclinic.io/assets/doc/dClinic–whitepaper–new.pdf

Telegram: https://t.me/dClinic_io

Bitcointalk Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4904556

Medium: https://medium.com/dclinic-dhc

Bitcointalk Account: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Herkese bol kazançlar dileriz.

11111.png

Not: Yapmış olduğumuz bilgilendirmeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz