Elements Estates ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere bir gayrimenkul projesi olan Elements Estate ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Son ekonomik ve mali krizden bu yana, bu, sıkıntılı varlıklara olan yüksek talebin ekonomik ve finansal görünümünü değiştirdi.

Proje Unsurları Estates, blok teknolojisine dayalı merkezi olmayan muhasebecilik kitaplarıyla varlık ve varlık yönetimi konusunda yenilikçi fikirleri kapsayacaktır. Başlangıçta acil durum fonlarından elde edilen emlak piyasasını uygun fiyatlarla tanıtacak online bir platform oluşturacağız. Yakın zamana kadar, GDA bölgesinde bu teklifler, büyüklükleri ve satın alma karmaşıklığı nedeniyle öncelikle kurumsal ve büyük özel yatırımcılara sunulmuştu.

Değer artışına rağmen, Elements Estates projesi bu alanda yeni bir adımdır. Her bölgede gayrimenkul satın alacak, geliştirecek ve sürdürecek özel bir girişim fonu oluşturacağız. Kanıtlanmış sonuçları olan ve akıllı blockchain anlaşmaları ile kontrol edilen deneyimli bir ekip tarafından yönetilecektir. Blockchain teknolojisini kullanarak, herkesin gelişmekte olan pazarlardaki emlak fırsatlarından yararlanmasını sağlayacak bir platform oluşturuyoruz. Fon ile mülk devir imzasının sahibi arasında işlem yapabilecek bir işlem merkezi olarak hareket edecektir.

ELEMENT ESTATE TOKEN

Jetonun stratejik kullanımı sayesinde, Elements Estates projesi platform tarafından yönetilen kendi eko-sistemini yaratacaktır. Amaç, jetonların değerini gerçek hayattaki jetonlarla arttırma fırsatını en üst düzeye çıkarmak ve tüm kullanıcılara, fonlara, birlikte çalıştığımız taraflara ve daha geniş bir topluluğun genel olarak bundan faydalanmasını sağlamaktır. Token, güvenlik ve şeffaflığı sağlamak için Fon tarafından sahip olunan varlıklarla ilgili olarak her bir İşlemde bir ödeme aracı olarak kullanılacaktır. Tüm hizmetler sadece kullanıcılara sunulacak olan fişlerde ödenir. Token, gelişmekte olan teknolojiyle blok zincirini birleştiren ilk kripto-valflerden biridir. Token ortak bir işaret olarak sınıflandırılmıştır çünkü sahipler mülkün mülkiyetine veya kurumsal özel fonun hisselerine sahip olmayacak ve temettü almayacaktır. Ancak, platform kullanımı ve uygulamasından yararlanabilirler.

Platform, jetonların özel bir ödeme yöntemi olarak kullanılacağı kapalı bir ekosistem olarak hareket edecek ve genel halka için elverişli koşullar altında işaretçilere tüm hizmetleri sunacak ve bu ana kategorilerde yapılandırılacaktır: ana ev olarak aile ve aile, İşletmelerin iş ve turistik mülkler için kullandıkları ticari mülkler, bireylerin veya ailelerin tek seferlik veya tek seferlik konaklamalarına izin verecek şekilde korunur.

Platform, ELES karakter eğitmeni ve aynı fon arasındaki etkileşimin merkezi olarak hizmet edecektir. Platform kullanıcıları en son projeleri, planlanan satın almaları, satılık ve kiralanabilir gayrimenkulleri görebilecekler. Blockchain teknolojisini kullanarak, ELES etiketlerini kullanarak katılımcılara sunulacak gayrimenkul işlemlerini kontrol edecektir. Fon, gayrimenkul projeleri olarak yeniden yapılandırılabilen Güney Doğu Avrupa bölgesindeki sorunlu varlıkları tespit etmeye odaklanacaktır. Fon, stratejik olarak özelliklerini belirleyecek ve bunları piyasa fiyatından önemli ölçüde daha düşük değerlerde alacak.

Bu özellikler aşağıdaki amaçlar için kesinleştirilecek / yenilenecek ve geliştirilecektir:

Satış token Ellerindeki malları almak ve Satış tokenini satın almak isteyen kullanıcılar Fonun elinde mal almak isteyen kullanıcılar ELES kartlarında bunu yapmalıdır.

Kamuya Satış Fonu’nda gayrimenkul almak isteyen herkes, ELES platformundan satın alabilir. Alıcı ELES anahtarlara sahip değilse, ağır parayla ödeme yapabilir (ilave bir değiştirme ücreti alınır) ve ELES platformunun en kısa zamanda ELES çiplerine geçmesi gerekecektir.

Bilet Satıcıları Platforma üye olan aboneler, kamu tarafından uygun fiyatlarla Fon tarafından sahip olunan ve yönetilen gayrimenkul (turizm, iş ve konut) kiralayabilirler. Ödeme sadece ELES etiketlerinde yapılır.

Halkın Kiralaması Fon tarafından sahip olunan mülkün kiralanmasını isteyen herkes, ELES belirtecinde bunu yapmak zorundadır.

Kripto paralar yüksek volatiliteye tabidir. ELES Real Estate Tokens’i birleştirerek amacımız destek sağlamaktır. Gayrimenkul krizi kriptosunu destekleyerek, bizzat kodun istikrarını arttırmayı ve hala yüksek potansiyel değer büyümesine ulaşmayı umuyoruz. Jetonlar, tarafların platformdaki bir FON’un mülkünü satın alması veya kiralaması için kullanıldıklarından, işlemler sık ​​sık yapılacaktır, bu da söz konusu simgenin piyasada durgunluğa maruz kalmayacağı anlamına gelir. Deneyimler bize, her gün kullanılan ve kullanılan işaretlerin, olmayanlara göre çok daha kararlı olduğunu göstermiştir.

2018

Mart: ELES geliştirme projesi

Mayıs: ELES platformunun geliştirilmesi [3

Mayıs-Ağustos: özel katılım ve canlı ELES platformu

Eylül: ICO ve ICO’dan önce

Ekim: özel fon şirketi. ESE bölgesinde malların satın alınması ve geliştirilmesi

2019

Mayıs: ELES platformunun sonu

2020: diğer AB bölgelerinde edinimler ve gayrimenkul geliştirme

Takım çalışması

Elements Estates, sorunlu varlık, özel sermaye ve gayrimenkul fırsatları konusunda uzmanlaşmış finansal ve yatırım şirketlerinden gelir. Temel ekibin temel becerisi, global hedge fonları için gayri menkul gayrimenkulleri danışmanlık ve yönetmektir. Yılların tecrübesine sahip deneyimli bir kıdemli ekip, şu anda küresel riskten korunma fonu projelerinin yürütülmesi, idaresi ve dış kaynak kullanımını yönetmektedir. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, ekip, hedge fon danışmanı olarak hareket ettiğimiz çeşitli bölgelerde çok sayıda önemli satın alma işlemine katıldı.

Ekip, büyük şirketlerin devralınmasına ve alacakların nominal değerde kazanılmasına büyük ölçüde dahil olmuştur. Satın alınan alacakların yeniden yapılandırılması ve kiralama gayrimenkul portföyünün yeniden yapılandırılması sırasında ekip, yeniden yapılanma ve geliştirme yoluyla gayrimenkul projelerinin gizli değerlerini açığa çıkarmayı öğrenmiştir.

Tecrübemize göre, gayrimenkul sektöründe, geçmiş başarılar genellikle yeni durumlara uygulanamaz. Yeni ve yenilikçi iş modelleriyle sürekli olarak yeniden icat etmeye, değişen zamanlara tepki vermeye ihtiyacımız var. Element Estate, kısa sürede alınan fonlar için şimdiden belirli hedeflere ve projelere, tüm büyük potansiyel gayrimenkullere odaklanmıştır. Projenin satın alınmasından hemen sonra yeniden yapılanma ve gayrimenkul geliştirme başlar. Yeni bir yenilikçinin bir parçası olun.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklerden projeyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Web Adresi: https://elementsestates.io/

Bountyhive Username: vipganyan

Herkese bol kazançlar dileriz.

Not: Yapmış olduğumuz bilgilendirmeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz