Elrond Bitmax’ta Listelendi

Son günlerin populer projelerinden biri olan Elrond, 2.resmi borsa açıklamasını yaptı ve Bitmax Platformunda listelenmeye başladı.

Geçtiğimiz hafta Cryptobubbles ile tüm dikkatleri üzerine çeken proje bu hafta da 2. resmi borsasını açıkladı.

Dünyanın en büyük borsası Binance’da çok başarılı bir IEO süreci geçiren Elrond, dün sabah saatlerinde Bitmax ile listelenme anlaşması yaptığını açıkladı. Bu haberle birlikte son günlerde fiyat olarak yükseliş trendine giren Elrond, sert yükselişle güne merhaba dedi.

Konu ile ilgili Elrond Resmi Twitter hesabından açıklama yapıldı ve Bitmax’a üye olup KYC yapanlara 3000 Elrond hediye edileceği bilgisi de geçildi. 

Çok iddialı bir proje olan ve 2.borsası da son derece profesyonel bir borsa olan Elrond günden güne çalışmalarının meyvesini almaya başladı ve kripto dünyasında hızla yerini sağlamlaştırıyor.

Elrond Hakkında

1000 kat daha hızlı bir blockchain sistemini kurmayı hedefleyen Elrond, bunu çeşitli testlerle de sağlamış görünüyor. Özellikle testlerde >65k TPS with 20 shards gibi bir sonuç almaları projenin bir benzerinin olmadığı ve projenin ilerde adından daha da sık söz ettireceği anlamı taşıyor.

Aşağıdaki linklerden de proje ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Token Metrics: https://elrond.com/files/Elrond_Token_Metrics_EN.pdf

One Pager: https://elrond.com/files/Elrond_Onepager_EN.jpg

Dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance tarafından hazırlanan inceleme raporuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Projeye Binance Labs tarafından da yatırım alındığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Kripto para piyasalarının iddialı haber kanallarından Coinspeaker platformu tarafından Elrond ile ilgili yazılan makaleyi de sizlere link olarak paylaşmak istiyoruz. https://www.coinspeaker.com/scaling-up-to-better-blockchain/ linkinden de anlayacağınız gibi blockchain teknolojisiyle ilgili bir devrim niteliği taşıyabilecek bir proje olan Elrond IEO sürecinde 32 kat gibi yüksek bir değerden açılarak kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Proje ekibi gerek eventlarda gerekse katıldıkları online buluşmalarda kripto yatırımcılarına hediye olarak bir miktar token de dağıtıyor.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz