Elrond CEO’su Binance Telegram Kanalında Soruları Cevaplayacak

Son günlerin flaş projelerinden Elrond CEO’su Benjamin Mincu yarın Binance Telegram kanalında kripto severlerle buluşacak.

Binance’da çok başarılı bir IEO süreci geçiren ve 32 kat yüksek fiyattan alıcı bulan son günlerin flaş projesi Elrond çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Yarın projenin CEO’su Benjamin Mincu Türkiye saatiyle 18:00’de Binance Resmi İngilizce Telegram kanalına katılarak kripto yatırımcılarının sorularını cevaplayacak. Projenin özellikleri, son günlerde yapılan anlaşmalar ve gelecekte Elrond’un vizyonu hakkında kripto yatırımcılarının sorularını cevaplayacak olan Mincu, ayrıca bu online eventta toplam 5000 Dolar değerinde ERD dağıtacak. 

Kriptoseverlerin yoğun ilgisinin olacağı tahmin edilen buluşmada siz de Elrond CEO Benjamin Mincu’ya proje ile ilgili aklınızdaki soruları yöneltebilir, birinci ağızdan cevap alabilirsiniz.

Elrond ile ilgili daha detaylı bilgi almak için https://elrond.com/ adresinden ve Resmi Telegram adresi olan https://t.me/ElrondNetwork kanalından 7/24 destek alabileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz.

Dijital Ekonomiye yeni bir soluk getirmek ve Blockchain teknolojisinde yeni bir model oluşturmak amacıyla yola çıkan projenin Binance Labs tarafından da yatırım alan bir proje olduğunu size hatırlatmak istiyoruz.

ELROND PROJESİ İLE İLGİLİ DİĞER KAYNAK LİNKLERİ

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz