Elrond Ekibi 4.500.000 Token aylık ödüllü Komünite Programını başlattı.

Binance platformu tarafından IEO su düzenlenen son proje olan ve yaklaşık 25 kat kazandıran son günlerin populer projesi Elrond, bir ödül kampanyası başlattı.

Elrond Community adresinden herkesin katılabileceği projede ilk 260 kişiye toplam 4.500.000 Token dağıtılacağı ve basit görevlerle ödül kazanılabileceğini de hatırlatmak istiyoruz. Kısaca kampanyaları özetlemek gerekirse;

Telegram, Twitter, Reddit, Makale, Referans ve Tercüme kampanyalarına katılarak projeyi sosyal medyada duyurmak isteyen kripto severlerin kampanyaya katılamlarını öneriyoruz. 

Telegram kampanyasında Elrond Telegram kanalını takip edip Telegram botu vasıtasıyla /start seçeneğiyle kolayca 50 puan kazanılıyor. Bu sayede Elrond projesi ile ilgili son haberleri ve partnerlik anlaşmalarını takip edebilir, tokenin fiyatını etkileyecek pozitif faktörlerden erken haberdar olabilirsiniz.

Twitter kampanyasında ise Elrond projesinin gün içerisinde attığı tweetleri retweet ederek ve proje ile ilgili günlük tweetler atarak kampanyaya katılabilir, puanlar kazanabilirsiniz. Günlük 3 retweet ve 3 tweet atarak oldukça güzel puanlar kazanabilirsiniz.

Reddit kampanyasına baktığımızda; bu platformda proje ile ilgili paylaşımlar yaparak puanlar kazanabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir konu var, botlar üzerinden Reddit platformunda oldukça fazla sahte paylaşım yapılması sebebiyle 1 Reputation bu kampanyaya katılmak için gerekli şart. Bu şartı da sağlamak istiyorsanız proje ile ilgili makale ve tercüme yapmanız ve Reputation puanınızı arttırıp kampanyaya katılmanız mümkün.

Makale ve tercüme ile ilgilenen arkadaşlar da platform üzerinden yazdığı makaleleri ve yaptıkları tercümeleri platforma girerek puanlar kazanabilirler. 

Yarışma sonucunda %66 ve %33 lük bir ödül dağıtım hesaplaması ile ilgili Elrond’un resmi medium adresinden detayları inceleyebilirsiniz. 

Başarılı bir ekibe sahip olan ve son günlerde dikkatleri üzerine çeken, ayrıca Binance Lab tarafından da yatırım yapılan projelerden biri olduğunu hatırlatmak istediğimiz Elrond, dün de ChainLink ile de bir ortaklık anlaşması yaptı. 

Projeden kısaca bahsetmek gerekirse Elrond, dijital ekonomi için yepyeni bir güvenli, hack olayından uzak bir model oluşturmak üzere yola çıkmış ve detaylı incelendiğinde çok başarılı bir proje olarak önümüze çıkmakta. Projenin CEO’su Benjamin Mincu Romanya’lı bir Blockchain zekası. 

Proje ile ilgili tanıtım videosuna https://www.youtube.com/watch?v=Cbfp31keh9Q adresinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Elrond Web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://elrond.com/

Elrond Community Ödül Programına katılmak için https://community.elrond.com/referral/ALFWCRIYg0HY51s/ linkinden yararlanabilirsiniz.

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz