Elrond Ekibi, Pramod Kripto Telegram Kanalında Soruları Cevaplayacak

Son günlerin dikkatleri üzerine çeken projesi Elrond, sosyal medya eventlarına son hızla devam ediyor. Telegram üzerinden yapılan ve hediye dağıtımı da yapılan buluşmalarda Elrond ile ilgili sorular proje ekibine soruluyor ve ekip tarafından samimiyetle cevaplanıyor. Bunlardan geçtiğimiz hafta Cuma akşamı Binance’da yapılan buluşma ile ilgili ayrıntılı bilgi vermiş, haber olarak sizlere duyurmuştuk. Oldukça kalabalık bir topluluğa da ulaşma avantajı sebebiyle bu tarz buluşmaların ilerleyen günlerde diğer projeler tarafından da model alınacağını düşünüyoruz.

Pramod Duyuru Kanalından da konu ile ilgili duyuru geldi ve açıklamasında; Romanya saatine göre 9:30’da buluşmanın yapılacağı şeklinde duyuru yapıldı. Elrond ekibine siz de proje ekibiyle ilgili aklınıza takılan soruları yöneltebileceksiniz.

@flipORhodlChat Telegram kanalından sohbete katılmak isteyenlerin katılım sağlayacağını belirtmek istiyoruz.

Elrond ile ilgili özet bilgi ve çalışma raporu ile ilgili de bir makale yayınlayan ekibin raporuna https://telegra.ph/Resources-to-study-for-ELROND-AMA-07-27 linkinden ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan makalede Elrondun çalışma prensibi, sistemin hızı ile ilgili çeşitli linkler bulunmakta. https://docs.elrond.com linkinden de proje ile ilgili tüm aklınıza takılan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Kısaca Elrond’u özetlemek gerekirse; 1000 kat daha hızlı bir blockchain sistemini kurmayı hedefleyen Elrond, bunu çeşitli testlerle de sağlamış görünüyor. Özellikle testlerde >65k TPS with 20 shards gibi bir sonuç almaları projenin bir benzerinin olmadığı ve projenin ilerde adından daha da sık söz ettireceği anlamı taşıyor.

Aşağıdaki linklerden de proje ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Token Metrics: https://elrond.com/files/Elrond_Token_Metrics_EN.pdf

One Pager: https://elrond.com/files/Elrond_Onepager_EN.jpg

Dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance tarafından hazırlanan inceleme raporuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Projeye Binance Labs tarafından da yatırım alındığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Binance research report: https://info.binance.com/en/research/ERD-2019-06-20-d893c3.htmlElrond resources – Google Drive
Edit descriptionbit.ly

Kripto para piyasalarının iddialı haber kanallarından Coinspeaker platformu tarafından Elrond ile ilgili yazılan makaleyi de sizlere link olarak paylaşmak istiyoruz. https://www.coinspeaker.com/scaling-up-to-better-blockchain/ linkinden de anlayacağınız gibi blockchain teknolojisiyle ilgili bir devrim niteliği taşıyabilecek bir proje olan Elrond IEO sürecinde 32 kat gibi yüksek bir değerden açılarak kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Bu akşam yapılacak olan buluşmada 50’şer dolarlık ERD Tokenin de bazı kripto severlere dağıtılacağını hatırlatmak istiyoruz. Proje ekibi gerek eventlarda gerekse katıldıkları online buluşmalarda kripto yatırımcılarına hediye olarak bir miktar token de dağıtıyor.

Bakalım ilerleyen günlerde Elrond’un yaptığını diğer projeler de yapacak mı hep birlikte göreceğiz.

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz