Elrond Haftalık Güncellemelerini Resmi Hesabında Paylaştı

Son günlerin sıkça konuşulan kripto para projelerinden biri olan Elrond, platformunu kurmak için son gücüyle çalışmalarına devam ediyor. Ekip üyesi Sebastian Marian tarafından yayınlanan ve Elrond Resmi hesabından da retweet edilen haftalık güncellemeler kriptoseverlerle paylaşıldı.

Bu hafta 1.0.11 Testnetini yayına sunan Elrond, konu ile ilgili detaylı bir açıklama da yayınlamıştı. Resmi Medium hesaplarından da güncellemeleri zaman zaman paylaşan ekip, Elrond’un hedeflediği ekonomik modelle de ilgili bir makale yayınlayarak yatırımcılarına bilgilendirmelerde bulundu.

Ayrıca Elrond Node kurulumu konusunda takipçilerine de detaylı bir yazı göndererek testlere destek vermelerini isteyen ekip, Node Kurulumuyla ilgili de bir bilgilendirmede bulundu.

Elrond Node kurulumuna destek vermek isteyen yatırımcılar ile videolu ve yazılı olarak aşağıdaki linkler aracılığıyla da bilgilendirme yapıldı.

Video guide https://youtu.be/3VAvCcu_y64

Written guide https://docs.elrond.com/start-a-validator-node/start-the-network

Ayrıca dün İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Binance Buluşmasına katılan Elrond CEO ve ekibi ile ilgili haberimize de haber linkimizden ulaşabilirsiniz.

Binance CEO’su CZ ve Elrond CEO’su Benjamin Mincu bu önemli etkinlikte poz vermeyi de ihmal etmediler.

Elrond bilindiği gibi 1000 kat daha hızlı ve çok daha güvenli bir blok zincir mimarisi inşa etmek üzere yola çıkmış ve Binance labs tarafından da yatırım yapılan bir proje. IEO sürecini de Binance borsasında yapan proje, 32 kat yüksek fiyattan açılarak geçtiğimiz günlerde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

ELROND PROJESİ İLE İLGİLİ DİĞER KAYNAK LİNKLERİ

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz