Elrond, Londra’da Binance Eventta Kriptoseverlerle Buluştu

Son günlerin populer projelerinden Elrond, Binance tarafından Londra’da düzenlenen geleneksel buluşmada kriptoseverlerle buluştu.

One Canada Square’de Binance tarafından yapılan buluşmada Elrond CEO’su Benjamin Mincu ve ekip üyeleri Londra’da kriptoya ilgi duyan kriptoseverlerle buluştu. Kriptoseverlerin sorularını cevaplayan Elrond ekibi buluşmada bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle 1000 kat daha hızlı ve güvenli bir blockchain ağı ile ilgili soruları içtenlikle cevaplayan CEO Benjamin Mincu, kriptoseverlerden tam not aldı. Buluşma ile ilgili tüm detaylı bilgileri Elrond ve Binance Resmi Telegram kanallarından öğrenebilirsiniz.

Kısaca Elrond’u özetlemek gerekirse; 1000 kat daha hızlı bir blockchain sistemini kurmayı hedefleyen Elrond, bunu çeşitli testlerle de sağlamış görünüyor. Özellikle testlerde >65k TPS with 20 shards gibi bir sonuç almaları projenin bir benzerinin olmadığı ve projenin ilerde adından daha da sık söz ettireceği anlamı taşıyor.

Aşağıdaki linklerden de proje ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Token Metrics: https://elrond.com/files/Elrond_Token_Metrics_EN.pdf

One Pager: https://elrond.com/files/Elrond_Onepager_EN.jpg

Dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance tarafından hazırlanan inceleme raporuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Projeye Binance Labs tarafından da yatırım alındığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Binance research report: https://info.binance.com/en/research/ERD-2019-06-20-d893c3.htmlElrond resources — Google Drive
Edit descriptionbit.ly

Kripto para piyasalarının iddialı haber kanallarından Coinspeaker platformu tarafından Elrond ile ilgili yazılan makaleyi de sizlere link olarak paylaşmak istiyoruz. https://www.coinspeaker.com/scaling-up-to-better-blockchain/ linkinden de anlayacağınız gibi blockchain teknolojisiyle ilgili bir devrim niteliği taşıyabilecek bir proje olan Elrond IEO sürecinde 32 kat gibi yüksek bir değerden açılarak kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Proje ekibi gerek eventlarda gerekse katıldıkları online buluşmalarda kripto yatırımcılarına hediye olarak bir miktar token de dağıtıyor.

ELROND PROJESİ İLE İLGİLİ DİĞER KAYNAK LİNKLERİ

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Proje ile son haber ve gelişmeleri siberekonomi.com adresinden yayınlamaya devam edeceğiz.

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz