Elrond Londra’da Görücüye Çıkıyor

Son günlerin başarılı projeleri arasında yer alan ve Binance platformunda 32 kat daha yüksek değerden kendisine alıcı bularak piyasaya giren Elrond, dünya üzerinde çeşitli mecralarda mett-uplara son hızla devam ediyor. 

Romanya’lı genç bir ekibin 1000 kat daha hızlı ve güvenli bir blockchain ağı kurmak için yola çıktığını ve piyasalara çok başarılı bir giriş yaparak çalışmalarına devam ettiğini de belirtmek istiyoruz.

Elrond bilindiği üzere dünyanın çeşitli yerlerinde buluşmalar düzenliyor. Bunların bazıları popüler kripto para sosyal medya ağları, bazıları da canlı buluşmalarla gerçekleşiyor. Bugün de İngiltere’nin başkenti Londra’da Binance tarafından düzenlenecek bir buluşmaya katılacak olan Elrond, projeyi ve merak edilen soruları kripto severlere yüz yüze anlatacak.

One Canada Square’de Binance ekibi tarafından yapılacak olan buluşma ile ilgili tüm detaylı bilgileri Elrond ve Binance Resmi Telegram kanallarından öğrenebilirsiniz.

Kısaca Elrond’u özetlemek gerekirse; 1000 kat daha hızlı bir blockchain sistemini kurmayı hedefleyen Elrond, bunu çeşitli testlerle de sağlamış görünüyor. Özellikle testlerde >65k TPS with 20 shards gibi bir sonuç almaları projenin bir benzerinin olmadığı ve projenin ilerde adından daha da sık söz ettireceği anlamı taşıyor.

Aşağıdaki linklerden de proje ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Token Metrics: https://elrond.com/files/Elrond_Token_Metrics_EN.pdf

One Pager: https://elrond.com/files/Elrond_Onepager_EN.jpg

Dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance tarafından hazırlanan inceleme raporuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Projeye Binance Labs tarafından da yatırım alındığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Binance research report: https://info.binance.com/en/research/ERD-2019-06-20-d893c3.htmlElrond resources — Google Drive
Edit descriptionbit.ly

Kripto para piyasalarının iddialı haber kanallarından Coinspeaker platformu tarafından Elrond ile ilgili yazılan makaleyi de sizlere link olarak paylaşmak istiyoruz. https://www.coinspeaker.com/scaling-up-to-better-blockchain/ linkinden de anlayacağınız gibi blockchain teknolojisiyle ilgili bir devrim niteliği taşıyabilecek bir proje olan Elrond IEO sürecinde 32 kat gibi yüksek bir değerden açılarak kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı.

 Proje ekibi gerek eventlarda gerekse katıldıkları online buluşmalarda kripto yatırımcılarına hediye olarak bir miktar token de dağıtıyor.

ELROND PROJESİ İLE İLGİLİ DİĞER KAYNAK LİNKLERİ

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Proje ile son haber ve gelişmeleri siberekonomi.com adresinden yayınlamaya devam edeceğiz.

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz