Elrond Önemli Bir Ortaklığa Daha İmza Attı

Son günlerin populer projelerinden olan Elrond, Chainlink ile bir ortaklık anlaşması yaptıklarını duyurdu.

Son derece tanınmış olan bir Oracle Servis Ağı olan Chainlink ile yapılan anlaşma sonrası Elrond ekibinden bir açıklama yapıldı ve servis alanında dünyanın en iyi projelerinden biri ile yaptıkları anlaşmadan dolayı duydukları memnuniyet ifade edildi. Açıklamanın ardından Elrond’un fiyatı Binance borsasında yükselişe geçti.

Proje ekibini temsilen CEO Beniamin Mincu ‘nun yaptığı açıklama şu şekilde: “Elrond sayesinde, verimlilik ve uygulama hızında 1000 kat iyileşme sağlayan yüksek oranda ölçeklenebilir, güvenli ve verimli bir blok zinciri mimarisi inşa ettik. Buna ek olarak, akıllı sözleşme geliştiricilerimizi hem güvenlik hem de esneklik sağlayan yeni bir Meta VM de yaptık. Chainlink’i de bu sisteme entegre ederek, geliştiricilerin gerçek dünya verilerine güvenli ve verimli bir şekilde erişmelerini sağlayarak vizyonumuzu genişletiyoruz. ”dedi.

Elrond bilindiği gibi 1000 kat daha hızlı ve çok daha güvenli bir blok zincir mimarisi inşa etmek üzere yola çıkmış ve Binance labs tarafından da yatırım yapılan bir proje. IEO sürecini de Binance borsasında yapan proje, 32 kat yüksek fiyattan açılarak geçtiğimiz günlerde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Proje ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve daha detaylı bilgi için https://elrond.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Elrondun yeni ortaklık yaptığı Chainlink ile ilgili ayrıntılı bilgi ve en son haberler için https://chain.link adresinden yararlanabilirsiniz.

ELROND PROJESİ İLE İLGİLİ DİĞER KAYNAK LİNKLERİ

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz