ETHEREUM LIMITED ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere bitcointalkta çok dikkat çeken projelerden biri olan ETHEREUM LIMITED ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Son derece hypeı yüksek bir proje olan ETHEREUM LIMITED projesini incelemeye başlayalım

ETHEREUM LIMITED, size yanlızca 75 gün amacıyla satışa başlayacak olan yeni bir proje ile ilgili yeni bir yazı başlattık, bu sebepten bu proje ile ilgili sizi bilgilendirmek amacıyla harika bir vakit ve şayet ilgilenirseniz size söyleyeceğiz.

ETHEREUM LIMITED’in gözden geçirilmesinden evvel bir ismim olarak söylememiz lüzumlenen ilk şey, bu dünyadaki en süregelen sorulardan bir tanesidir ve bu bir tokenun veyahut madalyonun dışında hiçbir şey değildir, cevheri paraları nerede ve sebep saklayabilirim ? Eh, ETHEREUM LIMITED halinde bir ERC20 tokenu ile çalışacak bir projemiz var, başka bir deyişle ETHEREUM LIMITED, Ethereum şebekesi üstünden çalışacak bir projedir, bu nedenden dolayı, Ethereum’un manevi erdemlerinden, başka bir deyişle yüksek güvenlik ve sürat, ademi merkeziyet, anonimlik ve devasa devamlılık.

 

Ayrıca, bütün ERC20 belirteçlerinde bulunduğu gibi, nihayetinde bu ICO’ya yatırım yapmaya cesaret ederseniz (projeyi görmeyi unutmamalısınız ve cesaretiniz varsa devam edin), dünyaca malum ERC20 cüzdanlarında rahatlıkla saklanabilmekte. ; mesela sıklıkla sarfedilen MyEtherWallet ya da Metamask.

Kesinlikle ETHEREUM LIMITED’den söz etmişken, realite yaşama uygulanacak, akıllı sözleşmeler meydana getirmek amacıyla programlama ya da blokaj bilgisi olmayan insanlara yardımcı olacak meblağlı bir proje ile karşı karşıyayız.

 

Ancak, sebep söz ettiğimizi bilmeyenler amacıyla, açıklamamız lüzumlenen ilk şey, bunun akıllı bir kontrat olması, akıllı bir sözleşmenin görüşme ya da uyumun kolaylaştırılması, doğrulanması ya da dijital olarak uygulanması amacıyla geliştirilmiş bir bilgisayar protokolünden farklı bişi değildir.

Akıllı sözleşmeler üçüncü taraflar olmadan emin işlemlere müsaade eder.

Bu işlemler izlenebilir ve geri alınamaz.

 

Akıllı sözleşmeler, çoğu kontrat türünün kısmen veyahut tamamiyle kendisi kendisini yönetme, zorla çalıştırma veyahut her ikisinin ansızın olabileceği özelliğini içerisinde barındırır.

Akıllı sözleşmelerin emeli ananesel kontrat hukukuna üstün güvenlik sağlamak ve sözleşmeyle alakalı başka prosedür maliyetlerini azaltmaktır.

Bazı kripto para birimleri şuana kadar akıllı sözleşmelerin türlerini uygulamışlardır, bunların arasında en fazla malum olan EtherEum, ERC20 tokenlerinin meydana çıkmasıdır.

 

Ön-ICO Satış

Ethereum Limited Pre-ICO’muzun başında, tekilce 1.000.000 ETHL tokenu olan indirimli indirimli ICO maliyeti 0.50 dolar ve gerçekçi amaç kıymeti Ekim 2018’e kadar 10 ABD dolarıdır.

Pre-ICO, asgari 50 satın alma işlemine sahiptir ve 2000 ETHL tokenu ile hudutludur.

Kullanıcı Başına.

Ön-ICO satışı Eylül ayında başlıyor; kaçırmayın.Ön-ICO fonlarının% 100’ü kendi önemli bütçemiz ile birlikte ETHEREUM LIMITED programı için bay ilanlarına tahsis edilecektir.

 

ETHEREUM LIMITED Token Özellikleri

Token adı: Ethereum Limited

Ticker: ETHL

Max supplay: 10.000.000

ETHEREUM LIMITED TOKEN DAĞILIMI

· Özel Satış: 800.000

· Ön-ICO: 1.000.000

· ICO: 5.000.000

· Airdrop: 500.000

· Bounty: 1,300,000

· Geliştirme: 900.000

· Takım: 500.000

 

ETHEREUM LIMITED SOSYAL MEDYA ARAÇLARI

Website: https://ethlimited.org/

Whitepaper: https://ethlimited.org/whitepaper.pdf

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4521586

Telegram: https://t.me/EthereumLimited

Facebook: https://www.facebook.com/ethereumlimited

Twitter: https://twitter.com/EthereumLimited

Reddit: https://www.reddit.com/user/ethereumlimited

Instagram: https://www.instagram.com/ethereumlimited/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ethereumlimited

Medium: https://www.medium.com/@ethereumlimited

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz