Ethereum’un Ortağı Joseph Lubin; Kripto Fiyat daralması daha fazla büyümeyi kısıtlamayacak

Ethereum ortak kurucusu ve Consen sys Inc. Ceo’su joseph Lubin, Bloomberg 14 ağustos tarihli bir röportajda son kripto para birimi fiyat çöküşünü daha fazla büyümeye engel olarak görmediğini söyledi.

Bloomberg ile kripto-para piyasasının durumu zerine yeni bir tartışmada Lubin, geçen yılın değerdeki dalgalanmalarının, önceki ‘altı büyük baloncuk, her biri bir öncekinden daha fazla epik’ gibi bir balon olduğunu ve her balonun şaşırtıcı olduğunu söyledi.

Yakın incelemede bu piklerin ‘bir harita üzerinde sivilce’ gibi görüneceğini ekledi. Lubin, mevcut balon gibi her balonun önemli bir aktivite patlaması yarattığını söyledi ve şöyle belirtti; “… daha temel bir altyapı inşaa ediyoruz, bir düzeltme görüyoruz ve potansiyel daha da etkileyici oluyor… kesinlikle fiyat artışı ile ekosistemdeki temel altyapının büyümesi ve büyümesi arasında güçlü bir ilişki olduğunu bekliyorum. Ekosistemde gelişme muhtemelen sekiz yada on ay önce bir geliştirici topluluğu olarak iki büyüklük büyüklüğündeyiz.”

Lubin, “tüccar türleri” ne yani spekülatif yatırımcıların, altta yatan altyapı geliştirmesinin bir göstergesi olmadığına işaret ederek, volatilite oynaklığına atfedildi. Fiyat volatilitesinin kendisini nasıl etkilediği sorulduğunda Lubin şöyle yanıtladı; “yani fiyatlara bakabilir, büyüme planları ve projeksiyonları yapabiliriz ve temel olarak ilerlemek mümkün. Yani beklenmedik değil.”

Dün Ethereum (ETH) 9 aylık bir düşük fiyattan düştü ve 288 $
seviyesinde işlem gördü. Altkoinin en son 300 $
’ın altına düştüğü son fiyat, 2017 yılının kasım ayı başında gerçekleşti. Bu sabahki kayıplar, geçen hafta %16’ya ve geçen haftaya göre %35’e kadar çıktı.

Şu anda ETH 26 milyar $’ın üzerinde bir piyasa değeri ile gün başına %7 düşüşle 263$ civarında işlem görüyor.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz