Fluzcoin ICO İnceleme

FLUZCOIN akıllı bir Perakende Para Birimi ve Fluzcoin, algoritmik bir merkez bankası ve devrimci değer kazanma yolları,% 100 KYC uyumlu ve sıfır işlem maliyetleri ile sağlanan 23 Trilyon Piyasaları hedefliyor, kripto perakende kitlesinin benimsenmesinde önemli bir rol oynayacak.

Çevrimiçi Ticaret, web ve mobil ödemelerde Fluzcoin kullanımı

Fluzcoin ekibi, Magento, Hybris, Salesforce Commerce Cloud (eski DemandWare), Shopify, BigCommerce, PrestaShop, WooCommerce ve diğer gibi entegre e-ticaret platformları sunacak.

İki temel özellik vardır: madalyonun bütünlüğü — birinci, geleneksel, PayPal veya diğer kripto para birimi uzantıları gibi merkezileştirilmiş, tüketicilerden aldıktan sonra tüccar fonlarını merkezi olarak depolar ve ardından bunları tüccarın isteği üzerine diğer varlıklara taşır veya değiştirir.

 

Fluzcoin POS ödeme akışı

Tüketici, Fluzcoin cüzdanına ek olarak, Fluzcoin sahiplerine dağıtılan serbest paraların takibi, Fluzcoin’i kabul eden yakındaki mağazaların araştırılması ve sadece Fluzcoin için özel olarak satın alınabilir özel bir anlaşma sağlanması gibi ücretsiz bir uygulama ile donatılmıştır.

Bir tüccar, Cart’ın toplam tutarını Fluzcoin miktarına dönüşümü ile birlikte geleneksel bir kasadaki ekranda gösterir.

Ödeme daveti, her işlem için benzersiz olabilen (veya yeniden kullanılabilir adres havuzundan gelen) taranabilir bir QR koduyla sunulur.

Bir kullanıcının ödeme kabulü tarama eylemine gömülür — QR kodu tarandıktan sonra işlem başlatılır.

Fluzcoin, bilgisayar destekli yönetimde yapılandırılmış bağımsız bir perakende madeni para olarak, hız, maliyet, uyum ve aşırı oynaklık sorunlarını çözer; kitle evlat edinmeye hazır gerçek bir perakende para içinde başlatıyor.

Fluzcoin yapay zeka (AI) stabilizasyon algoritması, düzgün bir değerlendirme yolu sağlamak için sürekli olarak ayarlanacak ve böylece kripto parazitleri çok fazla etkileyen ve bunlara olan güveni azaltan spekülatif oynaklığı ortadan kaldıracaktır.

Yeni Fluzcoinlerin darp edilmesiyle elde ettikleri kıymet Fluzcoin sahipleri doğrulusunda temettü şeklinde maksimize edilir; Fluzcoin birikimi manasına gelir, ferdi bir Fluzcoin kıymeti hiçbir zaman fırlamaz olsa dahi, ananesel kripto para benzer bir takdir yoluyla sonuca erer.

 

Fluzcoin’in bilgisayarla yönetilen ekonomisi, FIAT ve kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında şeffaf ve öngörülebilir bir dalgalanma yoluna yol açar.

Fluzcoin maksatlı olarak teknoloji-agnostik olarak yapılandırılmıştır.

Başlangıç için, Ethereum’dan JP Morgan Quorum’u müessesesel gereksinimler amacıyla özelleştirilmiş bir sürümde seçti.

Doğrulanmış bir çözümün kabul edilmesi, nihai nesil müsaadeyi tabanlı blockchain olan JP Morgan Quorum, data mahremiyetinin yanında yüksek verimlilik sağlıyor.

Fluzcoin, kolay QR kod taraması yaparak Fluzcoin ile perakende satış, satın alma ve ödeme inşa etmek amacıyla kendisi cüzdanını da sağlayacaktır.

Kurumsal Fluzcoin cüzdanları, işyerlerine Fluzcoin ödemelerini uzlaştırmak amacıyla ihtiyaç duyulan muhasebe girdilerini sağlayacaktır.

Sistem Hyperledger Fabric üstüne heyetidir ve dünya genelinde 1.000.000.000 perakende müşteriye kadar günlük işlemleri gerçekleştirebilir. Daha fazla araştırma ve blok zinciri teknolojisi ilerlemesi, perakende parayı küresel pazara sunmak için bu rakamı artıracaktır.

 

İlk ICO için 3,223,000,000 Fluzcoins oluşturulacaktır.

% 65,78 => coin satıldı.

% 34,22 => aşağıdaki gibi dağıtılmaktadır.

% 3,29 => Takım ve Danışman Paraları

% 3,29 => FluzFluz Network Ödül Paraları Çizim Hakkı

% 6,30 => Fluz Coins Ltd

% 9,31 => ICO Bounty Marketing + ICO Post Teşvik Paraları ve Tüketici Airdrop’ları

% 12,04 => ICO katılımcıları için Bonus Paraları

 

Para kullanımı

% 50 => pazarlama

% 3 => Yasal ve Uygunluk

% 10 => BT geliştirme ve izleme

% 7 => Yönetici ek yükü

% 10 => Fluzcoin Reserve

% 20 => ticari perakendeci

 

FLUZCOIN Resmi Web Adresi: https://fluzcoin.io/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=bounty ve

WHITEPAPER: https://fluzcoin.io/docs/Fluzcoin_Coin_Sale_Whitepaper.pdf

FACEBOOK: https: //www.facebook.com/fluzcoin/

REDDIT: https: //www.reddit.com/r/fluzcoin/

TELEGRAM: https: //t.me/joinchat/FaUXnVJkE62Onj6NcXuiPw

TWITTER: https: //twitter.com/Fluzcoin

MEDIUM: https: //medium.com/@fluzcoin

Bitcointalk Account: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Not: Yapmış olduğumuz inceleme ve makaleler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz