Freldo ICO İnceleme

 

Bir ülkenin ekonomisinin süratle büyümesi için, hem devasa ölçekli hem ufak ölçekli işletmelerin iyileştirilmesi hususunda finans, insan sermayesi gelişmeli ve yerli iş faaliyetlerinin dolaşımında bir patlamayı teşvik etmesi gerekir. Yurttaşların çoğunluğu pazarlamayı bir şekilde etkin gösterecek, sanayileşmeyi güçlendirecek, devletin manevi olarak oluşturulmuş gelirine (IGR) katkıda bulunacak, emeğin işverenleri olacak, sosyal işkenceyi azaltacak ve en önemlisi; o ülkenin GSYİH’sine katkıda bulunuyor olacaktır.

FRELDO başlıklı belirli bir iş girişimi, mevzu bahis ülkenin ekonomisini yükseltmek için beklenilen bütün bu etkenler ile elde edilemez.

 

 

FRELDO’nun bir iş önceliği olarak meydana çıkmasından önce, dünyanın önde gelen ülkelerinin ekonomileri, iç ekonomik bakış açılarından kaynaklanan birden fazla zorluktan arındırılmıştır. GSYİH’deki düşüş meselesi, işsizlik, huzursuz nüfusun bir neticesi olarak yüksek oranda suç etkinliği, pazar ücretinin enflasyonu, ithal malların yüksek fiyatı vb. sorunların ortadan kaldırılması için siyaset çerçevesi eksikliği arındırılan zorluklara örnek olarak gösterilebilir.

Ufak ölçekli işletmelerin tanıtımında Hükümet’in ilgisini çekti, böylelikle Freldo’ya olan gereksinim ortaya çıktı.

FRELDO, isminden de anlaşılacağı gibi, Kanada’da ve ABD’de ufak ölçekli ticari faaliyetleri teşvik etmek emeliyle 2011 seneninde Kanada’da kayıtlı bir sosyal ağdır.

Son zaman uygulanan araştırmalarla, ufak ölçekli ticari faaliyetler ABD’nin GSYİH’sine ve bundan dolayı bunu teşvik etme ve bunu etkin bir şekilde desteklemesine yardımcı oluyor.

Freldo, güvenilir, şeffaf ve adisyon verebilir işletme modlarını sağlamaktan mesul, akıllı kontrat kuvvetli programıyla blok zinciri olan, merkezi olmayan bir dijital makinenin kullanımıyla etkinlik gösteriyor.

Freldo, aile üyelerine ve arkadaşlarına dostlarının başka arkadaşlarıyla dostluk kurabilmeleri için onlara yol gösterecek bir sosyal paylaşım ağıdır.

Satıcı bu durumu halka sunabilmek zorundadır.

 

 

FRELDO ICO NEDİR?

Çoğu mega iş imparatorlarının, Amblem ve YouTube videoları ile bir araya gelen devasa blog sitelerinin, müşterilerinin belirli ürünlere olan ilgisini çekmek için online basın reklamları aracılığıyla devasa kitlelere ulaştığını ve büyük gelir elde ettiğini unutmamak gerekir.

Bu nedenle Freldor, bu fırsatlardan faydalanarak ufak ölçekli işletme sahiplerine, ürünlerini online yayıncılık sitesiyle pazarlayarak ve tanıtım gücünü genişleterek bu fırsatlarını değerlendiriyor.

Pazarlama ve basın ajansların gereksiz aracılarının bütün biçimlerini ortadan kaldırmak ve bu işini mega boyutta uluslararası iş statüsüne getirmek için inşa edilmiştir.

 

 

Freldo, müşterilere hanelerinin rahatlığında kalabilmeleri ve arama motorlarını bu ufak dükkanlardan gereksinim duydukları malları ya da metaları açıklamak, taleplerini stressiz duruma getirmek için kullanmalarına uygun şekilde bağlanır.

Her akran veya arkadaşların platforma çağrı edilmesi çoğunlukla kullananlara iş delili (POW) olarak freldo tokeni ile verilir.

Freldo, ICO’yu paralarını ciddi bir ödülle satın alarak yatırım yapılması gereken yatırımcılara denk bir şekilde sunmaktadır.

Satışların başlangıcını ve sonunu bildiren Yol Haritası aşağıdadır.

Sonuç olarak, herhangi bir ülkenin ekonomisinin pozitif istikamette gelişmesi için, mahalli ticari faaliyetlerin büyütülmesi, farklı bir şeklinde kimi tedbirler alınmalı ve mahalli ürünlerin satışını artıracak ufak ölçekli işletmelerin tanıtımı gerçekleşmelidir.

 

 

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://freldo.com/

Teknik İnceleme: https://ico.freldo.com/wp-content/uploads/2018/06/WP-Freldo.pdf

ICO: http://ico.freldo.com/

Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4577663.0

Facebook sayfası: https://www.facebook.com/FreldoGroup

Twitter sayfası: https://twitter.com/Freldo_official

Telgraf grubu: https://t.me/FreldoChat

Blog: https://medium.com/@Freldo

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

 

Hepinize bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz