Gemstra ICO İnceleme

 

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımızda sizlere devrim niteliği taşıyan ve yeni nesil bir satış teknolojisinin mimarı olan Gemstra projesinden bahsetmek istiyorum.

Dünyadaki gelişen teknoloji ile birlikte toplum hayatında çok ciddi anlamda değişiklikler vuku bulmuştur ve her geçen gün bulmaya da devam ediyor. Hele ki internet teknolojileri alanındaki gelişmeler, bütün sektörleri derinden etkiliyor ve onları mutlak bir yenilenme içerisine sokmaktadır. İşletmeler bu yenilenmelere ayak uydurmaya çalışırken bu sefer de sosyal medya platformlarının teker teker insanların hayatına nüfus etme dönemleri başladı. Günümüzde yapılan işlerin ve verilen reklamların büyük bir kısmı bu platformlar üzerinden yapılmaktadır ve sektörde bu işlemlere sosyal satış ismi verilmektedir.

 

Gemstra Nedir?

Gemstra, blok zincir teknolojisini kullanan bir ekosistemdir ve bu platformun en önemli özelliği sosyal medyalarda olduğu gibi sosyal satış yapılmasına olanak sağlamasıdır. Gemstra platformu, basit bir şekilde işlevini yerine getirir ve satış yapan insanlar ile alım yapan insanları bir araya getirir. Bu sayede sosyal satış dediğimiz kavram çok daha basit hale gelir ve bu basitlikten her iki tarafta daha karlı olur. Gemstra, sosyal satışın daha fazla geliştirilmesini amaçladığı gibi aynı zamanda daha yakından ve dikkatlice incelenmesini de istemektedir.

Gemstra tarafından sağlanan olanaklar sayesinde insanlara istedikleri markaları bulundurarak sosyal satış alanı oluşturma imkanı vermektedir. Böylece insanlar, bu alanda kendilerini geliştirme imkanı hatta kendi markalarını çıkarma imkanı bulmaktadır. Dolayısı ile bu proje için çok boyutludur demek yanlış olmaz.

İnsanlar, kendi satış mecralarında mutlak kontrol sahibidir ve kendi mecralarını her açıdan inceleyebilme yetkisine sahiptirler. Bu özelliğinin dışında en önemli ve dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de elbetteki güvenliktir ve sosyal satışlarda meydana gelen problemlerin en başında bu gelir. İnsanlar platformlarda bilgilerini paylaşmak istemediği gibi satış yapan kişilerede güvenmeme hakkına sahiptirler. Gemstra platformunda bulunan Astra kullanıcılara güvenlik özelliğide sunmaktadır.

 

 

Gemstra’nın Hedefi ve Avantajları

Blok zincir alt yapısına sahip olan Gemstra platformu, kullanıcıları dev markaların sahip olduğu tekelden kurtarmaktadır. Haliyle bu yönü bile devrim yaratmaları için yeter. İnsanlar buradaki avantajları kullanarak çok mühim sonuçlara ulaşabilir. İnsanların kurduğu hayallerin karşısındaki engellerin kaldırılması gibi bir sonuca ulaşılması bir devrim olarak nitelendirilebilir.

Gemstra platformunun piyasaya süreceği token ERC-20 altyapısına sahip olacak ve sembolü GMS olacaktır. Toplam üretim sayısı 16 milyar GMS olacak ve bunun 6,4 milyarının satışa açılması hedeflenmektedir. Token satış fiyatı 0,01 dolar olarak hesaplanmış ve zamanla bu fiyatın yükseleceği kesin olduğu için yatırım yapanlara çok önemli avantajlar sunulmakta ve yatırımcılar da bunu heyecanla beklemektedir.

 

 

Gemstra Token Dağılımı Hakkında Bilgiler;

Satış için ayırılan token miktarı : %40 Büyüme ve geliştirme için kullanılacak token miktarı: %30 Takıma ayırılan token miktarı: %20 Yayıncılar için ayırılan token miktarı: %10

Gemstra Token Satışında Elde edilen Gelirin Kullanım Yerleri Nelerdir?

Kazancın %38’i; Market ve İş Geliştirmelerinde Kazancın %22’si; Yazılımın Geliştirilme işlemlerinde Kazancın %18’i; Faliyet ve Maliyet Giderlerinde kulllanılacak Kazancın %12’si; Rezerve olarak tutulacak Kazancın %5’i; Yasal yollarda kullanılacak Kazancın %5’i; Çeşitli yerlerde kullanılacak

Gemstra Token Hakkında Bilgiler;

Token Sembolü: GMS

Toplam Token Miktarı: 16,000,000,000

Toplam Satılacak Token Miktarı: 6,400,000,000

Token Fiyatı: 0,01 Dolar

 

 

Referans Linkler

Gemstra Resmi Web Sitesi: https://gemstra.com/

Gemstra Whitepaper Dosyası: https://docsend.com/view/xvyqq7a

Gemstra Telegram Adresi: https://t.me/gemstra

Gemstra Reddit Adresi: https://www.reddit.com/r/Gemstra/

Gemstra Facebook Adresi: https://facebook.com/gemstraofficial

Gemstra Twitter Adresi: https://twitter.com/gemstraofficial

Gemstra Bountyhive Adresi: https://bountyhive.io/join/Gemstra

Bountyhive Username: vipganyan

 

 

Hepinize bol kazançlar dilerim.

Not: Yapmış olduğumuz bilgilendirmeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz