Hiway ICO İnceleme

Hiway platformu, iş arama için özelleştirilmiş bir pazar tabanlı blockchain. Dördüncü sanayi devriminin en yenilikçi ve dinamik ilerlemelerinden bazılarına genişler: kitlesel veri, blok zincir ve yapay zeka. Hiway, hem işçilere hem de işletmelere hizmet eder, kariyer arayanları güçlendirir ya da bir kariyer seviyesinin ölçüsünde olmasını ister.

Hiway platformu iş arama konusunda yardımcı olmak için AI Propel teknolojisiyle entegre olacak. Bu teknoloji, bir işin veritabanındaki herhangi bir nesneyle eşleşip eşleşmediğini belirlemek için parametreler arar. Sıralama çerçevesi, tamamlanan her bir profili ve bir “Otoyol Referans Listesi” yaratarak istihdam gösterecek şekilde gerçekleştirilecektir. Bu şablon blok zinciri teknolojisi ile değişmeden ve doğrulanabilir kalacaktır ve Kalite İnceleyici çerçevemizin kullanımıyla, adil bir pazar, tüm taraflar için ayrımcı olmayan bir muamele sağlayacaktır.

 

 

Çok geç olmadan bireylerin önemli miktarda işi nasıl değiştirdikleri. Sadece on yıl önce, iş segmenti bir bilgisayara dönüştü ve büyük ölçüde sayısallaştırıldı. Başka bir yaş, kariyerlerinden daha fazla gereksinim var ve bu model devam edecek.

Belki de bireylerin çalışma şeklinin en belirgin özelliklerinden biri de ekonominin yükselişidir. 2008 mali krizinden sonra, piyasa faaliyetinde dikkate değer bir belirsizlik vardı. Çalışma şekilleri istikrarsızdı ve genç mezunlara birkaç aydan fazla bir süre geçmeden açık olmaya başladı. O halde bireyler, 9–5 numaralı işin garantili bir değişim olmadığını fark etmeye başlarlar.

 

 

Bugün, çoğu işçi kendi yolunu seçiyor. Esneklik gereksinimi ile birleştiğinde, farklı bir hizmet oluşturmak isteyen çok kişi var. Yaşadığımız dünya, bireylerin bunu yapmasını mümkün kılar. Örneğin, ABD işletmelerinin yaklaşık% 40’ının önümüzdeki beş yıl içinde serbest işgücü yetiştirmeyi umduğu serbestlikteki bir patlama.

 

Yöneticiler için dikkate değer bir avantaj var. Serbest meslek sahipleri, ana iş gücü tarafından sağlananları aşmışlardır. Bu nedenle, işletmeler sadece ihtiyaç duyduklarında işe alım yaparak para biriktirebilirler.

Hiway sorunu çözecek mi?

Şu anda, özgür dünya, geleneksel işe alım ofisleri tarafından yönetiliyor. Bu kuruluşlar her yıl milyarlarca dolar kazanıyor. Her yıl, yaklaşık 62.000 iş arayanı getirmeye yardım ediyorlar.

Ancak, bu çalışma yöntemi birçok farklı zorlukta ele alınmaktadır. İş endüstrisi bugünün teknolojisini kavrayamıyor gibi görünebilir. Bu eski gelişmeler, hızlı ve uygun maliyetli işlerde kullanıldı. Ayrıca adaptasyonla ilgili problemleri var.

Buna ek olarak, ofis, uzun bir süredir özgünlük geçirdi. Birçoğunun adalet sorunları var. Bu hatların yanı sıra, ayrımcılığa katkıda bulunan faktörleri ortadan kaldırmak için önemli bir stres kaynağı vardır.

 

 

Hiway Blockchain çözümü ve insan bazlı AI pazarı

Serbest ekonomi, önemli vakıfların gelişimini desteklemiştir. Ancak, bu ek platformlar birkaç problemi var. Bu sorunları çözmek için tasarımcılar blok zincirle desteklenen bir platform yaratıyorlar. Büyük veri ve AI ile birleştirecekler.

Blockchain, bireylerin bireylerin dışarıdan bakmalarına gerek olmadan birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bu teknoloji ile ayrımcılık sorununu ortadan kaldıracaktır. Ayrıca, daha düşük ücretler ve daha yumuşak fırsatlar olacaktır. Hiway paydaşları arayacak ve ilişkilendirecektir.

Bu platformun geliştiricileri, Hiway’in iş sektörünü ayakta tutan zorlukları gerçekten çözebileceğine inanıyor. Asıl amaç, onları kolayca bulmak için işlere ihtiyaç duyan insanları güçlendirmektir.

 

 

ICO Hiway Ayrıntıları

Jeton: YOL

ICO fiyatı: 1 WAY = 0,14 USD

Bonus: Evet

 

MVP / Prototip: Evet

Arka plan: Ethereum

Katkıların Kabulü: ETH

Minimum Katkı: 0.1 ETH

Yumuşak kapak: Yok

Sert kapak: 8,000,000 dolar

Ülke: Hollanda

Beyaz liste / KYC: KYC ve Beyaz Liste

Yasaklama: ABD, ÇİN

 

 

Proje referans bilgileri

Anasayfa: https://hiway.io/

Blog: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4541736.0

Teknik İnceleme: https://hiway.io/downloads/HIWAY_white_paper_v1.2.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/hiwayofficial/

Twitter: https://twitter.com/hiwayplatform

Reddit: https://www.reddit.com/r/Hiwayofficial/

Telegram: https://t.me/hiwaycommunity

Bountyhive Username: vipganyan

 

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz