HOX Platformunun Yeni Oyunu HUP Piyasaya çıktı

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bugün ücretsiz BTC, Ethereum ve HOX Token kazanabileceğiniz bir puzzle oyunu olan Hugoxytocin ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım.

Hugoxytocin tarafından yazılan bu oyun aynı zaman bir sosyal medya projesinin de ilk ayağı ve bir çok ülkede reklam kampanyasına başlamış durumda. İsviçreli bir melek yatırımcı firmasıyla sponsorluk anlaşması imzalayan platform iki uygulamadan oluşuyor.

Platformun kendine ait tokeni HOX ve yeni çıkan HUP isimli puzzle oyununda hediye olarak belirlenen yüzde çerçevesinde oyunseverlere dağıtılıyor.

HUP Game Fonksiyonları

Oyunda her yıldızda HOX kazanıyorsunuz ve HOX Top 20 bir borsada IEOya hazırlanıyor yani kazandığınız HOX Tokenlar çöp değil, Erc-20 cüzdanınıza belirli bir miktara geldikten sonra çekmenizde fayda var. Ayrıca HOX Tokenleri önümüzdeki ay yayınlanacak sosyal medya uygulaması üzerinden borsa ve arkadaşlar arası transfer edebileceksiniz.

Yazıma başlarken ücretsiz BTC ve Ethereum demiştim, HUP oyunu içerisinde Level 30’dan sonra gizlenmiş en az 5er dolarlık en fazla 500 dolarlık random BTC, ETH ve HOX ödülleri var.

Haftalık dağıtım şu şekilde olacak ve ilk dağıtım Ağustos ayının ortalarında başlayacak.

Basitçe Oyun Ekranı: https://www.youtube.com/watch?v=Z2vBSTZd4aY

Haftalık Ödüller:

1 adet 500 Dolar

1 adet 250 Dolar

3 adet 100 Dolar

10 adet 50 Dolar

50 adet 10 Dolar

100 adet 5 DolarHUGO APP Hakkında:

Uygulamayı indiren kişiler üyelik seviyesine göre arkadaşlar edinme, buluşmalar düzenleme, yardım kampanyaları oluşturma (başarılı olursa toplanan miktarın %10 u kampanya başlayana veriliyor) ve bunlardan yüksek miktarda ödüller alma gibi imkanlara sahip olacaklar. Ayrıca UNESCO ile de bir iyi niyet sözleşmesi yapacak olan proje ekibi, sosyal sorumluluk projeleri de düzenleme ile ilgili çalışmalar yapmaya hazırlanıyor.

Son olarak HOX Marketing ekibi yapacağı anlaşmalarla anlaşmalı noktalarda, kafe, restaurant gibi yerlerde uygulama üzerinden%20’ye varan anında indirimler kazandıracak. Bunun ilk örneğini de uygulama yayınlanır yayınlanmaz yayınlayacak proje ekibine başarılar diliyoruz.

HUP IOS: https://apps.apple.com/tr/app/hox-unblock-puzzle-game/id1470616434?l=tr

HUP Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.worldnmore.game.hup

HOX Web Sitesi: https://hugoxytocin.io/ (Platform üzerinden projenin ICO’suna katılabilirsiniz.)

HUP Bitcointalk Başlığı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5160289.0

HOX Bitcointalk Başlığı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5156183.0

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz