Humancoin ICO İncelemesi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Humancoin ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Globalde oldukça ilgi gören projenin iyi yerlere geleceğini düşünüyoruz. Bir bağış platformu olarak ortaya çıkacak porojeyi incelemeye başlayalım.

2017 seneninde MarketInsightsReports , takviye piyasasının şaşırtıcı bir sanayi olduğunu bildirdi. Yardım piyasasının tahminen 747 milyar dolarlık bir pazar değerine mevcut öngörülüyor.

Bu rakamın defa devasa ve defa çarpıcı olduğunu kabul edersiniz ve bu, insanların “günlük olarak yapılan eşler arası işlemleri” defa zor ölçtüğü ve izledikleri doğrulamasıdır. Birçoğumuz bazı zamanlar takviye kuruluşlarına para veyahut farklı kaynaklar veriyoruz.

Ortaya çıkan tesir, takviye endüstrisinde adapte edilen teknolojik süreçler yönünden pek çok bişi değişmemesidir.

 

 

Görünür fark, yardımsever kuruluşların iki surat sene evvel yürürlükte olan ananesel manastırların konumunu almasıdır.

Ödeme biçiminde gözle görülebilecek bir farklılık olduğu halde, sektördeki meseleler hala devam etmektedir.

Hayırseverler için prestijli projeler bulmak, hızla para aktarımı inşa etmek ve henüz da ehemmiyetlisi, fonların uygun bir şeklinde kullanıldığından güvenilir olmak gittikçe zorlaşmaktadır.

Humancoin platformu, üç devrim sürecinin, kripto para piyasasının, blockchain teknolojisinin ve e-ticaret sadakat programlarının birleştirilmesi yolu ile, takviye endüstrisi için kalıcı ve kalıcı bir çözüm sunuyor.

Bu platform, bağışçılar, alıcılar ve e-ticaret oyuncuları dahil bütün paydaşları bir araya getiriyor.

Şirket, iştirakçilerin istedikleri ülkeye süratli ve kesintisiz bir şeklinde bağış göndermelerini, işlemleri takip etmelerini ve raporları gözden geçirme talihi elde etmelerini sağlayacak bir kullanıcı arayüzü meydana getirdi.

 

Humancoin Faydaları Nelerdir?

Bu platformu kullanmanın faydaları şaşırtıcı.

İlk olarak, güvenlik, izlenebilirlik ve şeffaflık sağlayarak emniyet meselelerinin çözümüne yardım eder.

Ayrıca, uzun takviye zincirini ve işlemlerde bulunan aracıları ortadan kaldırmaktadır.

Bu içerir; STK’lar, Bankalar, Hukuk Büroları ve Devlet Kurumları.

Önemli olarak, hayırseverler en devasa kazananlardır ve bu platformdan kitlesel olarak yararlanma eğilimindedirler.

İşlemi izlemelerini sağlar ve hibelerin alıcıları yanlızca mecburî koşulları sağladıktan ardından kıymetli projeler üstünde kaynakları harcayabilir.

Tüm bu öneme kıymet yenilikler, takviye endüstrisinin büyümesini artıracaktır.

Bugün bulunduğu gibi, Save the children, Red Cross ve United Way gibi prestijli hayır kurumları ve başkaları, kripto paralı olarak fon ve başka bağışları kabul etmeye başladı.

Ayrıca, yeni teknolojinin henüz Dünya Bankası, Bill ve Melinda Gates Vakfı ve Dünya Bankası gibi devasa piyasa oyuncuları doğrulusunda incelenmekte olduğunu doğrulayan rapor eder yer almaktadır.

 

Humancoin platformunda, tokenları, belirteçler için istikrarlı ve kalıcı bir isteği garantilemek için dünyanın dört bir yanındaki değişik sadakat programlarından birden fazla kripto paralı kullanıcıları ile ilgilenecek.

Token satışında meydana çıkan fonlar, 2018–2019 senelerinde 4’üncü sırada yürütülecek olan muhtelif projelerde harcanacak şirket doğrulusunda uygulanacak parasal stratejiyi belirleyecektir.

Humancoin Takım Ve Danışmanlar

Bu fevkalade proje, bir küme eksper doğrulusunda başlatılmış ve yürütülmüştür; Gilas Gailer (CEO), Kate Bublik (CMO), Aravinda Babu (Blockchain ve Akıllı Sözleşmeler Uzmanı), Kai Hsia (Kıdemli Program Mühendisi), Daniel Maximkin (Dijital Çözümleme Müdürü), Nathan Van de Van (Topluluk ve Proje Yöneticisi), Elena Tarasova (SMM Müdürü) ve başka kalifiye danışmanlar.

 

Humancoin Sosyal Medya Araçları;

Website : https://www.humancoin.net/

Whitepaper : http://docs.humancoin.net/HumanCoin_whitepaper_en.pdf

Ann Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4469466

Facebook : https://web.facebook.com/Humancoinnet/

Twitter : https://twitter.com/humancoinnet

Telegram : https://t.me/HumancoinChat

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz