INGOTCOIN ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Ingotcoin ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Projenin iddialı bir proje olduğunu ve ilerde adının sıkça duyulabileceğini düşündüğümüzü belirtmek isteriz.

Piyasaları köprüleme ve üçüncü tarafları ortadan kaldırma fikri tamamiyle yeni değil. Kendi içindeki köklerini blok zincirin ilkelerine göre taşır. Böyle bir ideoloji var olan kripto-kazançların çoğunda sık görülür, fakat tam anlamıyla işleyen bir organizasyonda henüz uygulanmamıştır.

Bununla beraber, INGOT Coin, düzenin sunabileceği geniş kapsamı geniş işlevselliği kullanarak bu tür bir kavramı bir iyilik durumuna getirmeyi amaçlamaktadır.

Tanım gereği, INGOT para ünitesinin etkinlik gösterdiği bütün ekosistem, akıllı sözleşmeleri kullanmak ve üçüncü taraflara olan gereksinimi ortadan kaldırmak, böylelikle genel fiyatları düşürmek ve alıcıların-satıcıların yer aldığı iki istikametli piyasayı yaratmayı arzu etmektedir.

 

 

INGOT COİN NEDİR?

Bunu inşa etmek için müşterinin güvenini çoğaltmak, tarafsız bir piyasa fiyatlaması ile birden fazla varlığa erişim sağlamak için blok zincirinde sarfedilen teknikleri benimsemeyi planlamaktadır.

Proje aynı zamanda, piyasadaki bütün yatırımcılara merkezi olmayan ve şeffaf görünmek, böylelikle genel sisteme olan inancı çoğaltmak istiyor.

Tüm bu özellikler bütünüyle yeni gelmeyebilir fakat dijital dünyada var olan muhtelif sorunları çözmeyi amaçlıyorlar.

Öncelikle INGOT para ünitesi, kripto pazarları arasında bağlantı eksikliği olduğunu fark etti.

İkinci olarak ise madalyonun yaratıcıları, hem dijital hem de realite piyasalarındaki sahip olunan pazarların yetersiz bir yapı altında çalıştıklarını ve bu durumun birçok kullanıcıya sınırlama getirdiğini açıkça meydana koymaktadır.

 

 

Üçüncü olarak, piyasadaki modası geçmiş araçların ayrıcalığı olan prosedür yapma ile temaslı yüksek ücretlerin bulunduğu aşikardır.

Son olarak, projenin yaratıcıları, düşük kalifiye dolandırıcılığı ve para birimlerinin parametre beslenmeleri sebebiyle kripto dünyasında devasa bir emniyet açığının yer aldığını kavramışlardır.

Belirlenen sorunlar açık olarak görünse de, IGNOT madalyonun hepsine yönelik hazırlanmış çözümlerinin mevcut olduğunu fark etmek hala hayati ehemmiyet taşıyor. Bunu yapmanın yolu, neticede bütün para ünitesinin arkasındaki ekosisteme girmektir.

 

 

INGOT madeni para ünitesi, yenilikçi pazarın yeni esas bileşenlerini birleştirmeyi ve üyelerin tümünün epey yenilikçi olan bereketli sistemde etkinlik göstermesini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda, IGNOT cevheri paranın şu bileşenlerin sayesinde çalışmayı tasarladığı görülmektedir: IC Brokerage, IC Cüzdan, IC Digital Bank, IC Exchange, IC Crypto Certifier ve IC ICO Accelerator.

Ekosistemin her bir parçasını açıklığa kavuşturmaya gerek yoktur, zira bu cinsten bir fikrin eşi benzeri olmayan potansiyelini görmek ehemmiyetli olsa da, doğası gereği epey açıklayıcıdır.

Ölçülen bütün meselelerin, IGNOT cevheri paranın bulunduğu süratle büyüyen bu projenin yardımı ile giderilmesi olasıdır.

Aynı zamanda, proje düzeninin her bir bileşenini, kolayca program tasarılarına göre sahip olması da önemlidir.

 

 

INGOT COİN SOSYAL MEDYA ARAÇLARI;

Web sitesi: https://www.ingotcoin.io/

Teknik İnceleme: https://www.ingotcoin.io/documents/en/white-paper.pdf

Telegram: https://t.me/INGOTCoin

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3591451.0

Bitcointalk Username: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz