John McAfee Dominik Cumhuriyeti’nde Gözaltında

Kripto dünyasının yaramaz çocuğu John McAfee sabah saatlerinde Dominik Cumhuriyeti emniyeti tarafından tutuklandı.

Bu hafta McAfee için pek iyi geçmiyor. Aynı zamanda önümüzdeki yıl ABD’de yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıklayan McAfee’nin kampanya yöneticilerinden biri bundan birkaç gün önce McAfee’den bir süredir haber alamadığını, kendisinin kayıp olduğunu açıklamıştı.

McAfee’nin kayıp olduğuna dair çıkan haberlerden sonra pek çok kişi durum hakkında araştırma yapmaya başladı. Aradan geçen birkaç saat içerisinde kendisinin Dominik Cumhuriyeti’nde olduğu, dört gündür gözaltında tutulduğu öğrenildi. Ardından John McAfee serbest bırakıldı ve Twitter hesabından birkaç fotoğraf paylaştı. Gözaltı sürecinin sona erdiğini belirten McAfee, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

John McAfee bu açıklamayı yaptıktan sonra kriptoseverler işlerin düzeldiğini sandı ve McAfee’yi yorum bombardımanına tuttu fakat aradan henüz birkaç saat bile geçmeden McAfee’den yeni bir açıklama geldi.

McAfee yine bir fotoğraf iliştirdiği bu açıklamasında yeniden göz altına alındığını ve “ikinci kez tutuklandığı”bilgisini Twitter hesaından paylaştı.

Tutulduğu nezarethaneye gizlice telefon sokmayı başaran John McAfee, bir de hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi ve bunu takipçileriyle de paylaştı.

Şimdi kripto dünyası ve McAfee’nin sevenleri, gözaltının sebebini ve John’un ne zaman serbest bırakılacağını merakla beklemeye başlandı.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz