John McAfee Sırra Kadem Bastı

Kriptopara denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan, kimi kriptocunun favorisi, kimisinin de kabusu olan John McAfee kayıplara karıştı.

Bir süredir ABD güvenlik güçlerinden kaçmaya çalıştığı bilinen kripto para fenomeni John McAfee’nin ABD istihbaratı tarafından alıkonulduğuna dair şüpheler iyiden iyiye arttı. Bizzat McAfee’nin kendi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada McAfee’nin geri dönmemesi halinde çok gizli olduğu iddia edilen bir takım bilgilerin dünyaya açıklanacağı ifade edildi. 

McAfee’nin Twitter hesabını yöneten Loggiaonfire nickli kullanıcı tarafından yapılan açıklamaya göre ‘ John ile son görüşmemizde kendisi güvenlik güçleriyle birlikte bir tekneye biniyordu ve telefonuna el koydukları için konuşmamız yarıda kesildi’ sözlerine yer verildi. 

Bir başka ilginç açıklama da yine aynı kullanıcı tarafından şu şekilde açıklandı: ‘Eğer John bundan sonraki aramama da cevap vermezse olay benim de kontrolüm dışına çıkacak. Kendisi dünyanın dört bir yanından kimliğini ve yerini bilmediğim bir kaç kişiyle bazı gizli bilgiler paylaşmıştı. Eğer geri dönmezse bu bilgiler açıklanacak.’

McAfee’nin bir kaç gün içerisinde geri dönmemesi halinde dünyada bir kaç kişiyle paylaşılmış gizli bilgilerin açıklanacağı tehdidi sebebiyle kripto alemi gelişmeleri merakla beklemeye geçti.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz