JPMorgan: Bitcoin’e Dolandırıcılık Dediğim İçin Pişmanım

JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, Salı günü yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in bir dolandırıcılık olduğunu söylediği için pişman olduğunu ancak halen Bitcoin ile ilgilenmediğini dile getirdi.

JPMorgan’nın CEO’su Jamie Dimon, 2017 eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen bir bankacılık konferansında Bitcoin bir dolandırıcılık olduğunu ifade etmişti. Bu açıklamadan sonra Bitcoin fiyatı dip yapmıştı ve bu açıklamadan hemen sonra JPMorgan üzerinden toplu Bitcoin alımları gerçekleştirildiği iddaa edilmişti.

Dimon, her ne kadar Bitcoin’e dolandırıcılık dediğine pişman olduğunu belirtsede FOX Business’tan Maria Bartiromo ile gerçekleştirdiği mülakatta “Blockchain (blok zincir) teknolojisinin gerçek olduğunu ve Dijital yen ve dolar tarzında şeylere sahip olunabileceğini söyledi fakat Dijital paraların halka arzını ayrı ayrı incelemelisiniz” diyen JPMorgan CEO’su, diğer insanlardan farklı olarak konuyla (blok zincir) teknolojisiyle de toptan olarak ilgilenmediğinin altını çizdi.

 

1 Yorum

  1. İlgilense ne kadarlık btc alacaktı acaba.. Balina balina diyorsunuz işte alın size gerçek bir balina. spekülasyona çok açık lanet olası btc.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz