“Justin Sun ile ilgili Bittorent Kurucusu Bram Cohen’den İlginç Açıklama”

Tron tarafından 140 Milyon Dolara satın alındığı açıklanan Bittorent ile ilgili ödeme konusunda problem olduğuna dair bir açıklama geldi.

Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilgili gün geçmiyor ki yeni bir açıklama yapılmasın. Meşhur yemek davetinden sonra şimdi de Bittorent Kurucusu Bram Cohen tarafından Sun ile ilgili bir açıklama gündeme bomba gibi düştü.

Justin Sun’ın bilindiği gibi Warren Buffett ile bir yemekte buluşması bekleniyordu. Sun bundan birkaç gün önce böbrek taşları yüzünden sorun yaşadığını ve bu yüzden buluşmayı ertelemek zorunda olduğunu söylemişti. Akabinde hakkında yurtdışına çıkış yasağı haberleri çıkan Sun ile ilgili haberimizde verdiği yanıtı yayınlamıştık.

Kriptoseverlerin son günlerde tepkisini çekmeye başlayan Sun’a bir tepki de BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen’den geldi.

BitTorrent ile Yapılan Anlaşma

Justin Sun geçtiğimiz yıl 140 milyon dolar gibi bir bedel karşılığında BitTorrent’i satın aldığını açıklamıştı. Anlaşma yapılmış ve Bittorent görkemli bir IEO süreci sonunda Binance borsalarında işleme girmiş ve önde gelen kripto paralar arasında yerini almıştı.

Bram Cohen kısa süre önce Justin Sun ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu ve Sun’ın yaptıkları anlaşmaya uymadığını söyledi. Bram Cohen, açıklamasında Justin Sun’ın BitTorrent’in ücretini hala ödemediğini söyledi.

Bram Cohen’in bu açıklamaları Justin Sun’ın yeniden kripto dünyasında tartışmaya açılmasına sebep oldu. Sun henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmış değil. Şimdi gözler konu ile ilgili Justin Sun’dan gelecek açıklamaya çevrildi.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz