Kripto Para Piyasalarının En Büyük Transferi Bugün Gerçekleşecek

Bugün kripto tarihinde bir gün içinde yapılan Bitcoin, Ethereum, Ripple (XRP) ve diğer dijital varlıkların en büyük transferi gerçekleşecek. Bir kripto para birimi yatırım yöneticisi olan Grayscale Investments, bugün 3 milyar dolarlık kripto para varlığını Coinbase’in saklama birimi olan Coinbase Custody’ye transfer edecek.

Grayscale, Coinbase’ye 3 milyar dolarlık Bitcoin, Ethereum, XRP ve altcoin taşıyor.

New York merkezli Grayscale Investments, Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve diğer Grayscale ürün ailesini içeren yaklaşık 3 milyar dolarlık kripto para birimini transfer etmeyi planlıyor. Bu varlıklar, kripto para birimi borsası Coinbase’in sahip olduğu bağımsız bir platform olan Coinbase Custody’yetaşınacak. Aynı şekilde, kripto varlıkları tek bir günde aktarılacak ve bu sayede 24 saat içinde kripto alanına taşınan en yüksek hacmi temsil edecek Şirketin varlıkları bundan sonra Coinbase Custody’de tutulacak.

Potansiyel hareket hakkında yorum yaparken ve insanları bu devasa kripto transferi konusunda rahatlatmaya çalışırken Coinbase Custody’in yöneticisi olan Mc McIngvale, Coinbase Custody’in “ulusal bankalarla aynı temel standartlara sahip olduğunu” söyledi. Ayrıca, New York Eyaleti tarafından denetlenen güven şirketi kripto alanındaki en derin ve en geniş sigorta kapsamını sunuyor. McIngvale ayrıca şunları söyledi:

Grayscale Investments ve Coinbase, dijital varlıklara güvenli, güvenilir ve düzenli erişim sağlama yolunda öncülük etti. Grayscale Investments, müşterileri için kurulmuş, güvenilir ve değerli bir ortak ve hizmet sağlayıcıları aynı olmalı.

Grayscale Investments’ın yönetimi altında 2,7 milyar dolar

Öte yandan Grayscale, 1 Nisan 2019 ve 30 Haziran 2019 tarihleri ​​arasında ürünlerinin aktivitesi ve performansıyla ilgili “2019 İkinci Çeyrek Grayscale Investments Dijital Varlık Yatırım Raporu”nu yayınladı. Rapora göre Grayscale, Temmuz ayının ortalarında yönetimi altındaki 2,7 milyar dolarlık kripto varlığı ile tüm zamanların en yüksek hacmine ulaştı. Ayrıca, bu rakam bir önceki çeyreğin yaklaşık 3 katı kadar.

Grayscale Investments ayrıca, 25 ile 64 yaşları arasında kalan 1.100 Amerikalı ile bir anket yaptı. Ankete göre Bitcoin geç dikkatin merkezi oldu. Google Trends Bitcoin’e olan arama ilgisinin, birkaç aydır hisse senetlerinden daha yüksek olduğunu da koydu. Bitcoin’e olan bu yüksek düzeydeki ilginin çoğu, Facebook’un başlangıçta kripto varlıklarının farkında olmadan başlattığı Libra kripto para birimini başlatmasıyla ilişkilendirilebilir.

Kaynak: kriptoparahaber

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz