Kucoin.com Borsası ve KCS coin Kucoin Share Bonus Sistemleri

Yeni bir bitcoin ve altcoin borsası tanıtımıyla karşınızdayız, kucoin.com Hong Kong’ta açılan yeni bir bitcoin ve altcoin borsasıdır. Son dönemin popüler borsası olan binance.com gibi kucoin borsası da kampanyaları ve referans sistemlerine sahip bir borsa ve şu an Binance borsasından çok daha bonkör bonusları kullanıcılarına dağıtmakta.

Şu an iki tip referal bonus sistemleri bulunmakta, öncelikle bu linkten kendinize bir hesap açabilirsiniz.

1. Bonus Sistemi referans üyeleriniz Kucoin borsası üzerinden “KCS” alım / satım işlemi gerçekleştirince binance.com’daki gibi referans link sahibine %40 ödeme yapıyor. Sizde referans kendi linkinizi paylaşarak yeni üyeler ile birlikte daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Bu bonusları hafta 1 kez olmak üzere cüzdanınıza çekebilirsiniz. Binance borsasındaki gibi referans üyeleriniz hangi altcoinleri almışlarsa size o coin türünden ödemeler yapılıyor.

2. Bonus Sistemi Kucoin Share’lere “KCS” sahip olmak. Borsa kısaltma adı KCS bu altcoin’i satın aldığınızda elinizdeki miktara göre günlük pay kazanıyorsunuz. KCS altcoin’i ile borsada işlem gören tüm alım / satım işlemlerinden elde edilen gelirin %90’nını KCS altcoin’ini elinde bulunduran kullanıcılarına pay ediyor bu rakam çok ciddi bir gelir kapısı demek oluyor. Bir örnek ile anlatmak gerekirse, Kucoin borsası KCS altcoin’inden günlük 2 milyon dolar kar ettiyse bu gelirin 1.9 milyon dolarını üyelerine dağıtıyor. Yani ne kadar çok KCS’ye sahip olursanız, geliriniz o kadar çok artıyor.

coinmarketcap.com verilerine göre 2017 ekim ayının sonunda 0.692158 dolar seviyesinden piyasaya giren Kucoin Share “KCS” şu anki işlem gören fiyatı 3.55 dolardır.

Kucoin borsası, Mart 2018 tarihine kadar kademeli olarak dağıttıkları referans bonus kampanyalarının yüzde oranlarını düşürmeyi planlıyormuş fakat bonus kampanyaları hiç bir zaman %15’in altına düşmeyeceğini de belirtmiş bulunuyorlar.

Kucoin borsası, bir kaç ay önce açılmış olmasına rağmen şu ana kadar 200.000 kullanıcıya ulaşmış bulunuyor. Kucoin borsasının adını bu aralar sıkça duyabiliriz, şu anki mevcut kampanyaları Binance borsasından daha karlı gibi görünüyor. Kucoin borsasına kayıt olmak isterseniz bu linkten kendinize bir hesap açabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz