Masternet — Akasic Global Projesi İnceleme Makalesi

 

 

Masternet, Akasic Global için iletişim yetkilisi oldu. Bu nedenle, Masternet, Akasiç’in küresel ekosistemini desteklemek için bir kullanıcı ve kaynak topluluğu oluşturma misyonuna sahiptir ve MASH jetonu, Akasic Global kullanıcıları arasında ticaret ve paylaşım için birincil para birimi olarak kullanılmaktadır. Masternet, çoklu sistem bağlantılı bir platform olmayı hedefliyor.

Akasic Global nedir?

Akasic Global, en iyi Koreli uzman ekibinin geliştirdiği mükemmel teknolojiler ve özellikler ile Cross-platform, Cross-platform bir arada var olan ve Blockchain Teknolojisi ve Yapay Zeka (AI) uygulamasıdır.

 

Akasic Global’in ekosistemi — ortak bir ekonomik modelde.

Akamess: Bu entegre sosyal ağ topluluk bağlantısı çok kanallı doğrudan alışverişi, kullanıcıların birbirleri ile etkileşim kurmasını sağlar, hızlı destek ekibi de dahil olmak üzere son derece hızlı bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olur Para transferi, kredi gibi kaynakları kullanabilir ve şifreli olarak gönderebilirsiniz Sadece birkaç tıklama ile varlıklar.

 

Akatrade: Kullanıcıların işlem yapma, yüksek hızda ticaret yapmalarına yardımcı olma, saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebilme, engellenmemesi, böylece kullanıcıların piyasadaki değişikliklere cevap verebilmeleri için yardımcı olur.

Akabot: Bu AI Yapay Zeka, sizden aldıkları verilere dayanarak akıllıca bir danışman olacak, piyasa eğilimleri hakkında tavsiyede bulunarak ve kar optimizasyon emirleri yerleştirecek.

 

Mayıs 2018’e kadar Bitcoinst verilerine göre, dünya çapında 80.000’den fazla proje başlatıldı. Ne yazık ki, hayatta kalanlar için tahminler, bunun yüzde 8’ini vaat ettiklerini vermeye devam etmek için hala mümkün.

İki Coinopsy ve DeadCoins sitesine dayanan TechCrunch raporuna göre, 2018’in ilk yarısında 1000’den fazla elektronik para projesi “ölü projeler” olarak kabul edildi. Mevcut olmayan teknik problemlere ek olarak, Masternet ekibinin bulduğu problemi çözmeyi hedefleyen blokaj projesinin, elektronik ürün / paranın pek çok kullanıcısı olmamasıdır.

 

 

Masternet Çözümünü inceleyecek olursak;

Elektronik para dünyasında güçlü ve sağlıklı bir topluluk kuruyoruz ve daha sonra özellikle Global Akasic sistemindeki diğer Blockchain projeleriyle entegre ediyoruz. Topluluk, kitle kabulü ve ürünleri için destek sunacak ve sonuçta tüm taraflara fayda sağlayacak: toplum, Blockchain projesi.

 

Açık bir ekosisteme sahip dünyanın önde gelen elektronik para şirketi olmak ve büyük ve başarılı bir toplumun günlük ihtiyaçlarını karşılayacak bağlantılar.

MASH Genel Bakış:

Erc-20 algoritmasını kullanma

100 000 000 MAS: Ürün ve pazar geliştirme için kullanılır

80 000 000 MAS: kurucu takım için

20 000 000 MAS: danışmanlar ekibi için

100 milyon MAC’deki pazar geliştirme planı ve ürünleri:

50 000 000 MAS: yatırımcılar ve tüccarlar topluluğu geliştirmek için kullanılır

30 000 000 MAS: Ürün geliştirme ekibi için

30 000 000 MAS: ortaklar için

Ayrıca, MASH şimdi bir ticaret platformu var, bu yüzden likidite çok yüksek: https://exchange.masternet.io/

 

Daha fazla bilgi için;

Teknik İnceleme TR: http://bit.ly/MasternetWhitePaperEN

Web sitesi: https://masternet.io/

Bitcointalk Profile:

Herkese bol kazançlar dileriz.

 

Not: Yapmış olduğumuz açıklamalar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz