MB8 Satışlarına Son Hızla Devam Ediyor

 

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere önemli bir sadakat programı şirketi tarafından düzenlenmiş çok başarılı bir proje olan MB8 ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım. Yatırım olarak başarılı satış grafiğiyle dikkat çeken projeyi incelemeye başlayalım.

Blokchain teknolojisinin var olmasıyla birlikte insanoğlunun hiç bir zaman değişmeyeceğini tahmin ettiği bir çok soruna çözüm oldu. Dijital teknoloji ve internet geldiğinde hepimizin en üst teknoloji hizmetlerini sağladığımızı düşündük lakin blok zincir var olduğunda bütün bu dijital dünyamızı değiştirdi. Blok zincir’in var olması teknoloji devriminin sonu değil bilakis başlangıcıdır. Çünkü crypto para birimleri sayesinde bugüne kadar ki en iyi teknolojik buluşlar günışığına çıkmıştır. Crypto para birimleri sahiplerine ne için kullanıldığına ve ve kullanıldığı projeye bağlı olarak çok değişik faydaları vardır.

MB8 Coin, müşterileri ve katılımcıları için ödül sistemini ortaya çıkartan bir şirket olarak 1994 yılında kuruldu. Projenin kendisi, şirketin bir baskı sistemleri şirketi olarak kurulduğu zamanlara dayanır. Bu firma daha sonra katılımcıları için fayda sağlayacak yollar oluşturma fikrini geliştirdi ve 2005 yılında Eurocredit fikri dünyaya geldi.

 

 

Eurocredit firması 2010 yılında Multibuy olarak değiştirilinceye kadar katılımcılarını düşünmeye devam eden bir çok aşamadan ve güncellemeden geçti. Bu başarılı güncellemeler ve yükseltmeler, Multibuy şirketine 2100’den fazla katılımcıyla ortaklık oluşturma fırsatı verdi. Multibuy, katılımcı turist yerleri ile tatiller ve konaklamalar için rezervasyon ve online satın alım alanlarında hizmetler vermektedir.

Hali hazırda kanıtlanmış ve olabildiğince başarılı olan Eurocredit Plus sadakat ödülleri sisteminin genişletilmesi, blok zincir teknolojisinin getirdiği verimliliği kullanmak için açık bir fırsattı. Firma, geleneksel kapalı sistem sadakat ödülleri sistemini değiştirerek, bu heyecan uyandırıcı alanın yenilikçiliğinden faydalanarak birden fazla yeni pazara girmeyi hedefliyor. Bu transfer, platformun tüm katılımcıların faydasına yüksek ölçüde geliştirilmesine ve çoğaltılmasına da olanak sağlayacaktır. Sunum sonrası, mevcut Eurocredit Plus ödül platformu yeni katılımcılara yakın olacak ve MB8 Coin ismindeki kripto para biriminde değiştirilecek.

 

 

Mevcutta bulunan sadakat ödülleri ağı için MB8 Coin kripto para birimi olarak kullanılacaktır. MB8 Coin, kanıtlanmış gerçek dünya kullanımıyla pazara sürülen ilk kripto para olacaktır ve mevcut satıcı ve perakendeciler için kısmen ya da tamamen ödeme birimi olarak kabul edilecektir.

Multibuy Mobile App, 2017 sonlarında piyasaya ilk mobil uygulamasını sürdü ve katılımcıların MB8 coin sahibi iş ortaklarını bulmasını ve bu iş ortaklarıyla etkileşimde bulunmasına olanak sağlayan yeni ve güncellenmiş özellikler sunmayı hedefliyor. Ön ödemeli banka kartınıza bağlı olarak, Multibuy uygulaması perakandeciler, kripto para borsaları ve bireyler ile para alış verişinde kullanabileceğiniz bir MB( coin cüzdanı olarak da karşımıza çıkıyor.

 

 

Multibuy, oluşturduğu ödül sistemine şeffaflık ve güvenlik katmak istiyor. Yapılan ilk testlerin sonucunda, bu teknolojinin varolan teknik çözümlerinin yerini almak için mükemmel uyum sergilediğini gösterdi. MB8 Coin’in piyasaya çıkması ve blockchain teknolojisine transfer olması, Multibuy’ı sadakat için en çok kullanılan ödül sistemi haline getirecektir. Bu hedeflenen özelliklerin başarıya ulaşmasıyla birlikte, MB8 Coin, daha önce piyasaya sürülen kripto paralarla birlikte gelecek olanlarla da rekabet edebilecek bir konuma yükselecektir. MB8 Coin yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için gerçekten ideal bir proje olarak gözüküyor.

ICO ve Token Bilgileri

MB8 Coin, Multibuy sadakat ödül sistemi platformunun ana para birimi olacaktır. Multinuy platformu zaten halihazırda oluşturulmuş bir ürüne sahiptir. Blok zincir ve MB8 Coin’in entegre edilmesi, multibuy platformunu daha iyi, daha kaliteli ve daha verimli bir hale getirecektir. Multibuy grubu, projenin yol haritasında hedefine ulaşması adına MB8 Coin için bir ICO düzenliyor.

 

 

Proje hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

MB8 Resmi Web Adresi: https://mb8coin.io

Whitepaper: https://mb8coin.io/%24whpdir/MB8%20Whitepaper.pdf

MB8 Resmi Telegram Adresi: https://t.me/joinchat/Hvd9BQ9kFxNIO0DSSghyVg

MB8 Resmi Facebook Adresi: https://www.facebook.com/MB8Coin/

MB8 Resmi Twitter Adresi:https://twitter.com/MB8Coin

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3623567

My bitcointalk profile:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Hepinize bol kazançlar dilerim.

 

 

Not: Yapmış olduğumuz incelemeler ve bilgilendirmeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz