MetaMask’ın Yeni Mobil Uygulaması Hazır

Bilinen populer Ethereum cüzdanlarından olan MetaMask, yaptığı resmi açıklama ile yeni mobil uygulamasının beta versiyonunu yayınladıklarını açıkladı.

Bir Ethereum cüzdanı uygulaması olarak hizmet veren ve ERC 20 platformu mensubu tokenlerin depolanmasına aracılık eden bu platform çok önemli bir geliştirmeye imza attı. Güvenlik konusunda Ledger ve Trezor gibi cüzdanlardan sonra en çok tercih edilen metamask uygulamasının mobil uygulama ile birlikte çok daha etkin kullanılacağına inanılıyor.

Son dönemde yapılan geri bildirimleri dikkate alarak bu alanda daha iyi bir ürün ortaya koymak istediklerini ifade eden yetkililer, kaleme aldıkları yazıda şu noktalara parmak bastı:

”MetaMask olarak son dönemde ciddi bir atılım yaptık. Müşterilerimizin bizlerden olan isteklerini göz önüne alarak önemli bir süreci başlattık ve yeni mobil uygulamamızın beta sürümünü kripto para sektörüne sunduk. Bu süreçte müşterilerimizden bizlere gelecek olan geri bildirimleri toplamaya çalışacağız ve son rütuşları da yaptıktan sonra final versiyonunu piyasaya süreceğiz.”

MetaMask, son dönemde kullanıcı sayısı bazında da ciddi artış yaşıyor. Masaüstü kullanıcıların sayısı 250 bini geçerken, bu alanda firma birçok güvenlik sorunu ile baş etmek durumunda kalıyor.

Firma, mevcut portföyün bir kısmını mobil uygulamaya yönlendirerek işin masaüstü tarafını bir nebze de olsa rahatlatmak amacını taşıyor.

Kaynak: koinbülteni

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz