Metaverse Projesi The Moon Monsters (MOON) Nedir?

The Moon Monsters, 10.000 üretken sanat NFT projesinin orijinal bir koleksiyonudur. 2011 yılında Mert Tığlıoğlu tarafından tasarlanmıştır. Her sanat eseri, karakteri ve yaratılışı ile orijinalliğini korumaktadır.

The Moon Monsters, %100 whitelist hakkı ile çığır açarak piyasadaki büyük #NFT projelerinden birisidir! Whitelist hakkı etkinliklerle kazanılabilir, ancak Bored Ape Yacht Club, MAYC, United Punks Union ve Cyber Kongz’dan birine sahipseniz, zaten satış öncesi bir Whitelist hakkı kazanabileceksiniz. Ön satış, 14 Aralık tarihinde TSİ 05:00, genel satış ise TSİ 11:00’da başlıyor.

Last 5 Days!

Pre-Sale at 9 am EST and Public Sale at 3pm EST, start December 14th!

The Moon Monsters sahipleri, The Moon Monsters’ın tüm ticari reklam haklarına sahiptir. Sahipler ücretsiz Moonverse Token’ı (sınırlı tedarik) Play-To-Earn oyununda kullanabilecek. The Moon Monsters sahipleri, NFT varlıklarından pay alabilir, Moonverse oyununda Moonverse Token kazanabilir ve bunları dilediği gibi harcayabilirler.

Yol Haritası

Moon Token yol haritasına göre Ocak ayında çıkacak. NFT sahipleri bu token IDO’suna garantili katılım hakkı kazanacaklar. Yol haritası, koloni üyelerinin yararı ve topluluğun sürekliliği etrafında tasarlanmıştır. Üzerinde çalışılan birçok fikir ve konsept var. Zamanla gelişmeye devam edecek. Projenin avatajları: %100 Whitelist hakkı + Gas Fee sorunu yok + Hodl + Ücretsiz Talep + Staking ve Oyna-Kazan.

Ekip Üyeleri

JasonMaximalist ve Tığlıoğlu, Bitcoin sayesinde altı yıl önce tanışan arkadaşlardır. Tığlıoğlu, 17 yıllık deneyime sahip bir sanat yönetmeni ve en son United Punks Union NFT projesini yaratan bir kripto sanatçısıdır. JasonMaximalist, genellikle kripto varlıklarına ve NFT’lere yatırım yapan bir kripto yatırımcısıdır. JasonMaximalist ve Tığlıoğlu, The Moon Monsters projesinin kurucu ortaklarıdır. The Moon Monsters karakterleri ilk olarak on yıl önce Mert Tığlıoğlu tarafından tasarlanmıştır.

Proje hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Discord:
https://discord.com/invite/7w6TzQHPCx

Twitter:
https://twitter.com/TMMonsters

Discord:
https://discord.gg/8hsjaJn6pY

Telegram:
https://t.me/TMMonsters

Kaynak: https://koinsaati.com/

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz