MUST ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda size çok potansiyelli olduğuna inanılan MUST projesinin kısa bir açıklamasını sunacağız. Daha açık ve ayrıntılı projeyi incelemek isteyen arkadaşların tanıtım linklerini detaylıca incelemesini tavsiye ederiz.

Bu proje zorunlu ekosistem, motorlu taşıt kiralamaları, ekipman, inşaat ve özel teçhizat kapsamındaki dijital tahvillerin dolaşımını varsayarak dünyanın ilk blok tabanlı platformudur.

Projenin hedef pazar hacmine baktğımızda bu piyasalarda 520 milyar dolar paranın döndüğünü görebiliyoruz. Minimum hedefe baktığımızda ise, proje ekibi önümüzdeki 5 yılını pazarın% 7,5’ini alması ve 40 milyar dolarlık ciro göstermesini planlanıyor.

MUST ICO ile ilgili tanıtım videosunu izlemek için https://youtu.be/knwlkuwiuZE linkini tıklayın.

 

 

Daha fazla zorunluluklara bakmak istediğimiz de :

1) Dijital tahvil eşsiz bir model Dijital Bond ve mübadele üzerinde değişim sistemi olmalıdır.

2) Piyasaya girmek için son derece uygun bir an olan İHR’nin finanse edilmesine yönelik mali kısıtlamalarla kurumsal kurum (AML, Basel II, Basel III).

3) Dijitalleşme ve otomotiv mühendisliği ve ekipmanları alanında yazarın gelişmeleri ve kararları.

4) Km ve saatlerin tokenizasyonu ve varlıkların izlenmesi mekanizmalarına dayanan yatırımın geri dönüşünü sağlama sistemi.

 

 

Bu Projede Ekosistem Zorunluluğu Nedir?

MUST standardlarına baktığımızda must ekibimi, finanse edilen pazarın nihai ürünlerinin ve varlıklarının tonlandırılmasına dayanan, dünya çapındaki küçük ve orta ölçekli işletmeler için merkezi olmayan bir finansman sistemi oluşturacaktır.

MUST sistemi amaçları doğrultusunda, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, piyasanın nihai ürününü üretmek için ihtiyaç duyulan varlıkların satın alınması için finansman almasını sağlar.

Bu yaklaşım, şirketin gelecekte üretilecek nihai ürünü gerçekleştirmesine ve bu ürünün üretimi için elde edilen varlığın elde edilmesine olanak tanıyacaktır.

 

 

MUST Sisteminin Unsurları

Must ico projesinde ana iş rollerine sahip olmak üzere, çok sayıda farklı rol vardır:

Bunlar;

1) Son Müşteri — Son müşteriye, finansmana erişim kazanmak isteyen bir KOB girişimcisi. Simgelenen varlığın sahibi (Smart Asset).

2) Ajan / Orijinatör — Varlık tokenu / menkul kıymetleştirme işleminde faaliyet gösteren bir aracı olarak hareket eden MUST grubunun bir hizmet şirketi.

3) Yatırımcı Fiat Capital — Akıllı Varlığa veya Menkul Kıymetlere (menkul kıymetlere) belirli bir kârlılıkla yatırım yapmakla ilgilenen özel bir yatırımcı, banka veya yatırım şirketi. Bu tür yatırımcılar, diğerlerinin yanı sıra, nihai ürünün tüketicilerini içerir.

 

 

4) Yatırımcı Kripto Sermayesi — Belirli bir karlılıkla bir Akıllı Varlıkta kripto sermayesine yatırım yapmak isteyen özel bir yatırımcı, banka veya yatırım şirketi.

5) Akıllı Varlık — Garantör tarafından doğrulanan ve izleme sistemine bağlı bir tokenized varlık.

6) Varlık Algoritmasının Kanıtı — Eşsizleştirme ve varlık güvenliğinin benzersiz bir algoritması. Kapsar: Akıllı Varlık Belirteçleri ve Akıllı Varlık Emanet.

SPV OLMALIDIR — Belirtilen Akıllı Varlıklar temelinde ihraç edilen menkul kıymet ihraç eden özel bir şirket.

MUST Cüzdan Sistemi- Sistemdeki kullanıcıların KYC tanımlamasının yanı sıra, tokenler, MST, için fiat ve kripto-para alışverişi için servis.

Crypto-Fiat Sorumlu — Klasik bir depozitin işlevlerini yerine getirerek, yaratıcının kripto varlıklarının “soğuk” depolanmasını organize etmeyi amaçlayan bir dizi çözüm içeren bir işlemlerin finanse edilmesi için bir hizmettir.

 

Token Sahiplerini Bekleyen Bonuslar Nelerdir?

ZORUNLU TUTUCULAR, değer tabanlı ekonominin ekosisteminin tüm hizmetlerine ve tekliflerine erişebileceklerdir. Token, aşağıdaki tarife uygun olarak, MUST Borsasında komisyon öderken sahiplerine indirim hakkı tanıyacaktır:

H.B. — 2019 Q4 -% 50

2020 Q1–2020 Q4 -% 75

2021 Q1–2021 Q4–80%

2022 Q1–2022 Q4 -% 90

MUST sistemi tarafından komisyonlar için ödeme olarak alınan tüm tokenlar yakılacaktır. Değişim üzerinde listelendikten sonra, MUST belirteci başka herhangi bir kripto aktif veya fiat para birimi için de değiştirilebilir.

 

 

Aşağıdaki linklerden projeyi daha detaylı inceleyebilir, en son duyuruları takip edebilirsiniz.

MUST Resmi Web Adresi: https://must.io/

MUST Medium Adresi: https://medium.com/@ru_must

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz