Obike ile Bisiklet Sür Tron Coin Kazan

OBike, Singapur’un en büyük bisiklet kiralama şirketi ve yakın zamanda piyasaya hızlı bir giriş yapan, yeni bir blok zincir firması olan Tron “TRX” ile ortak bir proje yürütmeye hazırlanıyorlar. Müşteriler bisiklet sürerek kripto para kazanabilecekler. Bu programa katılan müşteriler, ne kadar çok bisiklet sürerlerse o kadar çok Tron isimli dijital paradan kazanabilecekler.

2018 yılının ilk çeyreğinde bu programı başlatacak olan oBike firması bu inovatif projeye ait detayları henüz açıklamadılar. oBike’nin kurucu ortağı ve pazarlama sorumlusu olan Edward Chen, oCoins’in

“Kullanıcıların piyasadaki rakiplerine göre daha fazla şekilde tercih edeceği cazip bir öneri olacağından emin olduğunu söyledi.”

oBike, İnternet sitesinde yer alan bilgilere göre 20 ülkede varlığını sürdürüyor. Firma, yakın bir zamanda  adı açıklanmayan bir küresel taşımacılık platformuyla da ortaklık kurmuş bulunmakta. oBike firması bir saatlik bisiklet kiralama bedelinden 2 $ gibi makul bir ücret almaktadır.

Singapur, Amsterdam gibi şehirlerin aksine bisiklet dostu şehir klasmanında bulunmuyor. Şehir yollarında henüz özel bisiklet şeritleri bulunmuyor ve bu durum bisikletçiler için kaos ortamı oluşturuyor. Ancak artan hava kirliliği nedeniyle, yetkililer bisiklet kullanımı ve çevre dostu yürüyüşleri teşvik edici projeler geliştirmek istiyor. Singapur hükümeti, bisiklet dostu bir şehir haline gelmek istiyor ve yakında bir zaman içersinde şehir altyapısını iyileştirmek istediklerini açıkladılar.

Tron “TRX” Nedir?

Tron “TRX” 2017 yılında, Forbes Asya’nın 30 yaş altı başarılı girişimciler listesine girmeyi başaran, genç Çinli girişimci Justin Sun tarafından yaratılmış olan bir dijital paradır. Tron’un CEO’su olan Justin, “blok zincir ve dağıtılmış depolama teknolojisi ile dünya genelinde ücretsiz bir içerik ve eğlence sistemi geliştirmeyi vaat ediyor”

Justin Sun, aynı zamanda Çin’in önde gelen ses içeriği topluluğu olan Büyük Çin’de Ripple’in “XRP” eski temsilcisi ve Peiwo’nun CEO’su.

Tron’un bu sabah saatlerinde gerçekleşen canlı yayınında, “Exodus” isimli açık kaynak kodlarıda halka sunulmuştur.

https://twitter.com/justinsuntron/status/938488242621390848

Tron’un Bitcoin borsalarında kısaltma ismi olan TRX, son zamanlarda fiyatlarında büyük bir artış yaşandı. 17 Eylül’de piyasaya sürülmesinden hemen sonra TRX hızlı bir çıkış ve popülerlik yakaladı. Büyük yatırımcıların ve balinalarında dikkatini çeken TRX, aralık ayında yalnızca 0.0050 seviyelerinden bugünler de 0.04 $ ‘lık seviyelere çıkmayı başarmıştır. https://coinmarketcap.com/‘un verilerine göre Bitcoin borsalarında 2.3 milyar doların üzerinde bir pazar payı elde ederek, pazardaki en büyük 19. dijital para klasmanına yükselmiştir. Tron, yatırımcıların ve uzun vadeli yatırımcıların şimdiden radarlarına girmiş gibi görünüyor.

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz