FuzeX Kripto Dünyasına İddialı Girdi

 

 

Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde size çok önemli olduğunu düşündüğüm bir dijital kart projesiyle ilgili bilgi vermek istiyorum. Projeyi duymuşsunuzdur muhtemelen, FuzeX ismi projemizin. Kripto dünyasında yaşanan son gelişmelerden sonra bazı ülkelerin yaşadığı kripto parayı nakde çevirme sorununu ortadan kaldıracak olan bir sistem geliştiren ve çok olumlu tepkilere mazhar olan bir proje FuzeX . Projenin 36 milyon dolar üzerinde yatırım almış ve önemli borsalarda listelenmiş ve listelenecek bir proje olduğunu da belirtmek istiyorum yazıma başlarken. Son günlerde aldıkları buy back kararı ile de değerini önemli ölçüde arttıran bu değerli projeyi incelemeye başlayalım.

Whitepaper’ı incelemeye başlamadan önce öncelikle şunu belirtmek istiyorum, ülkemizde henüz para yatırım ve çekimi konusunda pek sıkıntı olmasa da dünya üzerinde bazı ülkelerde büyük problemler var. Bugün bu problem ülkemizde olmasa da yarın olmayacak anlamına gelmez, bir kaç bankanın müşterilerine Bitcoin borsalarına yapılan transferlerde problemler çıkardığını duymaya başladık. Bir süre daha kripto para teknolojisine karşı olan geleneksel finansörler önümüzü tıkamaya çalışacaklar. Bence başarılı olamayacaklar ve Kripto Para Teknolojisi dünyaya her geçen gün kendisini daha iyi tanıtacak. Artık insanlar diledikleri zaman kolayca yatırımlarını nakit olarak çekmek istiyor. Bazı borsaların keyfi uygulamalarından, geç para göndermesinden rahatsız olan ben de dahil büyük bir kesim var ve kolay para çekimi için bir sistem yada sistemlerin oluşmasını istiyorlar.

 

fusexcard.jpg

 

İşte FuzeX Kart bizi uzun beklemelerden kurtaracak, Kripto dostu bir proje. Bu işi yapan birkaç firma biliyorum aslında ama para birimleri çok sınırlı. Diyelim benim X isimli Kripto param var. Şuanda bu hizmeti veren firmalarda bitcoin ve ethereum sadece çekim işlemlerinde kullanıldığı için benim X Kripto parayı bozdurmak için önce Bitcoin yada Ethereum almam, sonra çekim işlemi yapmam gerekecek. Bu durumda satış anında komisyon ödeyerek zarar edeceğim. FuzeX Kartta bir değil bir çok para birimiyle çekim konusunda çalışmalar yapıldığını görüyorum. Ayrıca şuanda hizmet veren sistemler çoğu yerde alışverişe kapalı durumda. Bu ve bunun gibi problemleri FuzeX Kart aşacak ve güvenli bir şekilde kartınızla alışverişinizi düşük komisyonlarla yapacaksınız.

FuzeX Resmi Web Adresi: https://www.fuzex.co/

 

2.png

 

Whitepaper’ı bir yandan okumaya devam ederken bir yandan da makaleyi yazıyorum. Çok güzel 3 özelliği var FuzeX’in.

1.Yukarıda açıkladığım gibi para çekme özellikli, FuzeX Kart. Kolayca para çekme, alışveriş yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

FuzeX Cüzdan Uygulaması. FuzeX cüzdanınızda kripto paralarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu cüzdandan firmalar ödemelerini yapabilecek, ödeme alabilecekler. Arkadaşlarınıza coin transferi yapabilir, bu cüzdan vasıtasıyla ödemenizi alabileceksiniz.

Bu özellik ise sistemi tamamlıyor. FuzeX Borsası. Yani bu projeyle hem para çekebileceksiniz, hem dijital cüzdanınız olacak hem de kripto para alım satımı işlemlerinizi yapabileceksiniz. İçinde bu 3 özelliği barındıran bir sistem hiç duymadım, muhtemelen de yoktur. Çok güzel düşünülmüş bir proje.

FuzeX güvenlik konusunda da oldukça başarılı bir proje. Diyelim kartınız kayboldu yada biri tarafından çalındı. Bu durumlarda da kartta kimlik doğrulama, kayıp önleme, kart üzerinde bulunan bir anahtar kod ile güvenli bir şekilde harcama yapma özellikleri devreye giriyor. Kart sizin güvenliğinizi de ön planda tutuyor ve sizden başka hiç kimsenin alışveriş yapmasına müsaade etmiyor. Güvenlik testini de geçmiş oldu proje benim gözümde.

Aşağıdaki fotoğrafta FuzeX kartı inceleyebirsiniz.

 

pc-180607_67.jpg

 

Şimdi tüm özellikleri bir araya toplamak istiyorum. FuzeX hem para çekiyor, hem alışveriş yapıyor, hem borsada alım satım yapıyor, hem cüzdan uygulaması sunuyor, hem de güvenlik konusunda en üst seviyede teknoloji kullanmış. Bu kadar özelliğin bir arada olduğu bir sisteme ben hiç çekinmeden para yatırırım hatta ICO’suna da yatırımcı olarak girerim.

 

9.png

 

Proje ekibini incelemek istiyorum. Kalabalık bir ekip ve Güney Kore projesi olarak gözüme çarptı. Ekibin başında İsviçre’de yaşayan bir Güney Koreli olan Andrew Bae var. Tüm ekibi tek tek yazmaktansa size izlenimlerimi anlatayım. Ekip gerçekten çok yetenekli isimlerden oluşuyor. Danışmanlara bir parantez açmak istiyorum, içlerinde çok ünlü finansçılar var. Bu ekip projeyi gerçekleştirdiğinde bir sürü gazetede okuyacaksınız, kripto paranın dünya üzerinde artık tam anlamıyla kabul görmesi için bu ve bunun gibi projeler başarılı olmak zorunda. Ben FuzeX ekibinin çok başarılı olduğuna inanıyorum.

 

FuzeX-Team-Lead.jpg
FuzeX-Advisors.jpg

4.png

 

FuzeX’in yol haritasını aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz. Çok kısa süre sonra cüzdanınızda FuzeX Kart olacak diyebiliriz. 2019 yılında da lisans işlemleri halledildikten sonra FuzeX borsaları da işleme başlayacak.

 

Fuzex-Roadmap.png

 

Projenin Para Birimi kısaltması FXT olduğunu da belirtmek istiyorum. Bu ekibi 2019 yılında ilk 30 coin içinde görebileceğimizi düşünüyorum, MVP seçilen arkadaşlara bu FuzeX kartın bir prototipinin gönderildiğini ve heyecan verici bir dizaynı olduğu bilgisini de sizlerle paylaşmak istiyorum. Yani FuzeX Kart artık piyasaya sürülmeye hazır.

 

8.png

 

Aşağıdaki linklerden FuzeX ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir, bu değerli kart projesini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.fuzex.co/

Whitepaper: https://fuzex.co/wp-content/uploads/2017/12/FuzeX_whitepaper_v1.4.pdf

FuzeX Resmi Telegram Adresi: https://t.me/FuzeX

Bitcointalk Account: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

image.png

 

Hepinize bol kazançlar diliyorum.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz