Ruby-X ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Ruby-X projesi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Bir borsa projesi olan Ruby-x projesi ile ilgili inclemelere başlayalım.

Kripto para borsaları bildiğiniz gibi farklı coin ya da tokenleri alıp sattığımız borsalardır. Kripto para piyasasına girmek isteyen herkes, bir kripto para ünitesi değişimi hizmetini alması gerekmektedir. Kripto para piyasaları 2017 senesinde dünya genelinde devasa bir artış yaşadı. Sonuç olarak, pazara daha çok insan aktif olarak yatırım yapmaya başladı.

Bu, kripto dünyasında kripto borsalarının daha önemli bir duruma gelmesine sebebiyet vermiştir. İş odaklı kişiler her zaman yüksek oranda iç kazancı garanti edecek yatırım fırsatları aramakta ve bu sektörlere yönelmektedir.

Şu anda dünya üzerinde bir çok kripto borsa projesi var. Ruby-x de bu değişime ayak uyduran değişim projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Proje, insanların para, ihtiyaç ve teknoloji ile cryptocurrency’yi satın alabilecekleri ve satabilecekleri bir değişim platformu yaratmayı amaçlıyor. Buradaki düşünce, kripto değişiminin şeffaf, genişletilebilir ve sarsılmaz bir kripto değişim platformu yaratarak yönetilmesidir.

 

 

Ruby-x Borsa Bilgileri

Son zamanlarda dünyada Cryptocurrency (kripto para birimi) Borsalarının akışı mevcut fakat bu değişimler, genişleme ve ilerleme olmadan henüz gelişemiyor.

Kripto değişimlerinin düzgün bir şeklinde genişletilme ve geliştirilme aşamaları gerçekleşmeden, mevcut sorunlar hala devam edecektir.

Kripto değişim ekonomisindeki birçok çözüm ile, kripto değişim ekosisteminin yeniden yapılandırılması hedefleniyor.

Ruby-x, blockchain teknolojisini kullanarak yeniden yapılanma tasarlanıyor.

Yatırımcıların ve tüccarların birçok insanın yaşamında ve başka kripto değişiminde noksan olan hayat mutluluğunu, ticaretini yapacakları bir değişim platformu sağlayarak bu problemlere çözüm getirmeyi amaçlıyor.

Blockchain teknolojisinin tüketimi, maliyetlerin düşürülmesine, güvenin ve istenilen saydamlığın yükselmesine yardım edecektir.

Proje konsensus mekanizması, fayda sağladığının kanıtıdır (POC)

Ruby-x projesi ile ilgili daha çok bilgi almak istiyorsanız, projeyle alakalı bütün verilerin yer aldığı resmi tanıtım dosyasına gözatmaktan çekinmeyin: https: //drive.google.com/file/d/0B_dCqhG6F-BaNjd5SUgzZjlNTExsWTJZZ1ZPSVFUbzBFeUFN/ görünüm

 

 

Ruby-x, bütün ödeme işlemlerini yönetmek için akıllı kontrat blok zincirinden faydalanacaktır.

Ekosisteminde değişik türde kripto para ünitesi kullanacaktır; RBY, BTC, ETH, USDT.

Projenin token birimi RBY olacak ve bu borsa gerek dizaynı gerekse açıklamaları ile yakında tanınacak borsalardan biri olacaktır.

Ruby tokeni, döviz piyasasında ETH ve BTC gibi başka para birimleriyle prosedür yapılabilen bir ERC20’dir.

 

 

Proje, 2020’de merkezi olmayan ekosistemi meydana getirmek için net lansmanın ardından RBY’nin ana net para birimini kazanmasını amaçlıyor.

Ruby -x projesi, projeyi etkin bir şekilde tamamlamaya yardımcı olacak kuvvetli bir ekip doğrulusunda yönetiliyor.

Kombine çabaları ile proje programı esnasında meydana çıkabilecek bütün zorlukları üstleneceklerdir.

Biz de bütün bu çabalarına iyi şanslar diliyoruz, fakat sizlere de RBY tokenleri satın alabilmeniz için internet satış sitesine gitmenizi tavsiye ederiz.

Buradan kontrol edebilirsiniz:

https://token.ruby-x.io/# ve ayrıca Ruby-x Cryptocurrency ticaret yarışması hakkında bilgi edinmek için https://bitcointalk.org/index.php?topic=4564194.0 adresini ziyaret edin.

 

 

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklerden projeyi inceleyebilirsiniz;

Resmi web sitesi: https://ruby-x.io/main_en.html

Resmi Teknik Makale: https://drive.google.com/file/d/0B_dCqhG6F-BaNjd5SUgzZjlNTExsWTJZZ1ZPSVFUbzBFeUFN/view

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4564194.0

Twitter sayfası: https://twitter.com/RubyExchange

Telegram grubu: https://t.me/rubyexchangetoken

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Herkese bol kazançlar dileriz.

 

 

Not: Yapmış olduğumuz incelemeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz