Shipit ICO İnceleme

Milyonlarca insan dünyanın her yerinden paket gönderiyor. Bununla beraber, pahalı gönderim hizmetleri, teslimat gecikmeleri ve kaybolan veyahut hasar gören sevkiyat risklerinin yüksek bulunduğu hallerde gönderenin yüksek talihi bulunmaktadır.

Ayrıca, Hükümetler çoğunlukla göndericiye açıklanamayan değişik nakliye fiyatları ve vergiler talep etmektedir.

Küreselleşme ve sayısallaştırma dünyasında bu sorunların ehemmiyeti dünya genelinde nakliye hacimlerine orantılı olarak artacaktır.

Shipit, dünyanın dört bir yanındaki gönderenleri ve gezginleri birbirine bağlayan ve onlara paketleri sunmanın fiyat tesir, süratli ve emin çözümünü gerçekleştiren bir mobil uygulamadır.

 

Shipit’in amacı, ekonomi, blok zinciri ve kalabalık taşımacılığını paylaşma ilkelerine dayanan ekspres teslimatlar amacıyla seçenek bir platform yaratmaktır.

Shipit kolay, kullanımı kolay ve güvenlidir.

Göndericiye gönderim bedelini azaltır; Alıcıya, Shipit yolcu eder iken para kazanmak amacıyla harika bir araçtır, böylelikle yolculuklar bereketli duruma gelir.

Amacı, güvenilir, kolay ve süratli bir şeklinde nakliye unsurları ve bunları teslim etmek amacıyla para kazanma fırsatı sunmaktır.

SHIPIT Hangi sorunlara çözüm üretir?

SORUNLAR: Gümrük ve Posta hizmetleri üstün randıman ve süratli çalışma ile övünemez; Bazı durumlarda gönderiler bütün uygun nihai teslim tarihlerinin ardında teslim edilir.

Kurye ve kargo teslimi hizmetleri alttaki hususlarla karşı karşıyadır: — Yüksek Nakliye Maliyeti: Kurye ve kargo teslimat şirketlerinin kendisi motor, trenyolu, hava ve su taşıma araçları bulunmaktadır.

Gönderilerin durumundaki verilerin toplanması, gönderilerin amaç noktalara işlenmesi ve gönderilmesi, binlerce çalışanın girilmesini gerektirir.

Bu tür geniş işletme giderleri, müşteriler doğrulusunda taşınan nakliye maliyetini ehemmiyetli ölçüde artırır.

  • Sanketler defa sık kayboluyor: Gönderilen gönderiler yanlızca üçüncü dünya ülkelerinde süregelen değil.

 

Gönderiler hudut atlattıktan ardından, henüz sıkı muayene hasebiyle riziko artar.

– Gönderiler çoğunlukla gecikmeli: Malları bir noktadan farklı bir ambalaja ulaştırmak ve depolamak, vakit maliyetlerini yanında getirir.

Akıllı Sözleşmelerin entegrasyonu, otomasyon ve şeffaflığın sağlanması konusunda esas gelişim hedeflerinden bir tanesidir. Sistem kullanıcılarını bağlar ve sorumluluklarını artırır.

Bir kullanıcıları doğrulusunda atılan her ismim, eksiklikleri ya da data işleme ihtimalini dışlamayan akıllı kontrat ile muayene edilir.

 

Blockchain, kullanıcıları kaydının saydamlığını sağlar.

Tüm kullanıcıları kalifiye bilgileri kaos amacıyla güvenilir bir şeklinde saklanır.

Bunu takiben, bir hashın kesilmesi, onu açıklamak olanaksız bulunduğu amacıyla hiçbir şey kazanmaz.

Blockchain uygulayarak, Shipit şeffaflık ve güvenliğe dayalı olarak katılımcılar arasındaki ilişkileri kurar.

Bir programın, değişik ikamet edilen ülkelerdeki kişiler arasındaki finansal işlemleri yapma hakkını elde etmesi amacıyla, geliştiriciler çoğunlukla kimi hükümet uzuvlarının gerektirdiği kimi uzun ve bürokratik prosedürlerden geçmeye zorlanmaktadır.

Shipit bu meselesi çözüme ulaştırmak amacıyla kendisi kripto cüzdanını ve para birimini oluşturdu.

Kripto cüzdanının entegrasyonu, kullanıcıların işlemleri süratli bir şeklinde yürütmesine destur verecektir.

Aynı vakitte, fiat işlemleri konusunda herhangi bir mevzu ve kısıtlamaların programını yedekler.

 

SHIPIT VE HEDEF PİYASASI

HEDEF PİYASASI: Shipits’in global amacı bütün dünyadır fakat ilk önceliği Asya Pasifik bölgesidir (APAC).

Tedarik zinciri küreselleşme sürecinden geçtiği amacıyla APAC çokuluslu işletmeler amacıyla uzun vakittir ehemmiyetli bir odak noktası meydana gelmiştir.

Çevrimiçi harcamalardaki büyümeye karşın, Asya-Pasifik bölgesindeki mahalli tedarik zincirleri, dışalım tedarik zincirlerine mukayese et azgelişmiş halde.

Bölgenin uğraştığı meselelerden kimileri, yetersiz depo hizmetleri, parçalanmış tedarik zincirleri, zayıf teknoloji ve görev, bilhassa fiyatlara dayalı rekabettir.

ABD’nin aksine, APAC piyasası parçalanmış ve olgunlaşmamış ve yüksek talep ile kafaya çıkmak amacıyla maç ediyor.

Sonuç olarak, çoğu perakendeci ve e-ticaret sağlayıcısı kendisi lojistik çözümlerini meydana getirdi.

Shipit, Asya-Pasifik bölgesinin en devasa ve gelişmekte olan pazarlar arasında en umut verici olduğuna inanıyor.

Karmaşık online (CPC / BGBM kanalları, Satış Ortağı, Halkla İlişkiler, PR, SMM, Promosyon) ve çevrimdışı tanıtım (havalimanlarında reklam panoları ve tanıtım videolarına dayalı pazarlama kampanyasının yanında devasa ve tanınmış taşıma merkezlerine dayalı anapara ve en devasa şehirleri amaçlar.

 

SHIPIT ANAHTAR ÖZELLİKLERİ

1) Mevduat: Depozito, hırsızlık, kayıp ya da hasar halinde bir gönderi amacıyla sigorta gibi çalışır.

Hem gezginler hatta gönderenler amacıyla uygun bir çözümdür.

2) Güvenlik ve İtibar: Güvenlik sorunu defa ehemmiyetlidir, bu nedenden dolayı Shipit, gönderenleri ve yolcuları seçmek amacıyla defa sıkı bir kriterle geldi.

Bunu başarmak amacıyla, alttaki eylem gerçekleştirilecektir: — Doğruluğunu sağlama — Doğruluğunu sağlama hizmetleri — Süratli mesajlaşma — Ismim ismim kılavuzluk — Anlık olarak çekilen öğelerin realite resimleri.

– Seyretme — Teslimat güvencesi — Güvenlik garantisi

3) Faktoring: Faktoring, faktoring firmaları ya da bankalar doğrulusunda ödeme gecikme risklerini kabul etmeye hevesli olan bir hizmettir.

Shipit faktoring, bir yolcunun bir sigorta olarak ödediği nakliyatın güvenliği amacıyla mecburî depozito problemini çözmektedir.

4) Akıllı Sözleşmeler: Akıllı Sözleşmeler, moderatörün katılması olmadan düzenin otomatikleştirilmesinin en iyi yolu olarak görev eder.

Tüm işlemler Akıllı sözleşmelere tabi olacaktır.

Böylece program, güvenlik ve şeffaflık mükemmel mekanizmaları ile donatılmış olacak.

 

5) Ekonomi ve profillerin paylaşılması: Kişiler tüketim ve mülk ekonomisinden paylaşım ekonomisine doğru kaymaktadır.

Paylaşım hizmetleri, emniyet konusunu ele almada etkin meydana gelmiştir.

Günümüzde kullanıcıların% 80’i bir fotoğrafa, kısa bir biyografiye, başka kullanıcılarla ve başka kullanıcılarla iletişim kaydına sahip olması halinde bir yabancıya güvenmeye hazır.

Paylaşım ekonomisini adepte ederek, Shipit kullananlara alttaki üstünlükleri sağlama kapasitesini kazanıyor: — Ürün yeşil kanal ihtiyaçlarına uyuyorsa gümrük vergisi ya da vergi alınmaz.

– Daha düşük hırsızlık ya da hasar mümkünlülüğü — Hiçbir evrak ve bürokrasi yok — Fertlere ve tüzel şahıslara nakliye.

– Teslimat hizmetlerini kullanırken daha az fiyat.

– Gönderici marka ve promosyon amacıyla çok ödeme yapmaz.

– Gönderenin parası düzenek amacıyla epey dağılmıştır.

– Yolcuların bagajlarını henüz bereketli bir şeklinde yönetmeleri.

6) Crowdsource ve kalabalık nakliye hizmetleri: Crowdsource modellerinin yüksek talep, tanınmış ve tesirli bulunduğu ispat etmiştir.

Nakliye amacıyla düşük parasal ve vakit fiyatı, kalabalık nakliyeciliğinin avantajlı özellikleridir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz