Social Wallet Final Satışlarına Başlıyor

 

 

Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde size çok başarılı olacağını düşündüğüm bir proje olan Social Wallet projesi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım. Sosyal Medya ağlarına ödeyeceğiniz kripto para birimlerini bir cüzdanda toplayıp tek elden ödemelerinizi yapabileceğiniz Social Wallet, şu anda satışlarına devam eden ve gelecek vaadeden projelerden biri olarak göze çarpıyor. Projeyi incelemeye başlayalım.

Bugün dünyada sosyal medya ağları hemen herkesin kullandığı ve sürekli birbirleriyle iletişim kurduğu platformlar olmuş durumda. Bildiğiniz gibi bu alanda saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok uygulama mevcut ve her bir platformun kendine has ödeme yöntemleri var. Bir platform kredi kartı ile ödeme kabul ederken başka bir platform banka havalesi, paypal, kripto para vb. gibi çok çeşitli ödeme yöntemleri kabul ediyor. Çok yakın bir zaman içerisinde hemen her platformda kripto ödeme teknolojisinin ödeme yöntemi olarak kullanılacağını düşünüyorum. Social Wallet tüm bu platformlara tek elden ödeme getirecek bir cüzdan uygulaması olarak karşımıza çıkacak.

 

 

Projeyi incelerken bir data daha dikkatimi çekti. Satışların bitimi ile beraber 14 sosyal medya ağıyla anlaşma imzalayacaklarını ve Social Wallet ödeme yöntemini bu platformlarda ödeme yöntemi olarak insanların hizmetine açtıracaklarını belirten ekip bu işi gerçekleştirdikleri taktirde projelerinin değerini de otomatik olarak yükseltmiş olacaklar.

Social Wallet projesinde dikkat çeken bir diğer detay da Masternode olayı. Yani node kurulumu gerçekleştirdiğinizde siz aylık olarak pasif gelir elde edebiliyor olacaksınız. Masternode ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizde arama yapabilirsiniz, konu detaylıca anlatılmış durumda. Bu özelliğin projeye çok şey katacağını düşünüyorum. Masternode olayını bilmeyen arkadaşların öğrenmesini şiddetle öneriyorum.

 

 

Proje ile ilgili token bilgilerine gelecek olursak;

Aşağıdaki resmi incelediğimizde Social Wallet projesinin borsalarda göreceğimiz tokeninin kısaltmasını WIRE olarak görebilirsiniz. 1 WIRE Token için satış değeri 0,15 Amerikan Doları olarak belirlenmiş durumda. Projenin şu anda satışlarının bitmesine az bir zaman kaldığını da belirtmek istiyorum.

 

 

Toplam hardcap değeri olarak 28.125.000 Amerikan Doları belirleyen proje 250.000.000 adet WIRE üretti. Satışa sunulan toplam WIRE ise 187.500.000 Token. Ödeme yöntemi olarak BTC, Ethereum, Litecoin, Steem ve Steem Dollars yöntemiyle yatırım kabul eden projenin minimum yatırım tutarı 100 Amerikan Doları olarak belirlenmiş durumda. ICO satışı sona yaklaştığı için şu anda herhangi bir bonus kampanyası bulunmayan Social Wallet iyi bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Satışla ilgili size vermek istediğim son detay ise 25 milyon token üzerindeki tüm tokenlerin satılmadığı taktirde yakılacağı. 25 Milyon WIRE Tokenden daha düşük miktarda satılmayan tokenlerin takım tarafından tutulup 3 yıl boyunca platform için kullanılacağı. Proje şu anda zaten bu satış değerlerini geçmiş durumda. Çok merak ettiğim ve bir miktar yatırım yapmayı düşündüğüm bir proje olduğunu da belirtmek istiyorum.

Projenin ekibini incelediğimizde kalabalık bir ekip olduğunu ve 4 kuruculu bir çalışma olduğunu görüyoruz. Aşağıda gördüğünüz takım üyeleri alanlarında uzman kişilerden oluşuyor ve masternode konusunda da oldukça iddialılar. Proje başarılı olduğu için de iyi bir takım çalışmasıyla gelecekte adlarından sıkça söz ettirebilirler. Social Walleti ortaya çıkaran ana ekip bu insanlardan oluşuyor. Diğer ekip üyeleri ve danışman kadrosu da çok geniş projenin bunu da belirtmek istiyorum.

 

 

Social Wallet Resmi Web Adresi : https://socialwallet.io

Social Wallet Whitepaper : https://socialwallet.io/whitepaper.pdf

Social Wallet Resmi Twitter Adresi : https://twitter.com/SocialWalletInc

Social Wallet Resmi Facebook : https://www.facebook.com/SocialWalletInc

Social Wallet Resmi Telegram Adresi: https://t.me/officialsocialwallet

 

Herkese bol kazançlar dilerim.

 

 

Not: Yapmış olduğum inceleme ve yorumlar şahsi fikirlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.