Sparkster ICO Tanıtımı

 

 

Blockchain teknoloji giderek yaygınlaşmakta ve farklı alanlarda kullanılmaya başlanmaktadır. Bu alanlardan bir tanesi de Sparkster projesi ile bulut sistemi olmuştur. Bilindiği gibi bu sistem online olarak depolama yapmaya imkan vermektedir. Google, Yandex, Microsoft gibi dev şirketlerin verdiği hizmetler belli bir noktaya kadar ücretsiz iken bir noktadan sonra ücretlidir. Merkezi yapıya sahip olan bu hizmetler Sparkster projesi sayesinde hem daha güvenli hem de çok daha ucuz olarak sağlanacaktır. Projenin son günlerde piyasaya çıkan projeler arasında en dikkat çeken hiti aldığını sizlere belirtmek istiyorum. Oldukça yetenekli bir ekip tarafından yola çıkan Sparkster, bir kaç gün içinde hardcap yaparak dikkatleri üzerine çekmiş bir proje oldu. Borsa konusunda kısaca bilgi vermek gerekirse şuanda çeşitli anlaşmalar yapmak üzere ve öyle sanıyorum ki kısa süre içerisinde piyasalarda yerini alacak. Şimdi proje ile ilgili kısa bilgilendirmelere geçerek kripto dünyasında ne gibi sorunlara çözüm olacağını incelemeye başlayalım. Benim görüşüm şu ki Sparkster, kısa süre içerisinde kendini tanımayanlara tanıtacak bir yapıya sahip ve yüksek teknolojiyi kullanacak bir proje.

 

2.png

 

Geliştirilen bulut sistemi sayesinde saniyede 10 milyon işlem yapmak mümkün hale gelmektedir. Bu, çok ciddi bir rakamdır ve bilgisayarların birçok şeyi rahatlıkla yapabilmesine olanak vermektedir. Proje detaylı olarak incelendiğinde günümüz teknolojisini değil, geleceğin teknolojisini hedeflediği anlaşılmaktadır. Yapay zeka, akıllı sözleşmeler ve internet sayesinde insanlar istedikleri teknolojiyi geliştirme imkanı bulmaktadır. Herhangi bir kod bilgisinin bilinmesi gerek yoktur ve sadece sürükle bırak yapılarak bu işlemler gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla da bu proje sayesinde insanların hayal güçlerinin önündeki engeller de kalkmış olmaktadır. Bu yönüyle adeta bilim kurgu filmlerini anımsatmaktadır.

İnsanların şuanda kullandıkları yazılımlar ve diğer teknolojiler sürekli olarak güncellenmektedir. Dolayısıyla da insanların kendilerini geliştirmesi adeta bir zorunluluktur. Bu zorunluluktan kaçabilenler kaçarken mesleği bu olanlar ise sadece kendi alanlarına odaklanmakta ve diğer alanları takibi bırakmaktadır. Sparkster projesi ile bu durum tam tersine dönmekte ve kullanıcılara farklı avantajlar sağlanmaktadır.

Söz konusu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Kullanıcılar kişisel gelişimlerini daha etkin bir şekilde sağlayabilir ve bu da insanlığın geleceğini olumlu olarak etkiler.
  • Teknolojinin geliştirilmesi için kod bilgisine ihtiyaç duyulmaz.
  • Merkezi sistem yıkılır ve merkezsiz, daha demokratik bir sistem kurulur.

Sparkster Projesi Nasıl Çalışır?

Bu projenin amacı geliştiricilerin çok daha rahat bir şekilde çalışması değildir. Proje ile herkesin yazılım geliştirme sürecinde aktif olarak görev alması amaçlanmaktadır. Böylece ortaya çok daha farklı teknolojiler çıkacaktır.
Projenin geleceği şekillendirecek olması, yatırımcılarda çok büyük bir heyecan oluşturdu. Buna bağlı olarak da çok yoğun bir ilgi gördüğü söylenebilir. Tokenlerin bir kısmının da kampanya için ayrılması ilgiyi daha da arttırdı.

 

3.png

 

SparkSter Token Bilgileri;

Token Kısa Sembolü: SPARK

Token Birim Satış Fiyatı: 0.15 Dolar

Token Satış Tarihleri: 7 Haziran – 9 Haziran 2018 arası

Token Tipi: ERC-20 Ethereum

Satın Almak İçin Ödeme Yöntemleri: ETH, BTC, USD, XRP, XLM

Hard-Cap Miktarı: 30.000.000 Dolar

 

8.png

 

SparkSter ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web Site Adresi: https://sparkster.me/

Whitepaper Adresi: http://sparkster.me/#Whitepaper

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCAkXXoN7cFSEN-4SFtLFmHQ

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/sparkster.me/

Twitter Adresi: https://twitter.com/Sparkster_Me

Telegram Adres: https://t.me/SparksterICO

Bitcointalk Account: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

 

1500x500.jpg

 

Herkese bol kazançlar dilerim.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz