Stem Cell Kök Hücre Teknolojisini Blockchain Teknolojisiyle Buluşturuyor

Tüm kök hücrelerin zamanlarında ve çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanımları ne olursa olsun kökeni ve konumu, sapı üzerinde uzmanlara erişimi, herhangi bir kişiyi sağlayacak aktif bir uygulama üzerinde çalışıyor Modern meditsiny.Proekt en büyük keşiflerinden biri ile açılış bloguma hoş geldiniz kendi tedavisi için hücreler.

 

 

Bir o Buhar Hücre Yenilikler tıp uzmanları, hastaneler ve klinikler, hem de kâr amacı gütmeyen proje organizatsii.Pokupaya belirteçleri birleştirecek yeni bir önce mevcut olmayan uroven.Proekt için ilaç alır söyleyebiliriz, kullanıcılar kök hücrelerin tedavisi için kişiselleştirilmiş çözümler alabilirsiniz. Araştırmaya ek olarak, Stem Cell ağını yeni profesyoneller ile genişletiyor … Araştırmaya ek olarak, Stem Cell ağını yeni profesyoneller, laboratuvarlar, klinikler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla genişletiyor. Kök Hücre Yeniliklerinin temel amacı, tedaviye ihtiyaç duyan kişileri ve gerekli uzman profesyonelleri birleştirmektir. Kök Hücre ekibi, bu konulara yönelik çözümlerin, modern dünyadaki diğer birçok hizmetin yanı sıra elverişli ve elverişli olması gerektiğine ikna olmuştur.

 

 

Olursa olsun hiç kimse nerede olduğunu, hastalar kontrole sahip olduğundan çabuk ekosistemde sağlık veriler üzerinde özel bir uygulama Kök Hücre içinden kök hücreleri konusunda uzman temas mümkün olacak, hızla kullanıcılar yardımcı olabilir alakalı doktorlara da serbesttir Doktorların tıbbi kayıtlarına uygulama yoluyla doğrudan erişmelerini sağlayın Stem Cell Innovations geliştirme ekibinin yaptığı tüm prototipler şu anda herkese açıktır. zhete oldum ve biz hastalığı olan birisi tedavi etmek istediğinizde, istisnalar olsa da bu sistemu.I deneyin biz kendi kök hücreleri almak ve bu hastanın rejenerasyonu ve kurtarma ikna etmek kendi kök hücreleri kullanabilir. Bu yetişkin kök hücrelerin değeridir. Onlar güvende. Ve dileyen herkes için kullanılabilir.

 

 

Bu sistemin ekonomisi SCIA jetonunun etrafında inşa edilecek. Dahili Kök Hücre Yenilikleri belirteci ERC-20 standardıdır ve Ethereum blok sisteminde uygulanacaktır. Bu belirtecin ana rolü, kullanıcılara kapsamlı bir SCI ürün ve hizmetlerine erişmenin bir yolu olarak ekosistemde SCI kullanmaktır. Ekosisteme ek uygulamalar ve hizmetler eklendiğinden, bu yeni ürünlere erişim aracı olarak jeton faydalı olacaktır. SCI ekosistemine güvenli erişim, hastaların tıbbi kayıtlarına dünyanın herhangi bir yerinden hızlı ve güvenli bir şekilde erişmelerini ve kullanıcılara ekosistemde SCI hizmetlerini satın alma fırsatı vermelerini sağlayacaktır.

 

 

ICO ayrıntıları

Token SCIA

PreICO Fiyat 1 SCIA = 0.15 USD

Fiyat 1 SCI = 0,15 USD

Bonus mevcut

Ethereum Platformu

BTC, ETH, LTC, Fiat kabul etti

Minimum yatırım için 0,4 ETH

Yumuşak kapak 3.000.000 USD

Sert kapak 36.000.000 USD

Ülke Cebelitarık

Beyaz liste / KYC KYC

ABD, Suriye, Çin, Küba, İran, Kore vatandaşlarına öğretmek yasaktır.

Takım Kök Hücre Yenilikleri, kesinlikle tüm çalışanlar şirketin yararına çalışmaktadır ve her konuda yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Her zaman temas halinde ve görmezden gelmezler. Aslında, ICO projeleri hakkında konuştuğumuz anda, bu gerçek çok önemli … Stem Cell Innovations geliştirme ekibinin yaptığı tüm prototipler halka açıktır, şimdi bu sistemi tanıyor ve test edebilirsiniz.

 

 

Sonuç

Bence bu tür bir ekiple tıp dünyasında iyi bir buduyshee Projeleri, bir dünya ve Projeler gelişecek umut verici fikirler her ISI, dlyapolucheniya kadar çok bilgi bu videonun küfür prosmotred olabilir hasta insanlar çok fayda iprinosit.

 

 

Daha fazla bilgi burada:

Web: https://scia.io/

Teknik İnceleme: https://scia.io/white_paper_v1.1.pdf

Telgraf: https://t.me/stemcellinnovations

Twitter: https://twitter.com/stemcellapp

Bountyhive Username: vipganyan

 

 

Herkese bol kazançlar dileriz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz