Traveller İle Dünyayı Daha Ucuza Gezebileceksiniz

 

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere bir turizm projesi olarak dikkat çeken Traveller ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım. Projenin cansuyu satışı başarıyla tamamlanmış durumda ve bu günlerde ön satışlarına hazırlanıyor. Dünyanın her yerinde, insanın olduğu herhangi bir yer, onunla bağlantılı her türlü hareket, kısa ayrılıklarla gezmeyi gerekli ya da gereksiz olduğuna bakmadan, seyahat etmeyi içerir.

Voyaging, ortaya çıkışının amacı doğrultusunda, nihai müşterilerin kullanımının voyagingi içerdiği noktaya gelindiğinde değişim ve iş geliştirmeyi öne çıkardı. Yaratıcı inovasyonun yardımıyla ve hali hazırda çaba harcamadan, konaklama için daha fazla yöntem var. Hareket işinin faydaları çok olduğu söylenemese de, hareket işiyle yüzleşmekte zorluklar çoktur ve müşterilerini olumsuz yönde etkiler, bu şekilde o zaman kendi zorlukları olmaz. Önemli testlerden ikisi, rezervasyonun şaşırtıcı harcamaları ve doğru seyahat operatörü ile temasa geçme olasılığı, bu zorlukların büyük bir kısmını ve çok daha fazlasını anlayabilmek için TRAVELLER.COM sahnesine güç kazandırmak amacıyla yapılmıştır. Voyager ve kaşifler, kaliteli ve yetkin seyahat idarelerini ve düşük maliyetlerini takdir edeceklerdir.

 

 

TRAVELER.COM HAKKINDA

Traveler.com, kripto bilgisayarlı bir kademedir. Traveler.com güvenli bir şekilde TripX.inc bir Florida işbirliği tarafından ele geçirilmiştir ve kripto iyi atılmış markdown seyahat koleksiyonu sahne karşı karşıya bir alıcıdır.

Traveler.com aşaması, dışardan gelenlerin her biri ile dağıtım yapar, ürün ve idareler üzerindeki alışılmış satış noktalarından daha düşük seyahat masrafları sunar. Bu sayede, ticaretin içsel bir şifrelenmesi ve yerel voyager’ın yardımcı program belirtecinin (TVLR) sahadaki kullanımı sağlanır. TripX.inc, hareket endüstrisindeki sağlayıcılar ve iştirakçilerin karşılaştığı hareket sorunları için bir blok zincirleme cevabını destekleyen bir hareket inovasyonu kuruluşudur.

 

 

Traveller.com, büyük bir indirimler sergisi gönderecek ve masrafları esasen diğer çevrimiçi seyahat ofislerinden (OTA) ya da Expedia’dan daha fazla sunacaktır. Booking.com ve buna benzer teklifler, daha fazla sağlayıcı TripX.inc tarafından verilen düzenlemeleri kapsayarak, büyük ölçüde artacak ve büyüyecektir. Traveler.com, kriptografik parayı tolere ederek ve kendi TVLR token kullanımı dahil olmak üzere mevcut 7,6 trilyon dolarlık dünya çapında seyahat endüstrisini geliştiriyor,% 15’ini rezerv fonları kurumsal ve bireysel seyahat müşterilerine aktarılıyor, böylece bu şekilde gelecekteki işlerin akla yatkın olduğu söylenebilir.

Travel.com, hareket vitrini sadece keşfedilmemiş potansiyeli için değil, aynı zamanda değirmencilik bilgisayarlı voyager ve kripto ortaklarının genel olarak ara yüzünün sosyoekonomi anlayışı ışığında, büyük bir fırsat olarak algılanmaktadır.

 

 

Bilgisayarlı voyagerlar ve kripto ortakları, uyum sağlama konusunda karşılaştırmalı bir şans sunuyor. Bu, müşterilerin randevuları veya sağlayıcıları özellikle güncel çevrimiçi seyahat ofislerine ödedikleri net maliyetler dahil sıfır net geliri ile kabin randevuları, uçuşlar, otomatik kiralama ve diğer seyahat organizasyonları için bilgisayarlı parayı tanımak üzere ilerlemiş olan ilke seyahatidir.

TVLR tokenleri satın alan kaşifler, dünyanın her yerindeki en güçlü ve en sert indirimli alıcılar tarafından talep edilen net masrafları uygun bir şekilde seyahat elde edeceklerdir. Token verilerinin teklifleri TGE’de devam etmekte olup, bu da TripX’in sağlayıcı ve iştirak tabanını daha fazla büyütecek olan blok zinciri temelli düzenlemeler oluşturmasına imkan verecek ve böylece TVLR tokenlerinin sahiplerine daha fazla teşvik sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra, TVLR tokenlerinin teklifinden elde edilen getiriler, traveler.com müşterileri için bir yönetim (SaaS) ürün olarak satılan, hareket endüstrisi için yaratıcı yeni bir blockchain’in ilerlemesini güçlendirecek bir hale bürünüyor.

 

 

Yıllar boyunca, hareket endüstrisi idareleri müşterileri zayıf yönetimlere katlanmak zorunda kalmışlar ve daha da üzücü olan şey, bunun şaşırtıcı bir maliyete sahip olduğu yönünde. TRAVELLER’in müthiş enerjisiyle, hareket işletmelerinin ve müşterilerinin gördüğü zorluklarla başa çıkmak için yolları ayrıldı. COM aşaması, hareket işletmelerinin müşterileri tarafından sorulan cevapsız soruların büyük bir kısmına düzenlemeler ve cevaplar vererek sunulur. Aynı şekilde müşterileri, düşük maliyetle kaliteli ve yetkin seyahat idarelerinden ücret alma avantajına sahiptir.

Traveler hakkında daha fazla bilgi almak için RESMİ WEB SİTESİNİ ziyaret edin veya WHITEPAPER’ı okuyun ya da aşağıdaki bağlantılara tıklayın:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/go.to.traveler/

TELEGRAM: https://t.me/joinchat/IT3aBBEv9WIKlxfyi7RoSA

Bountyhive kullanıcı adı: vipganyan

Traveller bounty programına bountyhive üzerinden katılabilir ücretsiz token kazanabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dilerim.

 

 

Not: Yapmış olduğumuz incelemeler ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz