Tron (TRX) Kripto Köpekler Geliyor

Bitcoin borsalarına hızlı bir giriş yapan Tron (TRX) block chain tabanlı bir oyun piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Ethereum tabanlı ilk oyun olan “Kripto Kediler” CryptoKitties’den sonra “Kripto Köpekler” Tron Dogs geliyor. Tron’un kurucusu Justin Sun 1 aralıkta kendi twitter hesabından şu tweeti paylaştı

Tron, oyun ve eğlence sektörüne projeler geliştirmeyi hedefleyen bir altcoin. CryptoKitties oyunun başarısını fırsata çevirmeyi planlayan Sun, kısa bir zaman içinde Tron Dogs oyununu piyasaya sürecek gibi görünüyor. Şu an trxdogs.com ve trondogs.com alan adları alınmış durumda fakat bu alan adları bu projenin resmi site adresleri olmayabilir.

Son bir hafta içerisinde açıkladığı Obike anlaşması haberimize bu linkten göz atabilirsiniz.  Son iki gün içerisinde çıkış ivmesi yakalayan Tron, 2018’e hızlı bir giriş yaptı. coinmarketcap.com verilerine göre şu an 14. sıraya yerleşmiş durumda. 2018 yılının ilk çeyreği içerisinde Coin burn haberini de onaylayan Tron’un 2018 yılı içerisinde adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Tron (TRX) satın almak isterseniz, şu linkteki içeriğimize göz atabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz