Tron Uygulaması Peiwo İleri Teknoloji Ödülünü Kazandı

Peiwo App’ın sahibi olan, Tron Union’ın da merkezinde olan “Peiwo Huanle (Beijing) Technology Co. Ltd. şirketi, Pekin’in “2017’deki üçüncü parti ileri teknoloji şirketleri” listesine girdi. Bunun, Peiwo App’ın işitsel içerik teknolojilerinin Çin hükümeti tarafından tanınması, ve pazarın büyüyeceği anlamına geliyor.

Ulusal İleri Teknoloji Ödülü, Çin hükümetince ileri teknoloji şirketlerinin hızlı büyümesini desteklemek için sunuluyor. Bu listeye dahil olmanın sıkı koşulları var. Listeye girdikten sonra şirketler teknolojik ar-ge çalışmaları için çeşitli imtiyazlara sahip oluyor ve pazarda daha rekabetçi bir hale geliyorlar.

Peiwo App, dünyadaki en büyük işitsel içerik topluluğu. 10 milyon kayıtlı üyeye ve aktif 1 milyon aylık kullanıcıya sahip. Kullanıcıların çoğunluğu 17-25 yaş arası gençlerden oluşuyor. Bunlar Çin’de birinci ve ikinci sınıf şehirlerde yaşıyorlar.

TRON’un ve Peiwo App’ın kurucusu Justin Sun listeye dahil edilmelerinin, Peiwo App’ın uzun dönem devamlılığının tanınması anlamına geldiğini söyledi. Sun, ayrıca işitsel içerik ve eğlence popülaritesinin arttığını ve pazarın sürekli olarak geliştiğini ifade etti. Tron, blockchain teknolojisini kullanan, merkezi olmayan bir içerik protokolü. Her kullanıcıya ücretsiz olarak veri yayınlama ve saklama hizmeti sunuyor. Dijital içerikler merkezî bir kuruluş olmadan üretilebiliyor, yayınlanabiliyor ve satılabiliyorlar.

Tron, Ripple’ın Çin’deki eski temsilcisi olan Justin Sun tarafından kuruldu. Justin, 2015 ve 2017’de Forbes’in 30 yaş altındaki 30 kişilik listesine girdi. Ayrıca Alibaba Group’un kurucusu olan, Jack Ma tarafından kurulan Hupan Üniversitesi’nden çıkan ilk girişimcilerden.

Coinmarketcap.com’a göre Tron, piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para arasında yer alıyor ve toplam piyasa değeri 10 milyar doların üzerinde.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz