weiDex ICO İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere son günlerde dikkat çeken bir hypea ulaşmış ve özellikle uzak doğu gruplarında adı sıkça geçmeye başlayan bir proje olan weiDex ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

“Verileri tek bir yerde gizlemek için bir bulut server sistemine yüklemek yerine, WeiDex onları daha ufak parçalara ayıracak ve onları herhangi bir merkezi otorite doğrulusunda denetim edilmeyen bir dijital defter olmasından bilgisayar ağında dağıtmayacaktır. Bu sebeple, bütün prosedür herhangi bir veri kayıbına neden olmayacaktır. ”

weiDex, tam özellikli bir merkezi olmayan değişim (DEX). Bu olası olan en yüksek emniyet, tam şeffaflık ve açık kaynaklı mantığı sağlar, weiDex’teki herhangi bir prosedür tamamıyla güvenilir ve risksizdir. Kripto varlıklarını güvenilir bir biçimde aktarmak için sıklıkla sarfedilen exchange’leri ve büyük teknikleri kullanacağız.

Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı tecrübesinden kullanmak mümkünlik ve performansa kadar müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Bizim gibi yürekli hayallerle harika ve kuvvetli bir topluluk yaratacağız.

Rüyamıza ulaşmak için ana vazife çapraz zincirleme prosedürler için merkezi olmayan bir teknoloji ilerletmektir.

 

 

WeiDex’in evvelliği şu şekildedir:

DÜŞÜK MALİYETLİ

% 0.1 -% 0.2 arasında. Hem de, yeni ERC20 belirteci için ucuz listeleme ücretleri.

YÜKSEK KULLANILABİLİRLİK

Yılda 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Hizmet dışı kalma zamanı ya da sistem bakım zamanı yok.

PROFESYONEL DESTEK Destek 24 saat ve sahip olunan problemlere süratli cevap.

 

BONUS MÜLKİYET SİSTEMLERİ

Arkadaşlarını ve takas ücretlerinin% 20’sini cüzdanınıza çağrı et.

Blockchain belirteçlerine açığız. Harika bir yöntem ekibimiz var. Bu sebeple, talebinizin 24 saati içerisinde ve çok düşük bir fiyatla yeni bir token oluşturabiliriz. Yeni bir tokenunuz varsa, ekibimizle etkileşime geçmekten çekinmeyin!

Düşük maliyetli

Büyük işlemler ve büyük cep parçaları gerektiren başka platformlarla karşılaştırıldığında, weiDex düşük maliyetlidir ve boşa harcanan süreyi en aza indirir. Bunun sebebi platformun çok süratli ve verimli bir ağ blok zincirinde yapılmasıdır. Yalnızca ufak bir oran ya da hiç bir ücret ödemezsiniz, bu nedenden dolayı kendi ödeme hizmetinizi yaymanızı sağlar. Daha da çok, belli bir hacme ulaşıldıktan sonra, hiçbir masraf olmayacaktır. Mesela, her gün değişim hacmi 1000 ETH ise, bütün esnaf tamamıyla bedava olacaktır.

Çifte Sipariş Yerine Getirilmeye Devam Ediyoruz! Bu, belirli bir tutar için siparişleri belirleyebileceğiniz manasına gelir ve akıllı sözleşmemiz, sadece bir prosedür için borçlandırıldığınızda, talebinizi yerine getirmek için lazım olan sayıda prosedürü aldığınızdan emin olur. Bu, bütün kullanıcılar için vakit kazandıran ve düşük maliyetli bir özelliktir.

 

Proje İsmi : weiDex

Token sembolsi: WDX

Toplam envanter: 50 000 000 WDX

Token Türü — ERC-827 (genişletilmiş ERC20)

Terbiyeli Token — 18

WeiDex, bütün potansiyel alıcıların, Maksimum Limitin aşağı yukarı 15 milyon $ bulunduğu Satış Tokenu esnasında istedikleri tahsiyi alabileceklerini garanti edemez.

Token Satış esnasında satılan bu token adedi toplam havuz satışından elde edilir.

30.000.000 WDX.

Başarılı token satışları için hedeflenen token sert kapağına ulaşın

Müşterilerimiz prosedür hacmine göre hava temin edeceklerdir.

 

weiDex projesinin ayrıntılı yol haritasına aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Oldukça kapsamlı bir yol haritasına sahip projenin yol haritasına belirtilen zamanlara sadık kalınarak devam ettiğini belirtmek istiyorum.

 

TAKIM VE DANIŞMANLAR

Tito Titov CEO

İnsanlar, olumlu bir tutumla ve kutunun dışında düşünerek proaktif ve enerjiktirler. Güçlü öncülük ve motivasyon yetenekleri ile vizyoner ve hayalperest… Blockchain meraklıları.

Krasimir Raykov Blockchain Mimar

Sistem geliştirme, arka uç geliştirme ve Java, C ++ ve Solidity gibi statik olarak yazılan dillerden meydana gelen kuvvetli bir kavrayışa sahip 5 + senelik tecrübe.

Rali Ralev CTO

Fullstack geliştiricileri hiç bitmeyen enerji ile tecrübelidir. Sistem idaresi ve kodlama dilleri konusu ile ilgili eksper. Rails geliştiricileri ve otomasyon eksperleri üstünde Ninja Ruby.

Pavel Angelov Kıdemli geliştirici

Pavel bir grup oyuncusu. Bulut entegrasyonu ve full stack JS ninja konusu ile ilgili eksperleşmiştir. Telerik ve Kaos Grubu gibi şirketler için çalıştı.

Stiliyan Dimov Blockchain eksperı

Web geliştiricisi 5 senelik tecrübeye sahiptir. Blockchain ve en son teknoloji ile ilgili tutkulu. Java, Solidity ve DataBase’in engin verisi.

Svetlin Nakov danışman

SoftUni şirketinde Co-Founder, Innovation and Inspiration Manager, Coach Blockchain and Consultant. Bulgar Yazılım Geliştirici Derneği Başkanı.

Krystelle Galano Piyasalama Danışmanı

Manila Üniversitesi’nde Kitle Etkileşim Çalışmaları. Sosyal medya idaresinde 5 seneden çok tecrübeye sahiptir ve bunun dışında kripto ve blockchain konusu ile ilgili tecrübe verir.

Stavri Georgiev dizayncı

TICKEY şirketinde Co-Founder and CCO | EYAS DESIGN Tasarım Bölümü Kurucusu ve Tasarım Bölümü Başkanı. Stavri tutkulu bir marka geliştiricisi ve ürün dizaynırıdır.

Kalin Iliev dizayncı

EYAS DESIGN & WonderSwamp şirketinin kurucusu olan Kurucu ve Yaratıcı Direktör. Mercedes-Benz & Oracle Bulgaristan için etkin milletlararası dizayn projesi.

Petar Kiryakov Hukuk danışmanı

Sofya barı derneğinde avukat. İş prosedürlerinde, mesuliyet iddialarında, davaların kovuşturulmasında ya da savunulmasında ya da yasal hak ve yükümlülüklerde mühim tecrübeye sahiptir.

George Koynov Yaratıcı Yaratıcı Yazar

George 15 senesi aşkın deneyimini çok milletlu reklam ajanslarında yaratıcı bir metin yazarı olarak getiriyor (J. Walter Thompson Sofya, Ogilvy Frankfurt, Edelman Berlin)

 

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz:

weiDex Resmi Web Adresi: https://www.weidex.market/

weiDex Whitepaper: https://www.weidex.market/images/whitepaper.pdf?v=1.0.0

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3528227.0

weiDex Facebook: https://www.facebook.com/WeiDex-163716047661387/

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Herkese bol kazançlar dileriz.

 

Not: Yapmış olduğumuz incelemeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz