WPP Energy ICO Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere son günlerde popüler bir proje olarak kripto dünyasında dikkat çeken bir proje olan WPP Energy ile ilgili bilgilendirmelerde bulunmaya çalışacağız. Projenin Bitcointalk ayağında oldukça aktif bir satış programı yürütüldüğünü ve başarılı olacağını düşündüğümüz için bu yazıyı kaleme almaya karar verdik.

Bugün dünyanın birçok yerinde, özellikle yüksek düzeyde kirliliğin olduğu şehirlerde, hepimiz biraz temiz hava istiyoruz. Ve elektrik fiyatlarının çok yükseldiği bu dünyada, eğer petrolün dışında başka güç kaynakları alabilirsek, bu çok iyi bir fikir olurdu.

Bu durum WPP ve benzeri projeler için harika bir hamle olacak.

 

 

WPP, Enerji Santrallerine Atık, Hidro Elektrik Santralleri, Biyokütle Enerji Santralleri, HHO Mobil Güç İstasyonları veya HHO Enerji Santrali Dönüşümleri, Güneş Enerjisi, Yeşil Köylerin İnşaatı veya Akıllı Kentler ve Tarım Kuleleri dahil olmak üzere bir dizi enerji çözümü sunacaktır.

WPP ENERJİ, dünyanın ikinci ve üçüncü dünya ülkelerine, hatırı sayılır konut ve enerji sorunlarına çözüm bulma konusunda yeni fırsatlara sahip olmak için küresel olarak en güçlü gelişmiş teknolojileri kullanacaktır. WPP, başta WPPCOIN tedarikçileri olmak üzere, en çok ihtiyaç sahiplerine, özellikle de Afrika’dakilere yönelik bir İnsani Yardım olarak elektrik üretimindeki artışı kolaylaştırmak için bir yüzdelik katkıda bulunuyor.

WPP ENERJİ, Aralık 2018’den beri, 35 yıllık bir süre boyunca yeşil enerji üretimi için federal hükümet düzeyinde dünya çapında çok sayıda ülkeyle sözleşmeler imzalamıştır.

WPP’nin imzalı devlet sözleşmeleri her geçen gün genişliyor ve yeşil köylerin, şehirlerin gelecekteki yapımı dahil olmak üzere, sadece iki yıl içinde inşa edilen 200.000’e kadar dikey tarımsal sera kulelerinin dahil olduğu birçok alanda ve yakında yapılacak duyuruları içeriyor olacak.

 

 

Küresel Yeşil Enerji Platformu

Küresel Yeşil Enerji Platformu Dünyadaki Yeşil Enerji üreticilerinin verilerini ele geçirmek için 2014’ün sonlarına doğru konuşlandırılacak. Platformda yer alan Yeşil Enerji Üreticileri, geleneksel fiyatlardan indirimli fiyatlarla dünya genelinde temiz enerji üretimi isteyen kurumlara ve özel tüketicilere toptan fiyatlarda güç sağlamaya hazır. WPP’nin kendi global güç üretim verileri de bu platformda yer alacak.

WPP Değişim Platformu

WPP Değişim Platformu, kripto-kripto ticareti ve dijital tokenlerin kripto-kripto ticareti ile bir an önce piyasaya sürülecek. Bu, çeşitli para birimlerinin birbirlerine karşı ticaret yapmasına izin vererek tüm katılımcı şifrelere daha fazla likidite(kolaylıkla paraya çevrilebilecek özellikteki varlık) sağlayacaktır.

Q4 2018’de yer alacak ve piyasadaki çeşitli Enerji ve Kripto Madenciliği Kripto paralarını yeni bir değişim platformuna toplayacaktır. Bu, çeşitli para birimlerinin birbirlerine ve enerjiye karşı ticaret yapmasına izin vererek platformdaki tüm katılımcılar için likiditeyi artıracaktır.

Bu platformun tedarikçileri, belediyeler, Şirketler ve Tüketici yararına elektrik üretim endüstrisini değiştirebilir. Yıkıcı enerji teknolojilerimiz kayda değer tasarruflar elde etmektedir.

Yeni Küresel Yeşil Enerji Platformu’nun dağıtımı, WPP’nin enerji üretiminin maliyetini daha da azaltma yeteneğini artıracak ve Platformun yenilenebilir enerji ticareti için dünyanın merkezi haline gelmesini sağlayacak.

Uzun vadede, küresel elektrik piyasası birden fazla zeki katılımcılar arasında enerji dengesini sağlamak, depolamak ve ticaretini yapmak için yeni teknolojiler tarafından yönetilecektir. Yeni piyasa koşulları geleneksel oyuncular için ciddi bir tehdit oluştursa da, WPP Energy’nin sağladığı küresel, esnek ve akıllı çözümler için büyük bir fırsat sunuyor.

 

 

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz:

WEB SİTESİ: https://wppenergy.io//

TELEGRAM: https://t.me/WPPEnergy

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4449273.0

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Herkese bol kazançlar dilerim.

 

 

Not: Yapmış olduğumuz incelemeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz